Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

e-mini trhy


beginner

Doporučené příspěvky

Airmike:
U e-mini futures je spread vetsinou 1tick, 2ticky byva vyjimecne (trh jde do strany pri nizkem volume, napr. pred vyhlasenim FEDu), vic jsem zatim nevidel. Co se tyce poplatku, tak tech $5 (ale vetsinou je to mene) je za round turn, tj. $2,5 + $2,5+ spread (viz. vyse). Pak uz zalezi na hodnote ticku jednotlivych kontraktu. mini-DJ (YM) $5, Russel (ER) $10, Nasdaq (NQ) $5.
Pro priklad, ja vstupuju na 3min TF na close usecky (1-2vteriny pred jejim dokoncenim) market prikazem a vetsinou dostanu close cenu, obcas je tam slip 1 tick. Vyjimecne je to vice, pokud se trh rozjede rychle, ale to jsou opravdu 3-4 pripady ze 100.

Adam

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 408
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

cau chlape,

tak za 1, my platime pod $5 za RT, tedy za obe strany. spred je 1 tick (neberu v uvahu par vterin pred datama)
1 tick v tomto pripade i bod je $5. tedy pokud nastoupis za cenu co chces a vystoupis za tu co chces, tak tvoje naklady jsou jen komise pod $5. pokud jses za market, tak je mozne ze chytnes nekdy 1 tick slipp. CDF bude vzdy mnohem drazsi pred FX brokery

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim Vas, mel bych dotaz zda mi nekdo muze vysvetlit jake vsechny fundamentalni zpravy maji vliv na indexi --specialne me zajima na e-mini russell 2K, jedine co znam jsou zpravy FED,ale rekl bych ze jich je vic.mhl by mi nekdo zvas prosim uvestl linky na tyhle informace? Chci se presvedcit zda tyto zpravy nemaj nahodou vliv na nektery dny kdy je er2 naprosto silenej :). diky moc a hezky den

--Marzu--

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Procitam zdejsi diskuse jiz delsi cas, pro me jsou zdrojem velice cenych informaci nicmene obcas najit odpoved je slozite a proto bych rad pozadat nekoho ze zkusenejsich o radu. Existuji mini verze futures kontraktu na meny? Na strankach cebot uvadeji eurodollar a yen nicmene by me zajimalo jestli se na nektere z burz obchoduji i jine mini futures currency contracts. Proc? Chci si porovnat chovani mini currency futures a spot fx market vyhody a nevyhody, a uprednostuji obchodavat v regulovanem prostredi pred fx brokerem. A dalsi z duvodu je pro me velikost uctu jelikoz pokud zacinam s 5000 USD tak mi to prijde z pohledu MM prilis riskantni (undercapitalization) obchodovat standartni menove kontrakty. Dekuji z odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

duroslav> diky za odpoved, stranky JRose znam, prave ony me privedly na toto tema fx broker versus regulovany trh. Problem je v tom ze jsem na netu nasel jednu spolecnost co nabizela obchodavni mini currency kontraktu na zhruba 7 nejvice obchodavanych paru. Nicmene jsem si to neulozil a ted to hledam znova. Kdybyste nekdo mohl poradit. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na začiatok by možno stačili e-mini Euro FX a e-mini JPY, ktoré sa obchodujú na CME. Podľa môjho názoru, ak by som nenašiel príslušné e-mini futures na meny (t.j. tých 7 najviac obchodovaných párov) priamo na burze, ale iba u _nejakej spoločnosti_, tak by som mal trochu obavy cez takú spoločnosť obchodovať.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...