Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

zaciatocnik1:
Jasně že jsem ti to mohl napsat dřív, ale vyčkával jsem trpělivě na vhodnou příležitost, abych tě mohl urazit. Monitoruju celé dlouhé roky tvoje příspěvky a financnik.cz 24 hodin denně a trpělivě čekám na příležitost abych ti ihned mohl během minuty poradit nebo abych tě mohl urazit. Prober se.

Když ti už skalper poradil že opce na futures jsou v ceníku u IB jinde než opce na stocks a dali ti přímý link na příslušnou sekci ceníku, tak jsem předpokládal že jsi si to přečetl a spočítal a už není co řešit. Tvůj následující příspěvek „To akože CME Group si za dve opcie vypýtala 1,14 USD ? To neverím“ mi asi zvedl tlak. Když má broker něco v ceníku a naúčtuje ti přesně to co má v ceníku, tak mi reakce „To neverím“ přijde opravdu hodně zvláštní. Nic ve zlém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, měl bych dotaz k věci několikrát probírané na několika vláknech. Jedná se o poplatek 85 usd u IB za data ICE Futures U.S. (NYBOT). Strhávají si tu částku nebo ne? Někde jsem četl, že ji začnou strhávat jakmile učet klesne k 500 usd a jinde jsem se dozvěděl, že by si jí měli strhávat každý měsíc od doby co si o data požádám. Může mi někdo poskytnout stručnou odpověď. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
procházel jsem si podmínky u IB na jejich stránkách a i část zdejšího fóra, a chci se ujistit že všemu rozumím správně, protože to tam nemají napsané zrovna jednoduše.

Ad a) Komise - V ceníku je pro US futures uvedeno 0.85USD na kontrakt, to vynásobím *2 a dostanu 1.7USD/Round turn. Potud jasné, ale pak jsou tam ještě nějaké poplatky pro burzu, a ECBOT má u YM hromadu různých kategorií, ale tak nějak tuším (s tradingem začínám), že na mě se bude vztahovat ta nejvyší, tedy 1.14USD (asi na kontrakt), takže by to dohromady bylo 3.98USD/Round turn. Mám to správně?
Ad b) Margin - je mi 19 let, tudíž mi IB otevře pouze cash account, což znamená, že budu i intradeně obchodovat s pozičním marginem. Je toto pravda? Protože to by pro mě byl dost zásadní problém, znemožnilo by mi to normovat risk na 2%.

Děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rastompk, 310Raptor: Díky. Očekával jsem 5USD/RT takže jsem rád :)

A ještě na jednu věc jsem zapomněl, chápu dobře, že data od IB nejsou vhodná pro tickové grafy? Při paperu mi nejvíce sednul timeframe 150tick. A pokud bych tahal data odjinud, a vkládal je třeba do Ninja Traderu, nebudu mít při obchodování nějaké obtíže?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dalicek Napsal:
-------------------------------------------------------
> rastompk, 310Raptor: Díky. Očekával jsem 5USD/RT
> takže jsem rád
>
> A ještě na jednu věc jsem zapomněl, chápu dobře,
> že data od IB nejsou vhodná pro tickové grafy? Při
> paperu mi nejvíce sednul timeframe 150tick. A
> pokud bych tahal data odjinud, a vkládal je třeba
> do Ninja Traderu, nebudu mít při obchodování
> nějaké obtíže?


chapes dobre. IB tickove data nie su dobre. ja napriklad mam ucet aj u ineho brokera a odtial beriem data a IB pouzivam len ako druheho viacmenej zalozneho brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...