Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den Radovane,
jsem začátečník, piluji poze TNT a papír, Triple screen, update od p. Libice, (spíše je to Double screen). Vlákno Vašeho dotazu jsem nečetl až dokonce a tak je možné už je problém vyřešený jinou cestou, Sierru nemám předplacenou, znám ji jen okrajově, pro mě je dalším krokem, ale napadlo mě, že jestli že Windows je multitaskingový program (mnoho programů běží současně) tak zkusit si Sierru zpustit 2x (weekly und daily) každou ve svém okně. Zkuste to, možná to půjde.

Gargous.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

mohl by mi prosím někdo poradit, jak uschopnit ftrader.dll tedy knihovnu analýz včetně Woodies CCI. Sierru demo jsem nainstaloval, zaregistroval, pak jsem instaloval ftrader.exe verze 3.33 tuším a ať dělám co dělám, tak se mi nechce zobrazit v menu Analysis WCCI od ftraderu. Mohl by mi prosím někdo poradit jak na to? Po stisku F6 se mi zobrazují jen analýzy Sierry.

Díky

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Malá finta na úpravu vzhledu:

vadilo mi, že když si zobrazím např. Volume mám tam řádek s : Volume: Volume: 379

aby se to první Volume nezobrazilo stačí použít:

F6 - vybrat studii - settings - v poli ShortName zmáčkni jen mezerník a ten první název zmizí (popř.možno zadat název skráceně)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no neake tu boli uz vopred ulozene a ked som si ich chcel prvy krat prezerat tak mi vyskocila tabulka ze to nieje mozne. No teraz ked som si to zmenil, tak mi to ide, ale neviem do kedy to bude fungovat, no dlho asi nie. Ja by som si aj doplatil, ale obavam sa ze to budem musiet znovu zaplatit cele na dvanast mesiacov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...