Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Prosím o pomoc. Otváram si účet u IB a som už pri Trading Permissions. Avšak nemám tam na výber opcie, prečo ? :( Najprv som si myslel, že preto, lebo som nedal žiadne skúsensti s obchodovaním opcií. Potom som sa však vrátil a opravil to. Ale aj tak sa mi nepozdáva, pretože v záhlaví mám síce, že options, ale pri North America, nemám. Je to v poriadku, alebo ako ? Prosím pomôžte.

27903

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aha, ja som si nevšimol, že ta je aj United States aj United States (algorithmic execution veneu) aj Floor based exchanges. Takže pre mna dôležité je asi United States a malo by to byť v poriadku teda, že ?


Inak IB odomňa žiada aby som dokázal veľkosť môjho majetku. Dal som, že mám majetok od 100 000 do 250 000 podľa návodu, no vyzerá to tak že mi "nenaleteli". To asi preto, lebo som dosť mladý. Čo teraz ? Môžem sa rozlúčiť s tým, že mi otvoria účet ? :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zaciatocnik1:

Nejsou opce jako opce. Opce na Futures mají jiný ceník, než kam ses koukal původně. Bez toho abys řekl, co chceš obchodovat nemá Tvůj dotaz smysl. Opce na ES se účtují podle ceníku tady:

www.interactivebrokers.com/en/index.php?f=commission&p=futures1

Cenu si musíš složit z dílčích polatků brokerovi, burze a regulátorovi. Cena za jeden kontrakt pak odpovídá tomu, co Ti účtovali.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zaciatocnik1:
Ty asi budeš těžkej případ. Co na tom pořád nechápeš? Klikni si na odkaz s ceníkem IB co ti postnul v minulém příspěvku skalper. Máš tam jasně napsáno:

US-Future and Future Options = 0,85 USD / kontrakt (to jsou komise pro IB)
Exchange and Regulatory Fees pro trh CME (Electronic-Globex) a pro produkt E-mini Equity Options = 0,55 USD / kontrakt
Regulatory Fees pro USD Products = 0,02 USD

Dohormady: 0,85 + 0,55 + 0,02 = 1,42 USD. Za dvě opce (jeden call spread) dvakrát tolik = 2,84 USD.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...