Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Dobrý večer, můžete mi někdo poradit, jak obchodovat s více než jedním kontraktem? Obchoduji u IB s jejich daty přes NT. S jedním kontraktem jsem neměl žádný problém, ale když zadám dva, objeví se upozornění o určitém limitu "Total Value Limit" do 100.000USD. Ten limit jsem zkoušel přenastavit, ale problém přetrvává. Díky moc, Honza.

14022

Link to comment
Sdílet pomocí služby

data mi začaly přicházet až okolo 17:00.. takže nevím, co byl u mě za problém.

bambe11:

Přišlo mi tohle upozornění, tak jsem si to podle toho zaškrtnul..


U.S. Russell Indices (RussellTick)

As of October 1, 2010, the NASDAQ OMX RussellTick will become the only direct source for real-time cash U.S. Russell Index data. This data will no longer be available through your current market data subscription.

Beginning October 1, we will offer the U.S. Russell Indices (RussellTick) market data subscription as a new feed to our clients. Monthly charges will be 2 USD/mo. for Professional subscribers and 1 USD/mo. for Non-professional subscribers.

If you wish to continue to receive real time data for the U.S. Russell Indices, you must subscribe through Account Management.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím, vie mi niekto povedať ako je to z minimálnym počiatočným vkladom dnes? na stránke IB som videl len nejaké sumy 25.000USD a 10.000USD a tu na fóre je viac krát spomenutá táto suma ale v rozdielnych číslach...
preto by ma zaujímalo ako je to momentálne a či sa náhodou neočakáva nejaká zmena?...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MCH-FX: na tuhle otazku je vzdy nejlepsi hledat odpoved primo na strankach brokera:

www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=minimumDeposits

- All Individuals not listed below, Trading Group Masters, and Broker Masters USD 10,000 (or non-USD equivalent)
- Indian residents(2) trading with an IB India account INR deposits only, equal or greater of USD 2,000
- Indian residents(2) trading with an IBLLC-US account USD 5,000 (or non-USD equivalent)
- IRAs(3) USD 5,000 (or non-USD equivalent)
- Individuals age 21 or younger USD 3,000 (or non-USD equivalent)
- Advisor and Broker Clients USD 5,000 (or non-USD equivalent)

pokud tedy zakladas individual ucet a je Ti vic nez 21, tak minimum je $10k (nebo ekvivalent), $25k je dle US regulace pro daytrading opci a akcii (krasny popis, jak daytrading opci a akcii chape IB najdes zde: www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=margin&p=dt&ib_entity=llc

g.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...
×
×
  • Vytvořit...