Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

vám sa asi povie, keď viete perfektne po anglicky. Ja si všetko dôkladne prekladám cez google, takže niet divu, že mi vychádzajú nezmysly. Nechápem, prečo vám je tak ťažko mi napísať pár slov a odpovedať na moju otázku.

na 1. som asi zistil odpoveď. Ak mesačne na poplatkoch utratím aspoň 10 USD, tak už neplatím inactivity fee, je tak ?

ale na druhú otázku neviem nájsť odpoveď, takže neporadíte ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pesiak:
Takhle je to lepsi - kdyz prilozis svuj zaver a zeptas se, zda je to OK. Jde takhle videt, ze jsi odpoved opravdu hledal :-) Takze odpoved na otazku jedna - ano, chapes spravne.

A proc je tezke napsat par slov?
1. Chci videt, ze tazatel vynalozil usili pro nalezeni vlastniho reseni/odpovedi.
2. Mam hodinovou sazbu pres €1000 i v case, kdy spim. A pokud vim, nikdo mi tady za me prispevky nic neplati. Takze bych rekl, ze jsem stedry az az ;-) Kdyz mi hodinovou sazbu zaplatis, pak neni problem, tu hodku budu odpovidat na vse :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nějaké connection minimums nemusíš řešit , je to přístup k jejich serverům pro nějaký(vlastní) AOS. A v začátcích žádné AOS nepotřebuješ. Až budeš pokročilý trader, můžeš si nějaký vlastní AOS vytvořit, nebo pronajmout nějaký cizí a pak budeš platit za přístup ke vzdáleným serverům platit. A v začátcích žádné AOS nepotřebuješ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím

Asi se na tenhle dotaz lidi uz ptali ale nemuzu nikde najit odpoved . je mne 21 jake vyhody mam u ib ? je pravda ze muzu otevrit ucet uz od 3 000 ? asi je to vyhoda pro studenty. musim nejak dokazovat ze jsem student ? kdyz nejsem tak to pro me neplati ? dal jsem cet v aj neco ze budu mit data za 3 usd misto 10 ale moc jsem tomu nerozumel. je jeste neco ?

dale kdyz uz teda otevru ucet s 10 000 usd a budu ztracet treba na 9 000 musim doposlat penize zpatky na 10 000 ? nebo je tam nejaka hranice do ktere muzu vest ucet.

dekuji za odpovedi !

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Michal16:
Vše ti odpoví na IBčku. To je základ, schopnost se ptát, když si člověk není jistý, jak se to myslí. Co budeš dělat, až bude nějaký problém s příkazem, psát na fórum? Je třeba naučit se s IB (jakýmkoli brokerem) komunikovat.

Jinak vše je jednoznačně napsáno zde:
www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=1597

Individuals age 26 or younger - required deposit USD 3,000. Nic o studentovi tam není psáno. A datum narození máš na OP.
Dále nikde nic nemusíš "doposílat", ale pro trejdování na margin accountu je minimum USD 2,000. I když v reálu nevím, co by se s tímhle dalo trejdovat.

Good luck! :-)
T.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer,

chtěl bych poprosit o radu. Mám účet u IB propojený se Sierou. A chci obchodovat a zobrazovat Russel mini 2000.
U IB mám "zaškrknuté" data jen pro Russell (za 2 USD), ale když chci otevřít graf v Sieře tak se nezobrazí.

Asi budu muset u IB zaškrknout i jiná data, ale nevím které.

Děkuji za jakoukoli odpověď

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...