Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Jeste k tomu zdrazeni - pro nekoho to muze byt neprijemnost ale ne IB bych se nezlobil. Podle toho, co pisou, tak zmenu vyvolala burza - ICE/NYBOT. IB se zchovali slusne, napsali nam to dopredu a stavajici subskripce zrusi aby to nekdo nemusel plati omylem. Kdo nechce delat ani ten jeden obchod at si necha view na ECBOT nebo GLOBEX, na uceni a koukani je tam instrumentu dost. Jenom by me zajimalo, jak se to promitne do ceny dat napr. u ZenFire pokud bych chtel jenom data a neobchodoval pres ne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

No zmena by mela byt efektivni od 1.ledna, cenu 75 dolaru maj i na webovych strankach. Ale mne jdou data uplne normalne, na ostrem uctu pri koukani na subscribe data mam ICE US i EU free.

Aha, uz to ctu u Dilingera : www.financnik.cz/forum/read.php?10,24642,204920#204920
pry prvni lednovy tyden, tak skoda, ja jsem se tesila, ze jsem VIP klient :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ještě k ceně dat ICE/NYBOT. U IB je v nabídce kromě ICE/NYBOT a ICE EU také položka

"Russell US Indices (RussellTick) Non-Professional".

Za to chtějí 1$ měsíčně bez ohledu na počet obchodů. Pokud tedy někomu stačí TF a nepotřebuje softs, tak by to mohlo být řešení. Dnes jsem na to založil ticket na helpdesku IB a potvrdili mi to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos, to je dobrá zpráva, to mě vůbec nenapadlo se v tom více šťourat a hledat alternativu. Víc jak russel2000 nepotřebujisuper. Když se tak ještě koukám na ten název v závorce, sice pochybuji, ale má něco společného s tím, že je tento datafeed přes IB v tickové formě a zpětně i historie v rangebars nebo je to jen prostě pěkný název v závorce?! ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos, sorry ale "vykomunikoval" jsi to jaksi špatně. Dnes jsem pro změnu kontaktoval přes chat IB a bylo mi napsáno, že na russell2000 future index má právo jen Intercontinental Exchange, US, tzn. že tr TF si přes "Russell US Indices (RussellTick) Non-Professional" bohužel nepřipojíme. Jsem z toho ale jaksi zmatenej, když jsem googloval, tak jsem našel nejspíš ale starší odkaz na manuál od pánů z finančníka, kde opravdu na TFko psali o zatrhnutí této možnosti pro obstarání dat. Tak jsem z toho blázen :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co já pamatuju, tak indexy byly i na eSignalu buď zdarma nebo za dolar. Navíc indexy se asi počítají až s 5-ti vteřinovým zpožděním a futuresy to rozhodně nejsou i když se kroutěj podobně. Snad jedině pro větší timeframe by se to mohlo hodit ale obchodovat z grafu ani DOOMu by nešlo a ještě by k tomu byl potřeba větší polštář na účtu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...