Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Zde jsou informace z me SC. .....snad to otevres ... zalezi na levelu jaky si koupis .... minim. level 3 je OK

www.sierrachart.com/usercp.php

pokud ses tam nedostal zde je info ohledne levelu 3 ......

1 Months (USD 26.00)2 Months (USD 51.22)3 Months (USD 75.66)4 Months (USD 99.32)5 Months (USD 122.20)6 Months (USD 144.30)7 Months (USD 165.62)8 Months (USD 186.16)9 Months (USD 205.92)10 Months (USD 224.90)11 Months (USD 243.10)12 Months (USD 260.52)


focus


Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 focus,borax

díky,koukám na to,že je to levnější než ninja trader.Ten je na měsíc 50 nebo 60 usd....hmmm.
Očekávám od toho jen co je třeba na pohodlný trading.To znamená nějaká ATM mašina,a možnost pohybu SL,TP na grafu.V podstatě testuju ted v NINJE,ale možná by nebylo špatné obchodovat live v Sierre..pro začátek budu volit asi učet u mirusu,a když se neco vydela tak bych chtěl přejit k IB jelikož drží SL na jejich servru.

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY:

Mirus taky drzi SL, jedine co nedrzi je OCO vazba. Sierra je vyborny program, pouzival jsem pred rokem a byla stabilni, rychla. Ja ted pouzivam NJ necely rok a hned bych se ho zbavil. Ale v obchodovani z grafu je zatim NJ bezkonkurencni, takze tech 30 USD navic klidne zaplatim. Navic ve spojenim s Mirusem to vyjde nastejno, neli lepe, protoze ten rozdil 30 USD se smaze na komisich, ktere ma Mirus nize nez vetsina konkurence.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to dario46 Dobrý den, Mám podobný problém,ale se studií btlink1.dll.Také mi přestala fungovat s nainstalováním nové verze sierry. Ptal jsem se na supportu a tam mi bylo řečeno,že všechny starší DLL studie budou muset být update -nuty aby fungovali na nových verzích sierry. studie ftrader je už zastaralá a pochybuji,že bude update -nuta. Nevím jaký package sierry máte,já mám package 4 a tam jde woodie's cci bez problémů poskládat se vším všudy a také si myslím,že vypadá po grafické stránce lépe než ftrader. Pro ukázku přikládám screen. Přeji hodně štěstí Vašek

10662

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...