Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Prošel jsem spoustu diskuzí, přesto jsem nenašel odpověď na můj problém (jde o backtestování pomocí propojení SC a BT). Ne že by byl jediný, ale momentálně se přes něj nemůžu dostat dál. Podle tutorialu, materiálů Bracket Trader, Sierra Chart nemůžu přijít na řešení => nahrál jsem si do adresáře Sierra Chart/data/btlink1.dll => spustil Sierra Chart s grafem historických dat ER2 => Analysis => Studies => Add Custom Studies => btlink1.dll => ve vedlejším okně se objeví C:/Sierra Chart/Data/btlink1.dll, ale neumožní mi použít tlačítko Add...

Našel jsem v diskuzi názory, že nové verze nepodporují Bracket Trader, což si nemyslím, že je zcela korektní, protože na stránkách podpory Sierra Chart jsem našel některá řešení problémů cituji

"If you are having trouble opening your Chartbooks or using Analysis >> Studies >> Add Custom Study because of a problem with an Advanced Custom Study or Advanced Custom Studies DLL file, then exit Sierra Chart. Create a folder on your drive called "DLLBackup". Go to the folder you installed Sierra Chart to. Move all DLL files you find in that folder to the DLLBackup folder you created with the EXCEPTION of the following files: es.dll, gdiplus.dll, xerces*.dll, zlib*.dll, ot_feed*.dll, and any other DLL file that appears to be a Sierra Chart primary program file. Next, go to your Sierra Chart Data folder. You can find where this folder is located by going back into Sierra Chart. Select Global Settings >> General Settings. The folder is shown in the Data Files Folder frame. Be sure to exit Sierra Chart again if you started it back up. Move any files from your Sierra Chart Data folder into your DLLBackup folder. If a particular advanced custom study or DLL file was the cause of the problem, then you will be able to open your Chartbooks or display the Add Custom Study window without any problem.
You can then move your DLL files back into the original location one by one and follow the same procedure above to see which one is causing the problem. When you find which DLL is causing the problem, please contact Sierra Chart support."

I poté co jsem vyzkoušel vše co je zde popsáno jsem nedokázal problém odstranit. Je zde někdo kdo dokáže poradit.
Díky moc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Vím, že můj dotaz se tak úplně do této diskuse nehodí, ale určitě se zde najde člověk, který by mi mohl poradit. Mám problém s nastavením Stop-Losstu a Profit-Targetu v programu TWS od Interactive Brokers. Mám Sierre Lev3, v které nelze přímo zadávat obchodní příkazy. Předem děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

měla bych dotaz na nastavení indikátoru ( neboť to nemůžu najít)

CCI mám momentálně vykreslený až do výše 500 ale já bych chtěla aby se mi rozbrazovalo jen +250 až -250. když indikátor poleze výš tak ho neuvidim.

vim že se to někde nastavuje aby centrování nebylo automaticky ale od nul linky +/-

můžu se zeptat kde to mám nastavit???

díííky předem všem za rady :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...