Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Otazka ZACATECNIKA


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,9k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Beraniste:
nejlepsi jak zjistit intradenni graf je otevrit Barchart.com a tam si tento graf prohlednout. Tak muzete zjistit skutecny intradenni prubeh grafu.

Na grafech v TNT nemusite brat jen close ceny. Berte takove, ktere odpovidaji Vasemu vstupu / vystupu + slippage [neplati v pripade gapu].

TNT si odinstalujte a znovu nainstalujte dle navodu od Gecko. Melo by to pomoci. Nyni mate program spatne nainstalovany, protoze by jste mel mit 25 let historii dat [nektere komodity nemaji takovou historii, protoze se tak dlouho neobchoduji].

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chjo dneska rikam otci, ze mi prijde dalsi knizka o komoditach at se kdyztak nedivi az dorazi ... on na to reagoval ze to je tak nejak blbost ... tak si rikam ukazu mu tedko nove dva clanky na financniku (psychologie uspechu) ze by si to mohl precist ze to je presne o tom principu ... co myslite ... precetl dva radky a rekl mi ze jsem blbej ze na vsechno snadno naletim ... babicka (z tatovo strany) to sami jak otec :( )

nekdy na podzim kdyz jsem se pochlubil matce (docela uznavana detska doktorka) tak taky byla spis skepticka (donesl jsem ji vytisknuty nejaky uvodni clanek odsad) ... rekl jsem ji, ze zacnu nejdriv tak za 2 - 3 roky tak si asi zacala myslet, ze me to asi casem pusti ... i kdyz lepsi nez otec (aspon ma trosku pochopeni)

neporadite nejakou univerzalni odpoved co jim rikat? ... nebo je lepsi to s nima vubec neresit? (tipuju ze je lepsi ta druha moznost)
-----------------------------
na jednu stranu je to pro me demotivujici, ale na druhou je to pro me i motivace ... vim, ze az zacnu, ze odemne budou cekat spis ze o to prijdu nez abych jim k nejblizsim vanocum koupil barak na seyschelach :o) takze asi budu mit az to dotahnu do konce klid ... ; taktez me strasne motivuje touha ukazat ze o podvod nejde a pak samozrejme mé sny (Porsche - kdyz by nekdo z Vas mel udelal bych cokoliv aby me svezl)
--------------------------

jeste diky financniku ze mi ukazal novej smer zivota... od doby co chodim na stredni jsem si zacal nejak uvedomovat jak to chodi ... nechci byt otrok co musi chodit stale do prace... tak snad to vyjde - musi!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vsn: pokud za tebou rodice nestoji pri tom,jak se necemu ucis a nepotrebujes nutne jejich souhlas,abyses tradingu mohl venovat,tak bych to s nimi moc neresil. dokud neuvidi vysledky,tak to stejne budou zavrhovat. znam to ze sve pozice, kdy jsem byl v krizku s otcem. mohl jsem mu vysvetlovat vsechno mozne kolem komodit,stejne si mlel jen to svoje,ze je to akorat ztrata casu. od ledna,co obchoduji na ostro, jsem udelal desitky obchodu, mnohe z nich byly ztratove,ale prichazely i ty zisky a teprve kdyz tohle zacal obcasne pozorovat,jak "snadne" :) je prijit si na nekolik 1000kc behem par minut.. ted uz mam od nej klid, venuji se tradingu dle sveho uvazeni, otec mi do niceho neremca, je tim docela nadseny a doufa,ze se mi bude darit. obcas se me zepta,co a jak, jindy mu musim vysvetlovat jak to vsechno funguje,taky si uz parkrat klinul v paper modu,tak byl ohromen,jak to vsechno funguje :). proste ja rikam, ze pokud clovek dokaze sve okoli navnadit, oni si pak prijdou sami se zajmem pokecat,nechat vse vysvetlit.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vsn:
...co píšete je běžná reakce, a v Česku tuplem, i když právě zde se není vůbec co divit, po tom všem. Klidně to ale vemte jako motivaci, ve smyslu "však ještě uvidíte, co máte doma..." - myšleno ne frajersky! i takovýto přístup okolí může totiž být motivační - a jen zkušenost:
zvažte jak dalece se o tomto byznyse mimo aspom minimálně znalé roztahovat. Svářeč myslím doma také detailně neprobírá jak to dnes pěkně "provařil a pak zavařil", chirurg "jak se mu to dnes fajn u toho střeva řezalo" a ...
Pozn:
jako test "komu co a jak dalece" slouží popis short pozice. Kdo aspom trochu pochopí že jde vydělat na poklesu...
výdrž vám
:-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to vitek007: Ta tvoje myšlenka se nazývá hopemode a je to nejlepší cesta jak vymazat obchodní ůčet. Přečti si pozorně manual obchodování a všimni si hesla: nikdy neobchoduj bez stoplosu. Ztráta i zisk se s každým pohybem okamžitě připisuje a tak by jsi potřeboval velkej balík abys ustál rozjetej trend proti tvojí pozici a taky by jsi se nemusel dočkat.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...