Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Sentrix:
zkušenosti s ním mám stejné, na jeho odpovědi čekám většinou přes týden. Kvůli jedné věci jsem mu psal vždy několikrát. Klienti ho asi opravdu moc nezajímají :-((. Pokud nedělá problém angličtina, tak není od věci sehnat kontakt ještě na někoho jiného. Přeji hodně štěstí (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

CASB - import jedině přes 3rd party symbols.. Doporučuji ASCII oddělit tabelátory a hodnoty dát např. takto (pro ticková data):
datum čas close volume
24.9.2007 08:25:00 55.10 73200

Pro minutová pak hodnoty v pořadí O H L C V

Chyba ve WFO - možná jde o chybu, na kterou jsem již odpovídal (strana 16 tohoto vlákna):
Zkuste toto:

1. V optimizéru klikněte na Setup - Environment Settings, vyberte General a odklikněte "Read all trade list files into memory ", pak kliknětě na Save/OK a zkuste znovu.

2. Pokud nepomůže, druhý problém bývá v regionálním nastavení čísel, kdy je nastavená desetinná čárka místo tečky... Zkuste si přenastavit v reginálním nastavení čísla tak, aby to vypadalo podle tohoto čísla: 123,456,789.00.

Někdy nepomůže nic a narazil jste na bug, který zatím není vyřešen a který je již popsán. Většinou pomůže pouze snížit počet testů někam cca na 3000 apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň, prosím niekoho, kto má otvorený účet u TradeStation. Potrebujem poradiť, ako na žiadosti ste vyplnili kolonku ELECTION TO ARBITRATE DISPUTES. Čítal som aj ten paragraf 43 v dohode pre futures účty, ale celkom mi to nie je jasné, čo tam mám vyplniť. PROSÍM PORADTE. ĎAKUJEM.

20065

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Drasill: předpokládám, že budeš "Main Account Owner" (a ne Joint .....).
Pak musíš vyplnit své iniciály do levého obdelníku pod odpovědí (ten pravý obdelník je pro "Joint ....").
Napiš tam jen dvě písmena (např JN......jako Josef Novák).
Pokud souhlasíš s arbitráží, tak první obdelník z leva.
Pokud nesouhlasíš s arbitráží, tak třetí obdelník z leva.
Co je to arbitráž doufám chápeš? :-)
Pokud jsem to ještě nevysvětlit dostatečně, tak napiš.
Taky jsem se na tom kdysi zadrhl :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Drasill: nejsem zrovna ta pravá osoba na vysvětlování těchto záležitostí, ale zkusím to napsat, jak to chápu já.
Arbitráž je rozhodčí řízení (najdi si na wikipedii).
Pokud zvolíš "I ACCEPT....", tak to znamená, že souhlasíš s tím, že jakýkoli spor mezi tebou a společností Tradestation bude řešen v podstatě mimosoudní cestou.
A naopak, pokud zvolíš "I DECLINE....", tak to znamená, že NEsouhlasíš..................

Konkrétní důsledky jedné či druhé volby však nedokážu posoudit, dosud jsem se nepřel.
Možná k tomu něco napíší zkušenější harcovníci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všetkých traderov,

mám účet u TS, ale zatiaľ len na dobu 3 mes. na testovanie, teda bez zaplatenia dát.
Teraz mi prišlo nasledovné oznámenie:

Important Changes That May Benefit Your Futures Data Pricing and Selections

Dear Client,

We’re pleased to announce some exciting new changes that will benefit many TradeStation futures clients from both a pricing and bundling standpoint.

Effective August 30, 2012, we are changing the way that real-time data for electronically traded CME Group exchanges ­– CME, CBOT, NYMEX, and COMEX – is bundled and priced for funded TradeStation futures accounts. If you have a funded futures brokerage account with TradeStation and are paying $20/month or more in CME Group real-time market data fees, then you will be affected by this change in the following three ways:

Your monthly fee for real-time CME Group exchange data will be $20/month starting in September 2012. For most of you, this means that your cost will decrease. For some of you, this means that your cost will stay the same.
Your range of real-time market data coverage for CME Group exchanges will be expanded to include all electronically traded full- and mini-sized markets for all CME Group exchanges, including CME, CBOT, NYMEX, and COMEX.
If you are currently subscribed to any of the CME Group pit-traded markets, you will automatically be unsubscribed from them. If you would like to re-add them for $90/month, you can do so at any time by going to the Add/Remove Optional Data Services section of our website , but for most of you this will not be necessary since we’ve expanded our electronic CME Group market coverage to include full-sized contracts. Please note if you choose to re-add the pit-traded contracts, you need to remove the Globex data bundle so you are not charged for that bundle in addition to the pit-traded data.

Please note that you will not be affected by this change if either of the following applies:

You do not have a funded futures brokerage account with TradeStation.
You have a funded futures brokerage account with TradeStation but are paying less than $20/month for CME Group real-time market data.

We hope these changes in pricing and functionality prove beneficial to our futures clients, and we thank all our clients for their continuing support.

Sincerely yours,

TradeStation

Neviem tak dobre anglicky, aby som to jednoznačne rozlúštil, či sa to týka aj mňa (ak by som sa rozhodol teraz dáta platiť) alebo len tých, čo už platia dáta. Mimochodom, koľko by to bolo za TF, YM, NQ, ES?

Vie mi niekto pomôcť?

Ďakujem.

Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tradestation upravuje svojí cenovou politiku a to tak, že se stane výrazně výhodnější pro nás, klienty (jenom nad tímto jsem strávil možná hodiny telefonátů po dobu několika let a těch telefonátů od mnoha klientů už bylo asi tolik, že management nakonec povolil:-). V podstatě ti, kteří mají zaplacená data ve výši alespoň 20 USD za měsíc a mají napumpovaný futures účet penězi, tak se jim teď automaticky změní jejich předplatné tak ,že za 20USD dostanete data pro všechny elektronicky obchodované kontrakty celé skupiny CME, tj. vč. CBOTu, NYMEXu a COMEXu. Víceméně je to věc, kterou jako tzv. CME Waiver je k dispozici přes jiné brokery (poskytuje přímo burza) už dávno, ale TS jaksi kasírovala své klienty vesele dál.

Ono popravdě by stačilo si tento text hodit do překladače google a bylo by to snad jasné i těm z vás, kdo angličtinou příliš nevládnou :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza,

ospravedlňujem sa, ale s tými prekladačmi je to asi takto (to je z google prekladača veta, ktorej som dobre nerozumel):

"Máte financované futures maklérskej účtu TradeStation ale platiť menej ako $ 20/month pre CME Group v reálnom čase trhových údajov."

Proste guláš. To viem aj ja lepšie preložiť. Ono, čím viac právnické vyjadrovanie, tým horšia zrozumiteľnosť dokonca aj v materinskom jazyku.

Takže vďaka. Chápem to tak, že to platí pre všetkých, čo majú (alebo budú mať - čo by mal byť aj môj prípad) dáta aspoň za 20$/mes.

Úspešné obchody.

Vlado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...