Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Můžete mi prosím někdo poradit jak upravit HiLo Activator. který jsem si stáhnul z diskuse ze stránek Sierry? Je to soubor s připonou *.dll ( viz. příloha - příponu nutno změnit na *.zip ). Chtěl bych v kódu změnit jednoduchý klouzavý průměr na exponenciální. Případně pro short posunutý o x ticků nahoru a pro long posunutý o x ticky dolů, podle toho jak budou vycházet backtesty ( pro první nástřel posunutý o 3 ticky, tak jak to bylo zmiňováno na Emini II ). Děkuji

7066

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
chtěl jsem požádat o radu. Je tu někdo kdo si objednal data Sierra Chart Real-Time and Historical Exchange Data Service jako já? Jsem naprostý začátečník a Sierru používám od včerejška. Nelze mi otevřít graf. Pomozte prosím s nastavením. Předem děkuji MílaH

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Carousel46
2) kdosi se zmínil, že se mu na range bar grafu samo zobrazuje, kde bude začínat další svíčka. Mám zobrazený countdown timer, ale ten mi jen řekne, kolik ticků zbývá do začátku další svíčky, ale když je zrovna cena uprostřed baru, musím si zjistit, H a L a podle zbývajících ticků si to spočítat ručně. A než to udělám, tak trh je pochopitelně pryč. Lze tedy nějak nastavit, aby se v grafu zobrazovalo, kde bude začínat další svíčka?

Ad 2) Asi s křížkem po funuse ale pro jistotu:
Stáhni si poslední update Sierry. V grafu zmáčkni F6 (Analisis - studies), a vyber studii Range Bar Predictor.
Bude ti to ukazovat H a L svíčky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za Vaší odpověď,
snad se správně domnívám, že se graf otvírá File, find symbol and open chart. Tuto ikonu nemám aktivní ( je prošedlá)a tudíš se vůbec ke grafu nedostanu. Tady mám ten problém. Zakoupil jsem level 3. Měl bych mít real data pro forex. Zde jsem se pokusil vložit graf EUR/USD (zde mám ikonu find...... aktivní) a to mi napsalo error:

Software version: 371 - 2009-01-07 11:04:14
Usage end date: 2009-02-21. Current service package: 3 - 2009-01-07 11:04:14
Active service: SC Real-Time Data (DDF) - 2009-01-07 11:04:14
Time zone: +0:00:00 (UTC+00) - 2009-01-07 11:04:14
Local computer clock: 7.1.2009 11:04:14 UTC: 7.1.2009 10:04:14 Time zone adjusted: 7.1.2009 10:04:14 - 2009-01-07 11:04:14
Program path: C:\SierraChart\Sierra Chart\ - 2009-01-07 11:04:14
Data Files path: C:\Sierra Chart\Data - 2009-01-07 11:04:14
Error creating the Data folder C:\Sierra Chart\Data. Windows error: (3) Systém nemůže nalézt uvedenou cestu. - 2009-01-07 11:04:14
OS Version Number: 5.1 - 2009-01-07 11:04:14


Your account is authorized for these exchanges: - 2009-01-07 11:04:18
Connected to the SC Real-Time Data (DDF) service. - 2009-01-07 11:04:18
DDF client initialized. Internal connection will be established once data is requested. - 2009-01-07 11:04:18
Active service: SC Forex Data - 2009-01-07 11:13:09
Disconnected from the SC Real-Time Data (DDF) service. The DDF client has been released. - 2009-01-07 11:13:09

Connecting to the SC Forex Data server... - 2009-01-07 11:13:09
Connecting a socket to 206.212.241.178 - 2009-01-07 11:13:09
The socket now knows it's connected. - 2009-01-07 11:13:09
Connected. Authorizing... - 2009-01-07 11:13:09
BufferedSocket OnWrite. - 2009-01-07 11:13:09
Connected to the SC Forex Data service. - 2009-01-07 11:13:09
Error creating intraday data file C:\Sierra Chart\Data\EURUSD.scid. Is the folder set to read-only? - 2009-01-07 11:13:16
Error opening file. File may not exist. C:\Sierra Chart\Data\EURUSD.scid - 2009-01-07 11:13:16
The historical data source is set to use the SC Historical Data service, however this cannot be used because your service package does not support it. You need to be on package that supports the SC Historical Data service. Select Help >> Purchase to upgrade your package. - 2009-01-07 11:13:17
Starting updates for: EURUSD - 2009-01-07 11:13:17
Error creating intraday data file C:\Sierra Chart\Data\EURUSD.scid. Is the folder set to read-only? - 2009-01-07 11:13:18
Error opening file. File may not exist. C:\Sierra Chart\Data\EURUSD.scid - 2009-01-07 11:13:18


Vůbec tomu nerozumím.

