Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Dobrý den všem.
Chtěl bych poradit.Asi před 5-ti lety jsem přestal obchodovat přes IB, na účtu jsem měl zůstatek cca 1000 USD, ale už netuším jaké mám heslo,přihlašovací jméno a bohužel ani e-mail kam bych si nechal zaslat zapomenuté údaje, pro upřesnění - nemám vůbec žádný údaj :) .Poradil by mi někdo jak se dostat k zůstaku na účtu?Mám ponětí, že jsem se tam registroval přes finančník.cz, ale tím si taky nejsem úplně tak jistý.
Děkuji
PJ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Slaughter to uz tady psal - problem s GTC. Kdyz vstoupim do obchodu v obchodnich hodinach a zmenit DAY na GTC, tak u limitu je to v poradku, u STP mam porad tu zemekouli upozornujici, ze ve 23:00 CET mi prikaz zmizi. Nevite prosim, jak to nastavit, abych chranila stop loss? Koukla jsem na jejich tutorial, ale tam jen rikaji, ze GTC bude platny az do doby zruseny traderem, cemuz ale moc neverim...
Dekuji za pomoc!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR

Menu Configure
- pod menu Preset (tretie od spodu)
- zaskrtni : allow order to be activated,triggered, or filled outside regular trading hours

A asi by som to nechal na volbe GTC - good till cancelled - "dobre pokial nezrusene" , pretoze pri volbe DAY by sa na konci dna objednavka zrusila.

Ale ruku do ohna za to nedam, este som to neskusal, vyskusaj najprv na deme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Nevíte jestli Interractive brokers vyžaduje při otevírání účtu výpis s třestního rejstříku? Udělal jsem teď jednu malou blbost v pripitem stavu a strasne mě to dopaluje.
Ale myslím že ten trading je celkem pro rebely a kdyby na tohle bralo ohled, tak by polovina lidi neobchodovala. Nevíte o tom někdo něco? Zvlášť ti Američané mají taková přísná kritéria, tak se celkem bojim

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
chtěl bych se zeptat kolik teď stojí cena za jeden celý obchod s jedním kontraktem u Interactive Brookers, koukal jsem na jejich stránky a mají tam cenu za jednu stranu 0,85 dolarů + poplatek na CBOT při obchodování na Mini-sized Dow, který je 1,14 dolarů, celkem tedy za oboustranný obchod mi to vychází 3,98 dolarů. Je to tak správně?

Díky za odpověď

PS: Chci obchodovat na eMini DJ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...