Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SIERRA chart- nastavení


PET

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Můžete mi někdo poradit? Potřeboval bych vědět, jak posunouvat plochu s grafy více od/k cenové vertikální pravé ose. Tj doleva/doprava tak, aby od poslední vykreslované úsečky byla k cenové ose prázdná mezera, tak jak si ji nastavím. Věděl jsem to, ale nějak se mi to vykouřilo z hlavy a už na to nemůžu přijít. Projel jsem znovu tutoriál a nic mě netrklo. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky Richarde, tak jak jsi mi to poradil mi to zatím stačí, ale asi to někde nějak nastavit jde. Spíše tažením myší na spodní ose nebo tak nějak. Jeden graf se mi zobrazuje takhle a přitom mám tu uvedenou hodnotu nastavenou na 1 a trochu mě deprimuje, že s tím grafem nedokážu pohnout doprava...

5275

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xpepsa: na to stačí funkce excelu
Datum ve formátu 20080130 rozdělíš při importu do třech bunek na A1=2008, B1=01, C1=30, a do D1 vložíš tuto funkci =DATUM(A1;B1;C1). A máš to ve formátu 30.1.2008. Formát bunky nastavíš na ddmmrr a pak už jenom změníš tečky na lomítka a je to hotové mělo by to fungovat.
To samé můžeš udělat s časem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Potreboval by som radu od niekoho kto má skúsenosti s prácou s programou Siera Chart. Mám zaplatenú verziu 252 na rok dopredu. K tomu používam zatiaľ neregistrovaný program Bracket Trader.
Včera som znova napojil program Bracket Trader so Sierrou cez zdroj dát "DLL" a Sierra mi vypísala chybovú hlášku:
WARNING: The Custom DLL study "btlink1.btlink" has a bug that just caused a cpu exception. Report this to the DLL author. - 2008-04-04 20:09:42
WARNING: This custom DLL study may cause Sierra Chart to be unstable until you remove the study from your chart and restart Sierra Chart. - 2008-04-04 20:09:42
Vyskúšal som zo svojej štúdie vyhodiť btlink a nainštalovať znova, ale stále je to s rovnakým výsledkom.
Neviem čo sa deje, lebo toto prepojenie mi mesiac fungovalo bez problémov a odrazu toto.

Ďakujem vopred za skorú odpoveď.

Stano

:( :( :S (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Svoboda:

Aha. Už tomu rozumím, ale nevím jak je to možné. Jestli jsem tě dobře pochopil, tak mě se stává asi něco podobného v tomto případě:

1) nemám IB + TWS + SCH ale jen SCH a platformu svého brokera (velice podobná BT), přes kterou se načítají aktuální data trhů v SCH, čímž mi odpadá nutnost dalšího softu - platformy (TWS),
2) protože SCH používám i současně na Backtest i jiných trhů, např. DAX, mám v SCH v chart book tyto trhy nastaveny.
3) při otevření SCH a chart book se mi trhy automaticky zaktualizují
4) pokud ale náhodou otevřu zrovna CHB Daxu, tak mi to hodí hlášku v okně SCH a v logu, že jsem zadal špatný název trhu a že se trhy nemohly načíst.
5) je to způsobeno tím, že od brokera nemám zatím povoleno obchodování DAX (logicky :)) a mám povoleno jen e-miny, takže se mi aktuálně načítají jen povolené trhy z platformy a ostatní háží chybovou hlášku.
6) je to asi blbost, ale není možné, že máš to ERko u IB zablokovaný a máš povolený obchodování třeba právě jen YM a ES apod. ? neponížil jsi třeba účet na nějakou nižší částku, že by ti tam nechali jen méně volatilní trhy?

Jinak nevím ??? :S

PS: ještě mě napadla taková banalita, jestli náhodou nemáš u ERka zadaný špatný název vč. kontraktního měsíce....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

luckyteplaky:

tvůj dotaz je dosti obecný. těžko na něj odpovědět, když neřekněš, co ti nefunguje. no ale zkusím alespoň takhle:

buď chceš nastavit CCI, což jde přes F6 přidat Studies "Commod Chan Index" , nebo pokud chceš aby se ti k tomuto CCI zobrazoval i SW a CZ indikátory, tak na to je podle mého nejlepší už hotová, nějaká WCCI studie - tedy např. instalace studie ftrader atd. Jinak pokud si tyto indikátory chceš nastavit sám, tak stejným způsobem jako výše uvedené CCI přes F6. Musíš ale zvolit u všeho v settings/chart region/ 2, aby jsi měl vše v jednom zobrazení, pod cenovým grafem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...