Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...

Zdravim,
nemate nahodou nekdo zkusenost s informaci, ze IB pro zájemce do dvacetišesti let věku je potřebný minimální vklad 3 000 USD? Tuto informaci jsem nasel na jednom ceske serveru, na kterém se take nachazi na navod pro otevreni uctu. Na strankach IB jsem buhuzel podobne info nenasel. Diky za reakce.

mILHAUS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

měl jsem potíže načíst do sierry chart dobře data z akuálního kontraktního měsíce u NQ a ES. U obou mi chybí několik dnů - u každého jinak, aktuální data běží normálně, přitom graf YM se mi načetl bez potíž, rychle a celý. prošel jsem několikarát všechna možná nastavení - neměnil jsem je a jsou stejná pro všechny symboly . Neměl jste někdo podobný problém ? Zdroj dat je IB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím,

Plánuji si příští měsíc otevřít účet u IB, který jsem již dávno vyhodnotil jako pro mě nejideálnější, především díky výši poplatků a celkovému min. vkladu (do 26let již od 3000 USD).

Papertrading momentálně provozuju v SierraChart pomocí replaye na již uplynulých dnech trhu YM převážně na 2 min grafu (ale i jednotlivé ticky považuji za důležité) a nyní se chci přesunout na live.

Zajímá mě však všude zmiňovaná nevýhoda dat od společnosti IB, kterou nevím, zda jsem správně pochopil. Četl jsem zde na finančníkovi mnohokrát, že IB poskytuje data pouze v určitých "blocích" a neposkytuje jednotlivá ticková data. Znamená to tedy, že pokud budu obchodovat např. na 2 min grafu v SC, nebude se mi ukazovat přesná aktuální hodnota trhu, ale pouze hodnota po určitém časovém bloku, např. řekněme 30 vteřin?

Pokud to takhle chápu správně, můžete mi prosím doporučit nějaké alternativní řešení? např. levné alternativní data?

Předem děkuji za odpověď a zpětně děkuji za super čtení tady na webu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím vás, ja si chcem len niečo overiť z tretej strany - to naozaj si IB účtuje za obchodovanie opcií iba 0,70USD/kontrakt a za obchodovanie mini futures len 0,50USD/kontrakt ?!! Vážne dobre vidím, alebo som si niečo nevšimol ??

BTW: IB musí byť najlacnejší broker na svete ako tak vidím. Keď si pomyslím, že niektorí si pýtajú za opcie 3-4USD/kontrakt, tak to je neporovnateľné...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mr.Slimak
Ano, IB skutečně posílá data v určitých blocích, ale nepředstavuj si pod tím bloky v desítkách ani v jednotkách vteřin. Při obchodování za pomoci indikátorů (např.FW) v běžných minutových TF to vůbec nemusíš řešit, rozdíl je neznatelný. Problém nastává u obchodních systémů využívající orderflow (třeba Petrův FIMS), kde potřebuješ kvalitní ticková data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V návode, ktorý sem dal Obelix som narazil na toto:

"Na následující obrazovce si vybereme Base Currency - tj. základní měnu IB účtu. V této měně se nám bude zobrazovat stav účtu, v této měně budeme účet poprvé fundovat (naplňovat penězi). Obvykle vybereme CZK, USD nebo EUR. Na účtu IB pak můžeme mít fyzicky nakoupeno několik různých měn a můžeme tak obchodovat na trzích různých kontinentů. Údaj o základní měně lze změnit i v průběhu existence účtu."

Takže píše sa tam, že v mene, ktorú som si zvolil ako BC budem poprvé fundovať svoj účet. Avšak tu na fóre som niekde čítal, že ja si môžem dať base curreny hneď USD a poslať EUR. Tak ako to je prosím vás?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...