Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

ještě jedna vysloveně začátečnická:
Řekněme že obchoduju jen 1 strategii a ona se zrovna často v grafech neobjevuje . Je lepší pro mě, jako pro začátečníka se zaměřit na určitý spektrum komodit, např. jen zrniny nebo čím více sleduju trhů tím více budu mít možností ke vstupu do trhu ? Co by jste mi doporučili ? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Mr.M@r, řešil jsem stejný problém u formace double bottom/top. Natestoval jsem ji na kukuřici a pak naivně zkoušel aplikovat na jiné trhy, kde strategie sice fungovat může, ale za jiných okolností a podmínek. V některých trzích mi strategie postavené jinde nefungovali vůbec. Moje rada tedy zní postavit strategii a backtestovat ji na každém trhu o kterém uvažujete zvlášť, aby bylo vidět jestli rámcově funguje a jak..
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den,
mam dotaz ohledne zobrazovani indikatoru pred vyplnenim svice. napr. na 3min grafu ER2 nekdo vstupuje do trhu rekneme 20sec pred dokoncenim svice. jak ale pozna, ze indikator bude na konci svice ukazovat to, co potrebuje pro rozhodnuti o vstupu/vystupu do trhu? to se ta cast indikatoru v tech trech minutach meni po kazdem pohybu ceny nebo se zobrazi az uplne na konci?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martinek:
dik za superrychlou odpoved. :)
jeste mam dotaz tykajici se backtestingu a papertradingu pres sierru. hodlam zacit backtestovat 2-3 intradenni trhy, po urcite dobe (cca 2-3 mesice) chci zacit papertrading. je vhodne si fundovat ucet u IB uz pred backtestingem nebo staci data od scmagic a teprve pred zahajenim papertradingu fundovat ucet kvuli real-datum?
jde mi hlavne o to, abych pak nemel diru v grafu v dobe, kdy jsem jen backtestoval. jde pak od IB stahnout chybejici data nebo je zase musim dokoupit? predem dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,
uvažuji o nějaké platformě, kde můžu zkoušet DEMO obchodování. Ardeus jste tady nedoporučovali - asi víte proč.
Narazil jsem na stránky firmy X Trade brokers, které vypadají zajímavě, i jejich program X-trader, aspoň z pohledu úplného začátečníka. Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti ? Není to stejná ,, bouda ,, jako ARDEUS ? Založil jsem si u nich demo účet a po 14 dnech mě dokonce sami telefonicky kontaktovali, nejsou nějak moc aktivní ? Předem díky za jakékoliv odpovědi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dobry den
v manuale ma zaujala jedna vec - kratka pozicia. nie je mi celkom jasne, ako mozem predat nieco, co nemam. asi to bude mat nieco spolocne s uzavretim pozicie, ze musi byt jeden nakup a jeden predaj, pricom nezalezi na poradi.
nechapem ale, ako to moze fungovat - ved ja davam do obehu kontrakt, ktory neexistuje :/
prosim o vysvetlenie

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nick,

zkus o tom popremyslet. neni to vubec slozite. bylo to snad i v nekterych vlaknech vysvetleno. uvedom si ze ty neprodavas zadnou fyzickou ropu, akcie nic takoveho. ty prodavas futures, tedy zavazek ze neco dodas. a tedy muzes prodavat co chces, musis to jen pak v budoucnu splnit. zjednodusene receno :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...