Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Jenda 701:
Honza to presne napsal.
Ja jsem si na obchodovani vybudoval pomerne vykonnou infrastrukturu.
Mam vykonny server, ktery mam rozdeleny na 1 dedikovany + 3 virtualni servery (defakto mam 4 PC)
Na kazdem serveru mi bezi samostatna TS (tj. provozuji paralelne 4 TS).
Kazda TS ma vyhrazen specialni rezim (futures, forex, akcie+opce, AOS) ale jsou rychle prekomfigurovatelne na druhy rezim, protoze na kazde TS udrzuji aktualni knihovnu (Workspce, Desktop, strategie, indikatory ...).
Vsechny moje ucty jsou viditelne na vsech 4 TS.
Uzivatelsky interface mi vykonava soustava 4 monitoru (kazda TS ma svuj monitor) ... takze prechazim mezi jednotlivymi TS plynule pouze pohybem mysky.
Takto vybudovana infrastruktura mi dava maximalni komfort k obchodovani .

George

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Testuji AOS a v okamžiku provádění WFA (cluster analýzy) jsem narazil na problém zobrazení chybové hlášky (viz. obr.). Přitom, když testuji stejný kód, ale s menším počtem testů (namísto 17.850 třeba 1.200) tak cluster analýza proběhne tak jak má. Bohužel příliš nevládnu AJ, poradíte? Děkuji

19534

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenda701:

- nedovedu si predstavit sve obchodovani z notebooku (ja pouzivam noteboook nebo iPAD pouze, kdyz jsem mimo office a prijde mi alerts ... ale to se pak stejne pres vzdalenou plochu (Remont Destop) pripojuji na server a notebook vyuzivam pouze jako monitor)

- pokud obchodujes opce, tak v soucasne dobe neni lepsi platforma nez TS9.1
Mnozi tu chvali TOS (nejde tam ale aktivovat realny ucet pro obcany CR) . Aktualni verze TS9.1 a hlavne tools "OptionStation Pro" je minimalne na stejne urovni jako TOS (podle mne lepsi) a poplatky jsou na urovni IB :-)

Aktualni vlakno, "zamorujeme" jinou tematikou, proto dalsi komunikace ohledne:
- TS ... ve vlakne brokeru
- opci ... ve vlaknech o opcich

At se ti DARI :)

George

Link to comment
Sdílet pomocí služby

CIP Napsal:
-------------------------------------------------------
> Testuji AOS a v okamžiku provádění WFA (cluster analýzy) jsem narazil na problém zobrazení chybové
> hlášky (viz. obr.). Přitom, když testuji stejný kód, ale s menším počtem testů (namísto 17.850
> třeba 1.200) tak cluster analýza proběhne tak jak má.
>
> Bohužel příliš nevládnu AJ, poradíte?
>
> Děkuji

Zkuste toto:

1. V optimizéru klikněte na Setup - Environment Settings, vyberte General a odklikněte "Read all trade list files into memory ", pak kliknětě na Save/OK a zkuste znovu.

2. Pokud nepomůže, druhý problém bývá v regionálním nastavení čísel, kdy je nastavená desetinná čárka místo tečky... Zkuste si přenastavit v reginálním nastavení čísla tak, aby to vypadalo podle tohoto čísla: 123,456,789.00.

Někdy nepomůže nic a narazil jste na bug, který zatím není vyřešen a který je již popsán. Většinou pomůže pouze snížit počet testů někam cca na 3000 apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

jsem čerství uživatel TS. Před tím jsem měl pouze Metatrader. Takže asi si dovedete představit můj zmatek, když vitím TS.
Vůbec nevím co kam kde jak. Bohužel moje angličtina je taky na bodu mrazu, že bych to někde dohledal v návodech apoc.

Můžete mi někdo prosím pomoci?
První otázka je, mám futures i forex účet. Každý má svoje číslo. Jak se tam přihlásím s oběma účty, abych nemusel provádět odhlašování a přihlašování pod jiným účtem, když chci přepnout z Forexu na Futures?

A to hlavní co mě trápí. Jak si tam dokážu nastavit strategii, kdy když zadám buy nebo sell se mi otevře pozice s dvěma kontrakty, kdy S/L bude 10p. , TP prvního bude 10p. a po dosažení zisku 7p se posouvá SL na BE?
Hledal jsem na netu v češtině, ale nic.

Děkuji moc za jakoukoliv pomoc

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je dobré založit si dva účty u TS, neumět anglicky a koukat co že jsem si to vlastně pořídil :-) No nic, když už tady šílíte, nebylo by od věci si alespoň zdejší vlákno trochu projít a zorientovat se předtím, než položíte otázku?
Jo a ještě jednu věc - kvalita češtiny bývá jak vidím čím dál tím horší :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rarasek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Honzo, koukám, že asi děláte do politiky. Na
> konkrétní otázku několik vět s nulovou
> vypovídající hodnotou. Díky. Hodně jste mi pomohl.
> Když nemáte co, prosím neodpovídejte. Ptám se
> lidí, co by byli ochotni mi pomoci, poradit.
> Nikoliv někoho kdo si chce leštit svoji kravatu.


Rarášku, prosím alespoň o trochu pokory a méně ukvapených závěrů.
Jestli nechcete patřit mezi ty, kteří zaplevelují fóra dnes a denně dotazy, které by nemusely vůbec být položeny, kdyby si jenom trochu dali práci a snažili se NEJDŘÍVE na svůj dotaz najít SAMI odpověď a teprve poté, co jí nenašli, položili svůj dotaz, tak si prosím položte otázku - jestli chci něčeho dosáhnout, neměl bych vyvinout SÁM trochu úsilí? Nebo jsem tak pohodlný, že prostě nahodím dotaz, přestože je na něj NA TÉ SAMÉ STRÁNCE VLÁKNA odpověď a on se možná někdo ozve?
A já si kladu odpověď - proč bych měl já nebo někdo jiný odpovídat znovu někomu, kdo není schopný vyvinout trochu úsilí sám pracovat, takový člověk má stejnak v reálu tradingu trvanlivost šunky z kauflandu. Notabene někomu, kdo nezvládá základy tak krásného jazyka, jako je čeština.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No nic, zapomeňte na můj dotaz.

Tohle vlákno jsem samozřejmě prošel a i googloval.
Ale koukám, jak jste všichni ochotni pomoci. 4 posty a ani jeden snaha o odpověď. Všichni hned víte, že já se o to vůbec nezajímal a rovnou jsem napsal.
Nebylo potřeba psát rozsáhlou odpověď, ale aspoň nasměrovat.

To zda je Honza odborník nebo ne my bude asi jedno, když mi napíše hledej a ještě si přidá pár věcí navíc. No kdo by měl zklidnit hormon pane mcrose. Já nezačal s vytahováním.

Nikdy bych už jen ze slušnosti nic z toho o nikom cizím nenapsal, když ho neznám.

A když nemám ochotu pomoci/odpovídat, tak nepíšu nic.

A dle vaší logiky by se tohle fórum muselo zavřít, protože přeci určitě někdo, někde musel už odpovědět na každý možný dotaz.

V tomhle případě toto fórum postrádá smysl.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...