Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

tom_czr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pokuta pro IBčko. Peníze u žádné banky, či brokera
> nejsou nikdy jisté :-)
>
> www.cftc.gov/PressRoom/PressReleases/pr6560-13
>
> Tom
> . . .

Peníze opravdu nejsou jisté ale tohle spíš naznačuje solidnost IB. Pokutu dostali proto, že při interní kontrole sami našli a potom nahlásili nesoulad svých postupů s pravidly CFTC a taky to okamžitě sami začali napravovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honza567

Futures contract - kontrakt na neco (komodita) s budoucim terminem dodani/odebrani, specifikace kontraktu jsou uvedeny na strankach burzy treba, tam se dovis i to jak je kontrakt velky a kolik stoji - tomu rikas momentalne lot. Broker to neurcuje, ale burza.

A neplati se nominalni hodnota kontraktu, jen zaloha (margin). Pak ucet $15k bude nejspis dostatecny. Asi pouzivas terminologii z CFD obchodu, mrkni na futures (margin) trading a na mistni komoditni manual a budes v obraze. Pak uvidis, ze ti vlastne z Mirus odpovedeli spravne:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
dneska na mě u IB vykoukl nějaký update dat...máte s tímto někdo, prosím nějaké zkušenosti? Obchoduji spready, mám balíček US Bundle a ICE . Možná můžu zaškrtnout cokoliv, když neobchoduji stocks, ETFs and warrants.

Děkuju Ondra

Account Configuration
Pricing Structure
IB offers two pricing structures for stocks, ETFs and warrants:

Flat Rate - You are charged a single flat rate that includes all commissions and fees. You are not charged separately for exchange fees, clearing fees, regulatory fees, etc.
Cost-Plus - You are charged a smaller, volume-based commission that does not include exchange, clearing, regulatory or other third-party fees. You are charged separately on a pass-through basis for those fees. You may be eligible to receive rebates depending on the types of orders you place (i.e., exchange rebates for adding liquidity).


For more information, see the Commissions page on our website.

If you trade in large volumes or tend to add liquidity, generally you will benefit from our Cost-Plus structure.
Flat Rate Cost Plus


Pricing Structure for Futures
US Markets:
IB offers two pricing structures, Cost-Plus Fixed and Cost-Plus Tiered, for futures and futures options traded in the US.
Cost-Plus FIXED
You will be charged a fixed IB commission for each contract traded. This does not include exchange, regulatory or other third-party fees. You will be charged separately on a pass-through basis for those fees. In the Cost-Plus Fixed structure you will not be charged a daily IB carrying fee for positions held overnight.
Cost-Plus TIERED
You will be charged IB commissions (that are reduced if you exceed various volume thresholds) plus IB carrying fees for positions held overnight. You will be charged separately on a pass-through basis for exchange, regulatory or other third-party fees.

Non-US Markets:
IB offers two pricing structures, Flat Rate and Cost-Plus Tiered, for futures and futures options traded outside the US.
Flat Rate
You will be charged a single flat rate per contract that includes all commissions and fees. You will not be charged separately for exchange fees, clearing fees, regulatory fees, etc. You will not be charged a daily IB carrying fee for positions held overnight.
Cost-Plus TIERED
You will be charged IB commissions (that are reduced if you exceed various volume thresholds) plus IB carrying fees for positions held overnight. You will be charged separately on a pass-through basis for exchange, regulatory or other third-party fees.
If you choose Cost-Plus Fixed for US markets, you will receive Flat Rate for Non-US markets. If you choose Cost-Plus Tiered for US markets, you will receive Cost-Plus Tiered for Non-US markets.Customers that trade in large volumes or are covered under an exchange member or incentive program will benefit from our Cost-Plus Tiered structure.
Choose One:
Cost-Plus Fixed (US Markets)/Flat Rate (Non-US) Cost-Plus Tiered (US and Non-US Markets)

Back Save and Continue

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
ráda bych se zeptala, jestli někdo nemáte na platformě IB zkušenosti s tím, že často vstoupím do obchodu a během 1 nebo dvou sekund se mi obchod sám uzavře. Tím pádem mi vznikají malé ztráty + komise, ale hlavně mi utíkají všechny obchody, navíc je to dost tlak na psychiku. Můžete mi poradit, čím to je?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem na TF, tj. e-mini Russell 2000, obchoduju přímo z platformy IB, mám stop loss 9 ticků, tj. 90 dolarů. Dříve se mi to stávalo jenom občas, myslela jsem si, že jsem se uklikla, ale teď je to pořád a to už není možné, abych se uklikla tolikrát. Třeba včera jsem udělala 5 obchodů a jenom jeden jsem sama řídila, ostatní prostě naráz samy skončily po 1 nebo 2 sekundách. Zatím obchoduji druhý měsíc, takže jsem v začátcích. U IB jsem se zatím neptala, ale napadá mě internetové připojení, mám down 3,5 Mb/s a up 0,2 Mb/s. Stopku mám nastavenou automaticky k parent order, obchoduji tak, že mám na platformě připraveny oba dva příkazy long i sell a když přijde patern, tak jdu do obchodu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

paulus
tom_czr

Zkusila jsem kontaktovat včera IB help chat a tam mi poradili, dívali se na to a bylo to opravdu v té stopce. Nevím, jak to, ale na simulátoru to fungovalo bez problémů a asi 1/2 měsíce sice trochu s obtížemi, ale fungovalo, až teď to bylo špatné. Stopku mi dříve nastavoval kamarád (teď už to budu umět) a nastavil ji jako -0,90 a to byla ta chyba, protože to mělo být 0,90. Dnes jsem obchodovala bez problémů, tak jsem moc ráda. Jinak díky moc za tipy, přiučila jsem se :) Příkazy pro tyhle rychlovky (intraday) používám market.
Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...