Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

beraniste, - pokud se cena pohne, výnos či ztrátu zpočítejte rozdílem ceny, tj. pokud za 47,25 koupíte a prodáte za dejme tomu 48,25 - vydělal jste hodnotu plného bodu - tato hodnota se liší dle komodit. Pro snadné zjištění za kolik jde cena určitým směrem možno použít např. Gecko, který si můžete stáhnout jako demoverzi zdarma. Záloha Vám bude vrácena, zaplatíte jen rozdíl ceny v okamžiku nákupu a prodeje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to beraniste:

pokud byste v ten moment prodal, tak by došlo k tomuto: byla by vám vrácena záloha 1400 dolarů a z účtu by vám byla stržena hodnota 3 bodů, tzn. že byste vynásobil tyto 3 body hodnotou jednoho bodu na trhu cottonu, kterou si můžete zjistit např. na stránkách burzy nebo také zde na finančníkovi, a o tuto částku by se snížil stav vašeho účtu (pokud nepočítám poplatky a slippage).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den vsem,
mel bych dotaz ohledne programu Sierra chart,resp. IB....Kdyz se lognu tak se mi automaticky stahnou historicka data ale nikdy se mi nestahne prubeh posledni hodiny. Nevite cim je to mozne? Jako priklad-Pripojim se pred zacatkem burzy v 15:15,graf nabehne do 14:15..pak mezera apak se zacnou nacitat souvcasna data.
Dekuji za vysvetleni (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak jsem si udělal v excelu obchodní deník a prošel jsem si grafy ... našel jsem kontrakt - BUND a chtěl bych si ho tam zapsat jako long.
Jenže sem googlil a zjištoval, co to je a fakt nevím. našel jsem jen margin 1750 dolarů, to snad je správně, ale nenašel jsem kolik je hodnota jednoho bodu.
Můžete prosím poradit?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, rád bych se zeptal na jednu nejasnost - a to v případě australského dolaru - adm07 - kde se denní volume v tomto období pohybuje mezi pěti a padesáti tisíci ale na tickovém grafu je vidět denně kolem deseti pohybů.. Rád bych věděl co to znamená, napadá mě jedině že to obchodují instituce ve velkých balících po stovkách kontraktů...?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. Zrovna dnes jsem si z financnik.cz objednal knihu Larryho Williamse. Už se na ní moc těším. Napadla mě k tomu jedna taková otázka. Dcera Larryho Wlliamse za rok udělala z deseti tisíc sto. Jde zajisté o úctyhodný výkon. Pořád mi ale vrtá hlavou proč je to vlastně takový výkon, když na financnik.cz např. v článku: "Je obchodování s multipozicemi bezpečnější?" při počátečním účtu 5000 USD a maximálním počtu 15 kontraktů se, pokud jsem to správně pochopil, za použití multipozic povedlo obchodujícímu za 3 měsíce vydělat 45780 USD.Zbývá ještě dalších 9 měsíců...Možná se ptám hloupě, ale je 100tisíc USD za rok opravdu extrémní, úctyhodná částka? Nebo má World Cup Championship of Futures Trading nějaká speciální pravidla, která soutěž ztěžují (např. obchodování s omezeným počtem kontraktů)? Děkuji Vám a mějte se pěkně : )

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cooler21,

no ono zalezi z jakeho kapitalu zacinas. z 10k udelat 100k je pro nekoho problem, pro nekoho je to hracka. zalezi na systemu, stesti, mm, psychice. pokud pojedes velmi agresivni system a budes mit vysokou uspesnost a budes navysovat kontrakty tak to neni nesnadny cil. pro vsechny pochybovace, neni nic jednodusiho nez si to vyzkouset live. nebo pokud dokazete byt hodne prisni,tak i demo. pokud budete na demu davat 50kontraktu tak vam to vyjde. budte ale objektivni a pak uvidite. existuji ruzna dalsi neoficialni "ego challange" kde lidi udelaji milion za rok. ano, uz tu vidim zas lidi co budou povidat tu pohadku o tom, "a dokazes to takhle stabilne?" - odpoved je NE. ale to je preci uplne jedno :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...