Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart a její možnosti


Břonda

Doporučené příspěvky

Ahoj, po čase se potřebuji vrátit k playbacku a zjistil jsem, že Bracket Trader už na playback se sierrou nefunguje.
Co používáte místo Bracket Traderu? Zkouším replay přímo v sieře, ale trochu se s tím peru. A nevím, jestli vůbec dokáže reálný playback i se zaznamenáváním provedených obchodů, jako to uměl BT.
Předem díky za radu. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 pita30:

No SC ma relativne dobre propracovane obchodovani z grafu, i kdyz mne osobne nesedi a nepouzivam to. Ale ta moznost driv nebyla a ted tu je, tak to zminuju. Vysledky obchodu lze exportovat a pak se s tim poprat v excelu nebo tak, i kdyz ten export dat neni tak luxusni jak z BT.

Kdybych chtel testovat pres BT, tak nejschudnejsi a nejrychlejsi reseni je imho nainstalovani nejake starsi verz (presne cislo odkud to jde presne nevim, ale tusim ze kolem 505 uz by to mohlo jit)

Verze pro downgrade najdes tady
www.sierrachart.com/index.php?l=list.php

Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se mi povedla pěkná pitomost-nainstalovala jsem si novu verzi Sierry 580 a odklepla při instalaci přepsat, i když to nikdy nedělám. No a mám problém, nenačítá mi intradenní data, jen historická-včerejšek, dnešek ne. Už při zadání kontraktu jsem měla problém-sleduji NQ a YM, ve verzi sierry před touto přeinstalací jsem zadávala kontrakt jako NQ-201003-GLOBEX.scid a YM-201003-ECBOT.scid a normálně se to spojilo s platformou IB a fungovalo to, a teď ne a ne přijít na to, kde dělám chybu. Můžu se dívat jen dozadu, do historie, ale aktuální intradenní data mi netečou. Podotýkám, že bohužel má znalost angličtiny není taková, abych byla schopná tento svůj problém vykorespondovat s jejich podporou...

Poradí někdo? Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mě napadlo taky. Je tedy fakt, že dnes, tak to zkusím ještě v pondělí v této podobě. Prokousala jsem se nápovědou v Sieře (trochu anglicky rozumím, takže jsem to jakž-takž zvládla, abych věděla, že to teoreticky dělám dobře), no a nevím, zda není problém v koncovce .scid, před pár lety se kontrakt zadával v podobě např. NQ-200809-GLOBEX.mnd.
Než jsem upgradovala Sierrru na poslední verzi, vše skvěle fungovalo.....NQ-201003-GLOBEX.scid a už to jelo....

Ještě mě napadá stáhnout si starší verzi do jiného adresáře a vyzkoušet, zda bude fungovat.

Jinak mám fundovaný účet u IB a používám TWS.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak se zdá, že po půldenním úsilí jsem na to přišla. Aspoň mi to už žádné chyby nehlásí a načetly se mi i páteční data až do konce seance. Měla jsem blbě nastavení-neměla jsem v sieře propojení s IB ale s forexem, netuším, jak se to tam při upgrade dostalo, hlavně že už vím, kam se koukat a že to vypadá, že to bude chodit. Uvidím v pondělí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 JiM36:

No odbornik to teda ne, to bud klidny :) Ale to co chces samozrejme jde, za urcitych omezeni resp. pravidel. Jednak musis mit oba grafy aktivni v jednom chartbook, a v tom druhym ti tam EMA (obecne jakakoli studie kterou chces prenest) musi jet jako indikator. Pak muzu doplnit do studii fci (buhvi jestli to nejde rovnou, nikdy jsem to nezkousel) kde reknes z kteryho grafu ktery indikator nebo studii chces prevzit, a ona se ti promitne do toho urcenyho grafu na jinem tf.

Neco spacham a dam to sem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.
×
×
  • Vytvořit...