Vám přeji at se také daří. Míla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MilaH,
podle výše napsaného mi napadá
- při instalaci jste nechal defaultně nastavené cesty nebo jste něco změnil ?
- podle všeho má problém se složkami, kam jste instaloval SCH .. máte všude práva
- ta hláška "The historical data source is set to use the SC Historical Data service, however this cannot be used because your service package does not support it." je spojená s běžnými historickými daty, která v package 3 nejsou, tam máte "jen" Forex data
- ideální je stáhnout SCH a nechat rozbalit a instalovat tam kam chce "on", jinak pak budou spatne nastavene cesty

ted jsem to zkusil u sebe, tj nastaveni data feed na SC Forex Data a vybral EURUSD a normálně to data stáhlo, mám také package 3.

kdyžtak se ptejte dál

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro mira_k
děkuji za radu, bylo to skutečně tak. přeinstaloval jsem Sierra chart a už SC forex data funguje. Můj ale hlavní a nevyřešený problém je v tom, že stále nemám aktivní ikonu find symbol and open chart pro SC Real-time data.
Je možné, že bude aktivní až za 24 hod po objednání. Objednával jsem tyto data včera večer. Míla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jardat Napsal:
-------------------------------------------------------
> Carousel46
> 2) kdosi se zmínil, že se mu na range bar grafu
> samo zobrazuje, kde bude začínat další svíčka. Mám
> zobrazený countdown timer, ale ten mi jen řekne,
> kolik ticků zbývá do začátku další svíčky, ale
> když je zrovna cena uprostřed baru, musím si
> zjistit, H a L a podle zbývajících ticků si to
> spočítat ručně. A než to udělám, tak trh je
> pochopitelně pryč. Lze tedy nějak nastavit, aby se
> v grafu zobrazovalo, kde bude začínat další
> svíčka?
>
> Ad 2) Asi s křížkem po funuse ale pro jistotu:
> Stáhni si poslední update Sierry. V grafu
> zmáčkni F6 (Analisis - studies), a vyber studii
> Range Bar Predictor.
> Bude ti to ukazovat H a L svíčky.
>

Ahoj Jardat,

díky za odpověď, zmíněnou fíčurku už používám a přišel jsem i na to, aby při vertkálním pohybu myší crosshair kurzor přeskakoval po hodnotách ticků (v případě NQ nebo ES po 0,25-tinách bodu) a neukazoval ceny po setinách bodu - lze tak rychleji odečítat cenu. Ve vlastnostech grafu F5 v záložce more settings zaškrtnout dole volbu Adjust tool values to tick size. Není to úplně bez chybičky, občas to ukazuje místo 1250,00 třeba 1250,03, ale i tak mi to pomáhá.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

Prosim o radu ohledne intradennich dat do Sierry. Mam koupeny package 2, jelikoz mi jde o historicka data na backtest.
Bez problemu jsem si stahnul napr. trh e-mini SP500 (ve formatu napr. ESZ8), ale nedari se mi stahnout data pro trhy FGBL a FESX (resp. format FGBLZ8 nic neukaze).

Dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MilaH,
nemyslim, ze by bylo u SCH potreba cekat 24h, me to vzdy chodilo okamzite, naopak mi prekvapilo, jak rychle po platbe kartou to bylo ready.
když zkusim nastavit data feed na SC Real-time data, tak to po mne chce login a heslo, tj. to byste nekde mel mít. Prišly Vám nějaký udaje pro tento data feed ? .. ted nemyslim ty, pres ktere se logujete do samotne Sierry, ale pri registraci viz. www.sierrachart.com/content_Loader.php?l=SierraChartRealTimeDataService.php

ať se daří,
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radagast:

Zkus FGBLH9 to by měl být nynější. Data, ale budeš muset pravděpodobně někde koupit či stáhnout. Na adrese trader.pevny.org jsou data ke stažení zdarma. Pokud by se ti jednalo přímo o FGBL a FESX, tak ti za prosinec až do dneška mohu poslat. Jen nevím jak sem propašuješ mejla.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pro mira_k
žádné údaje jsem od nich nedostal. Objednávka proběhla úspěšně, ale když jsem se dnes podíval na účet předplatné za sierru bylo odečteno, ale za SC real data tam nebylo nic. Začínám se domnívat, že objednávka asi tedy úspěšná nebyla. Mohl bych Vás požádat o jiný tip na real data?
Děkuji za Vaší odpověď. Míla

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...