Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • 4 týdny později...

Prosím pomozte: nejde mi odeslat Bracket. Při vytvoření příkazu k obchodu se mi zobrazuje zpráva: The estimated order value of 30.387,50 USD (to je hodnota "amount" uváděná v příkazu) exceeds the value limit of 300 USD.
A dává mi možnost změnit ten limit 300 USD na jiný. I když ho změním, platforma mi příkaz ani neodešle.
Díky za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

zajímám se obchodování akciových indexů (ES, YM, TF). Vím, že minimální účet u Interactive brokers je 10 000 USD. Ale tak jak jsem pochopil zdělení na jejich stránkách, mi tento obnos stačí pouze na frekvenci 5 obchodů týdně Až od účtu 25 000 USD nemám počet obchodů omezený. Chci se zeptat jestli jsem to pochopil správně nebo úplně špatně :).
Moc děkuji za odpověď

A ať to jde...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

komise najdes pod Costs->Commisions->Futures and FOPs->US Exchanges. Aktualne jsou rozdeleny do nekolika casti:
- IB flat rate: $0,85
- Exchange and Regulatory Fees->rozkliknes prislusnou burzu. Takze v pripade TF NYBOT:
- Exchange Fees: $1,14
- Regulatory Fees: $0,02

TF u IB tedy celkem za $ 2,01, cili $4,02 za RT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MilanSz:
podařilo se ti už přijít na to, v čem je ten problém s odesláním příkazu přes TWS? V poslední době se mi to stejné stává taky, a to ikdyž si ten limit v settings navýším! Mám ale ten pocit, že když jsem to několikrát opakoval a nechal to hned při naskočení té hlášky přepsat na vyšší limit, tak se příkaz povedlo odeslat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...