Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jak pridat na efektivite rucnimu backtestingu?

Ahoj, mam dotaz jak resite pri backtestovani zapis udaju do excelu. Nechce se mi to psat rucne, protoze a) to trva dlouho b) muzu udelat chybu. Idealne bych videl reseni ze pres jiny soft kliknu na misto kde chci jit LONG/SHORT a pak znovu pri ukonceni pozice a data by se mi ulozila do excelu sama. Tak nejak bych si to predstavoval. Najde se nekdo kdo by se podelil o svoje zkusenosti jak zefektivnit rucni backtesting? Diky.

P.S.: Psal jsem stejny prispevek i do jineho vlakna, ale nikdo tam moc neprispiva, tak to pisu sem, v druhem vlaknu je tez, nenasel jsem tlacitko "smazat prispevek"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosim mohl bych se zeptat mam takovej problem :) když se podívam na tabulku kde je u Wheat za jeden celej bod 50USD muj rozdíl ted momentálně je za 498,90 na 483,90 což je 16 bodů bral jsem 0,5 lotu a ještě při vstupu jsem byl asi 350 v minusu, a ted mam zisk 1900,- je možný takový rozdíl nebo jsem něco přehlídl ? jedná se o soutež a je to CBOT wheat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

h0moun:

Anoj dik za odpoved ani nevies ako si ma potesil tou odpovedou :)
No a este jedna k poplatkom ked platim u brokera komisie napr 8USD za obchod a obchodujem napr. s 5 kontraktmi ktore vsetky naraz otvorim aj uzavriem tak platim len 8USD alebo 5x8USD to mi este nie je jasne
dik za ovpoved ak niekto odpovie

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mraven

nejsem si jistej jak daleko a v jakych time frames jsou data v Trial version .
Zkus zmenit maximum days for intraday data .
V grafu TN klikni "E" (chart settings),
-> Date Axis -> v okenku "Dates to Load" zmen "max. days for intraday data" na cislo jake potrebujes(kolik dni) . klikni OK .
Minutove a daily grafy by meli byt soucasti i Trial Version .Kdyz tak se zeptej na data v Trialu supportu : messenger.providesupport.com/messenger/genesis.html

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prosimvas kdyz vstoupim do intradeniho obchodu tak musim ten den i skoncit ze ? a pak se chci jeste zeptat kdyz vstoupim do intradeniho trhu nakupem vinilkove zmrzliny mimochodem:"mnam mlask" a cena pujde nahoru nastavim si stop loss na vstupni cenu a graf mi ji po nejake dobe protne tak prodam na cene na ktere jsou i koupil tak potom jsou moje ztraty jen to co se plati pausalne (nedobrovolne) broker komise a treba jine o kterych nevim?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,

Zalozil som si demo ucet, na ktorom som zarobil 100% za mesiac 2x po sebe (pri backteste dokonca 200% za mesiac). Ked spravne ratam, tak ak mam pociatocny vklad januar - 300$, februar - 600$, marec - 1200$, april - 2400$, maj - 4800$, jun- 9600$, jul - 19200$, august - 38400$, september - 76800$, oktober - 153600$, november - 307200$, december -614400$. Za jeden rok by som z mojho 300$ vkladu mal ucet 614400$ ??? Zda sa mi to prehnane, ze by som mohol tak lahko a tak vela zarobit. Kde moze byt problem??? tych 100% sa mi podarilo nahodou??? kde je pes zakopany?


Prajem vsetkym vela uspesnych obchodov :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...