Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Dobry den,

mate nekdo zkusenost s funkcemi Hot List a Scanner? Osobne platformu TS ke svym obchodum nevyuzivam, mam vsak equities account a platformu bez toho, aniz bych musel platit 100USD mesicne. Obchoduji momentalne futures, ale zabyvam se i momentum tradingem akcii. Pro ucely backtestingu bych rad vyuzil scanner, ovsem pro zprovozneni teto funkce je nutne ucet fundovat. Muze mi nekdo rict, zda li je scanner v realu vyuzitelny ke screeningu akcii, ktere maji napr. nadprumerne earnings ci volume? Prinase scanner nejake vyhody oproti serverum jako finviz.com?

Sentrix

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

U TS je mikrolot na EURUSD jako symbol M6E, aktuální kontrakt M6EM12, minilot je E7, aktuální kontrakt E7M12, klasický Euro FX je EC, aktuální kontrakt ECM12.

Dá se to najít přes symbol lookup, kartička futures, do kolonky Description si zadejte např. euro a nechte vyhledat. pak se výsledky dají seřadit např. podle burzy atd..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím uživatele TS,
jsem začátečník s EL a zkouším si ho na platformě MCH. Mám prosbu na ověření velmi jednoduchého kódu. Toto je jeden velmi jednoduše napsaný výstup. Nevím, jestli takto jednoduše lze vůbec použít ?!? Signály mi uzavírá jak na PT, tak SL, ale úplně nesmyslně na jiných hodnotách, než je 60 a 120$.
Díky moc za info.
R.

// vystup - pevny SL nebo PT
[IntrabarOrderGeneration = true]

SetStopPosition;
SetStopLoss(60);
SetProfitTarget(120);

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Renooo Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím uživatele TS,
> jsem začátečník s EL a zkouším si ho na platformě
> MCH. Mám prosbu na ověření velmi jednoduchého
> kódu. Toto je jeden velmi jednoduše napsaný
> výstup. Nevím, jestli takto jednoduše lze vůbec
> použít ?!? Signály mi uzavírá jak na PT, tak SL,
> ale úplně nesmyslně na jiných hodnotách, než je 60
> a 120$.
> Díky moc za info.
> R.
>
> // vystup - pevny SL nebo PT
>
>
> SetStopPosition;
> SetStopLoss(60);
> SetProfitTarget(120);
>


1. Opravdu potřebujete IOG? Stop loss a profit target jsou interní příkazy, které jsou VŽDY intrabar, takže pokud to opravdu nutně nepotřebujete, snažte se tomu vyvarovat. Tj. zrušte řádek IntrabarOrderGeneration = true nebo nastavte na false. Ušetříte si mraky problémů a práce.

2. Setstopposition nastavuje hodnotu SL v dolarech na celou pozici. Příklad, pokud pojedete 1 kontrakt TF, bude hodnota SL 6 ticků, pokud pojede 2 kontrakty, bude už jenom 3 ticky. Zkuste změnit na setstopcontract.

Pokud se to nespraví, je nutné vědět víc o kódu... Nebo vidět alespoň příklady na grafu apod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Honza K.: Díky za rychlou odpověď. 1. IOG jsem nevěděl, jak přesně chodí. Tak tedy "false" - zkoušel jsem = výsledek stejně špatný. 2. To chápu stejně. Posílám kód vstup+výstup - je to jen pro studijní účely + graf. obchody na NQ: 1. +11,5b 2. +7,25b 3. -4b 4. +13b // vstup = LowerHigh Inputs: MA_length(10), SL_nevstupuju(3), StartCas(1530), EndCas(2200); condition1 = Time > StartCas and Time Avg(Close, MA_length); condition3 = High[1] = Highest(High,5)[1]; condition4 = High[1] - Close 19514

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě to ukazuje v TS toto: Čili poslední obchod vstup 2607 výstup na SL 2610 = 3 body = 60 USD Předtím zisk, 2618.50 - 2612.50 = 6 bodů = 120 USD. Kód je v pořádku, jediné, co jsem našel, byla definice AVG, chtěl jste zřejmě XAVERAGE // vstup = LowerHigh // vystup - pevny SL nebo PT [IntrabarOrderGeneration = false] Inputs: MA_length(10), SL_nevstupuju(3), StartCas(1530), EndCas(2200); condition1 = Time > StartCas and Time XAverage(Close, MA_length); condition3 = High[1] = Highest(High,5)[1]; condition4 = High[1] - Close 19515

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Honza K.:
já si právě taky myslím, že tento kód je jasný:
SetStopLoss(60);
SetProfitTarget(120);
Ale bohužel mi ukazuje špatné výsledky a já nevim proč.
Avg jsem zaměnil za XAverage = výsledek stejný.
Nevím, jestli výsledek nemůže být nějakým nastavením prg. MCH, které by bylo kódu nadřazené ?!?! Nenapadá mě vůbec, kde hledat chybu.

V každém případě díky moc za odp. a ochotu.
R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K>pises ze

Mam otevreny vsechny mozne ucty u TS:
- forex
- akcie + opce
- futures
- futures + opce (platforma TS4 ... TS9 opce na futures neumoznuje)
mam otazeku,
Po 2 letech obchodovani premyslim o zmene brokera, od uplnych zactku jsem po TS uvazoval, neotevrel jsem ale ucek kuli mesicnim poplatkum. Mam za to ze pro kazdou skupinu je treba otevrit extra ucet s minimalnim vkladem 5k je to tak nebo uz to zmenili? Nebo je mozne otevrit jeden ucet a z nej obchodovat vse ( samozrejme pokud to margin dovoluje). Zkousel jsi Lightspeed?
Diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tohle jsem já nepsal, nicméně pokud vím, tak stále běžně platí minimální prvotní vklad 5000 USD a ano, účty jsou oddělené (dlouho to kritizujeme, např. IB má už dlouho univerzální účet, z kterého se dá obchodovat cokoliv). Obecně Tradestation je dražší varianta, která je pro vás vhodná, pokud hledáte komfort a řešení "vše v jednom". Pokud vám jde o nižší marginy, nižší poplatky a nepotřebujete nějak výrazně práci s TA, tak najdete určitě levnější řešení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...