Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

Tak předchozí příspěvek se mi odeslal dříve než jsem jej dopsal. Tedy ještě jednou: Na screenu je výpis z Account Information, zajímá mne, co znamená, že mám uvedeno -34GBP a +426EUR základní měna účtu je USD. Toto vzniklo, když jsem obchodoval londýnský a dax index. Nevím, jak tomu mám přesně rozumnět: znamená to, že na účtu u IB mám teď vedeny krom USD i GBP i EUR? A když je tam mínus u GBP, tak je jako "jakoby" dlužím? Když bych rušil účet a nechal si poslat všechny peníze, vadí to nějak? Jde nějak tohle dostat do stavu, kdy budu mít jen USD (EUR i GBP bude nulové)? Děkuji.

26334

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokial chceš mať iba USD musíš nakupiť libri aby si mal gbp 0 a zkonvertovať eur na usd . V TWS platforme klikni na Account otvrorí sa ti okno a tam vyber Currencies a budeš tam mať Close All None-base Currency Ballances A zmení ti eur na usd a zkonvertuje ti usd na GBP . Po konverzii ti tam môže vyskočiť ešte nejaky - balance a to bude automaticky po obchodnom dni uzavrety a bude tam 0 u EUR aj GBP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Otevírám si účet u IB, jsem ve fázi konfigurace účtu a nevím si rady s výběrem market dat. V manuálu na Finančníkovi je u tohohle kroku hodně odlišná verze, než co mají na IB aktuálně. Chtěla bych obchodovat trh Dow Jones nebo Nasdaq a později nejspíš Russell 2000. Poradili byste mi prosím, co všechno mám zaškrtnout? Moc děkuji.

26528

Link to comment
Sdílet pomocí služby

klatovačka Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den,
> chtěla bych poprosit o radu. Otevírám si účet u
> IB, jsem ve fázi konfigurace účtu a nevím si rady
> s výběrem market dat. V manuálu na Finančníkovi je
> u tohohle kroku hodně odlišná verze, než co mají
> na IB aktuálně. Chtěla bych obchodovat trh Dow
> Jones nebo Nasdaq a později nejspíš Russell 2000.
> Poradili byste mi prosím, co všechno mám
> zaškrtnout? Moc děkuji.
>
>

TF patri pod ICE, ktore su u IB najdrahsie - 85$ a myslim, ze cena ma ist na 90$. okrem toho, data od IB nie su povazovane za zrovna kvalitne, takze obchodovat TF s datami od IB sa neoplaca.
zvysne dva nesledujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, IB mi posílá pravidelně výpisy obchodů, denně i měsíčně. Nevím ,co znamená položka Cash FX Translation Gain/Loss. Připadá mi to jako kurzové rozdíly. Mám účet v USD, obchodoval jsem chvíli Eurex, proto mi IB vede i EURa a vybírám peníze v Kč, takže IB vede i část v Kč, i když nechápu proč, protože jsem měl za to, že prostě poníží účet v USD jen mi to pak převedou na Kč a pošlou. Ta částka Cash FX Translation... se různě mění, je to denně třeba od +50 do -50 a vůbec to nesouvisí s velikostí realizovaného obchodu. Nevíte někdo, o co se jedná? Pavel

26583

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K_Pavel:

Neřeším to. Mám část účtu v CZK, protože při výši CZ úroků je jedno kde ty peníze leží a používám je ke krytí marginů (to nesou vyšší zhodnocení), NE SL!, a proto tam tuto položku mám. Ale tak nějak to vychází plus , mínus (autobus:)) - prostě neřeším.

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, poradí mi někdo jak správně zadat mezikomoditní spread v IB platformě? Pro příklad uvádím jak jsem ho vytvořil pro sóju a sojový šrot, ale nejspíš to není ono. Zkoušel jsem ho na demu, ale příkaz neproběhl nic se nekoupilo ani neprodalo. Také margin se mi nezdá.

26595

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...