Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

to spory
Díky za odpověď.
Takže je tedy zajímalo jen to, jak jste se dostal k majetku a ne vaše současná "profese"? Zajímá mě hlavně, jestli chtějí o tom vysloveně nějaký doklad. Nebo se to s nimi dá prostě jen ukecat? Jak by jste třeba nyní postupoval, kdybyste tento účet zakládal znovu? Jaké údaje by jste vyplňoval jinak atd? Nemyslíte si, že je třeba dobré jako povolání uvést trader? Nyní se hodně zajímám o zřízení účtu u IB přes firmu Lynx(se sídlem v Praze), některé poplatky má výrazně vyšší. Tak nevím, jestli se toho zakládání přímo u IB nebojím zbytečně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dorbý den,

rád bych se zeptal zprovozěnní dema od IB: Našel jsem ho na www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=1286
Chtěl jsem si otevřít demo pro FOREX. Ale To otevře jakousi aplikaci, která se snaží neustále připojovat, ale bez úspěchu. Mě to napovídá, že se musí vyplnit položky:" host,port. Zbylé přednastavené položky jsem nijak neměnil.

Totéž platí pro pokus o spuštění dema z první položky: "Trader Workstation (TWS) Demo". Nikde na jejich webu jsem nanašel návod jak to zprovoznit případně co mám do těch dvou prázdných položek doplnit.

Víte jak na to?

Myslím si správně, že i IB na FOREXovém trhu nabízí obchodování měnových prárů a jako poplatek včetně komise mě čeká i klasický spread? Chtěl jsem to vyčíst z dema, ele zatím bez úspěchu.

Předem mockrát děkuji za pomoc
Přeji úspěšné trady.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahojte
Potreboval bych vedet, jestli u futures u IB je taky nejaky spread, jako je tomu u ceskeho brokera XTB.
U XTB jsem si spocital, ze pri obchodovani jednoho kontraktu SP500 (u xtb znaceno US.500) zaplatim komise 200Kc, plus spread je obvykle 0,5 bodu (takze dalsich 25 dolaru).
Tudiz pri vstupu do pozice jsem uz ve ztrate 700 Kc pri jednom kontraktu!
Zajima me ten spread. Protoze to ovlivnuje i muj backtest. Chci backtestovat, ale nevim jak teda nastavit si trailing stoploss, jestli mi bude hrat roli i ten spread u IB.

Dekuji vam
Pekny den vsem. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

mám pár dotazů (mám teď málo času, takže se omlouvám jestli to tu už je napsané a já si to nevyhledal)

1 ) nevíte jestli lze propojit nějakým kvalitním způsobem metatrader 4 k platforme TWS od IB? Na internetu jsem našel jen řešení (API) od společnosti trade-commander.

2) Je IB vhodný broker na FX? (Nechci zakládat účet u nového brokera, protože u IB obchoduji několik instrumentů ale zároveň se bojím, že to není moc vhodný broker na Forex. Názory co jsem četl jinde se dost lišily)

3) Kolik mě bude stát obchodování u IB přes Ninjatrader nevíte? Na internetu jsem našel něco kolem 180USD/3měsíce

Děkuji za odpověď.
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vidím, že jsem si musel odpovět sám.
--Rolování pozic na CFDs a komoditách se nevyhnu nikde. (buď se roluje a započítává rozdíl a nebo se povinně uzavírá pozice) Je to vlastnost, která kdyby byly zrušena, tak můžeme celou burzu zavřít.
-- spready na FOREXu má každý broker, ale chvílemi je i na XTB nulový. I přesto má IB nižší než XTB.
-- demo jsem nerozchodil. Asi ane nebude potřeba.



"
Please note that IB operates on an agency and not a principal basis, routing your orders to the exchange of your choice in which the product is listed. As such, the bid ask is determined by the market participants as a whole and not IB and we do not alter the spread for any mark-up or mark-down (our revenue is derived solely by our stated commission). In the case of spot FX, currency pairs are quoted in spreads as low as 1/2 pip for major pairs. Here we recommend that you visit our home page where we stream live quotes for sample pairs.

Regards,
Andrew
"

1/2 pipu... a 3* menší kommise než český broker. A to se bavíme jen o forexu. Na dalších trzích je to astronomický rozdíl.
hmm u IB foundím účet.

Děkuji za podporu v samostatnosti. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,pred par dny jsem si zalozil realny ucet u IB,nejsem v tradingu nijak zdatny,jen si rad overuji, jestli teorie funguje v praxi.Pokud bych chtel obchodovat NQ ( E-mini NASDAQ 100 Futures) IB vyzaduje margin pres 4000( nejsem si jisty presnou castkou a je vikend,tak to nemuzu overit-momentalne je to 5500), na webu je napsan 1375 initial margin.Mohl by mi prosim nekdo objasnit jak si vypocitat realny margin z webu?

GLOBEX NQ E-mini NASDAQ 100 Futures NQ 1375 1100 2750 2200 USD
Dekuju moc za odpovedi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Romish,

1375..........intradenní margin-obchod je realizován během hlavních obchodních hodin jednoho dne
1100..........pokud tvůj účet během otevřené pozice klesne pod tutu hranici, IB automaticky obchod ukončí
2750..........velikost marginu pokud držíš pozici přes noc
2200..........pokud velikost tvého účtu klesne pod tuto hranici, IB automaticky obchod uzavře

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...