Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to sis asi popletl margin call. pokud mas rekneme 10.000 ucet a normalni margin na emini je 500 a ty utrzis ztratu 500 tak se nic nedeje. i kdyz utrzis 1000. bud te zastavi tvuj SL nebo dohoda s brokerem ktery te vyhodi pri predem definovanea dohodnute ztrate. pokud bys ale porad ztracel a najednou bys na uctu nemel ani na pokryti marginu, pak dostanes call na doplneni uctu. no spis drive. temer nikdy se ti nestane, ze bys sel do zaporu. to ti broker proste uzavre pozice. urcite vis, ale pro jistotu, neni se treba ani bat toho ze bys prosvihl LTD, FDN nebo jak to je. nikdy nebudes muset dodat kukurici nebo obdrzet, to sou jen takovy famy :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobré odpoledne přeji,

mám jeden dotaz, prohlížel jsem si vlákna, ale nenašel jsem odpověď na co bych se rád pozeptal a to: Chci si backtestovat E-mini SP500, momentálně to dělám ručně, ale rád bych získal historická data, je možné si stáhnout nějaký demo program pro vykreslování grafů a do něj vložit historická data, která si zakoupím ?..Nebo lze zakoupená historická data aplikovat jenom do full verze programu na vykreslování grafů?
Předem děkuji za jakékoliv odpovědi a všem přeji mnoho úspěchu v sebezdokonalování ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dají se koupit historická data od SC Magic je to tu někde ve vlákně dobře popsáno a přehrát pře s Sierru. Jo počkej ty ses ptal na nějakou demo verzi. Nevím, ale snad tyto data jdou přehrát i přes Bracket trader, koukni do vlákna o tomto softu, kterej je zadáčo a myslím, že přes něj ty data od SC Magic půjdou prohnat. O zdrojích, které jsem tu zmínil je tu fůra informací, které jsi ve svém dotazu dal, chce to jenom chvilku hledat:-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cyberg, když jsem hledal já, pročetl jsem celé zdejší vlákno věnované brokerům - www.financnik.cz/forum/list.php?4
a ještě nějaká další zahraniční. Stojí to hodně času, je to ale důležité.
Doufám, že se nebudete zlobit, když budu souhlasit s Richem a dodám, že zatím brokera nepotřebujete.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj, rovněž jsem začátečník a při čtění manuálu jsem narazil na věc, které nerozumím . Konkrétní příklad: u kukuřice je tick 1/4 bodu a na "barchard" je uvedena tato hodnota 05/30/07 385-6 ... Co teda znamená to číslo za pomlčkou, původně jsem myslel, že to je 6* hodnota ticku, ale to by vycházelo na 6/4 => 1 a 2/4 !? Díky za odpověď .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...