Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Honzo,

Tyto údaje jsem našel v Avízo emailu od České spořitelny, když jsem posílal peníze:

Prijemce: TradeStation Securities, 8050 SW 10th Street, Suite 2000, Plantation, FL 33324, UNITED STATES
Cislo uctu prijemce: 799824925
---------------------------------------------------------------------
Banka prijemce: BIC : CHASUS33XXX Stat : US, CC : , JPMORGAN CHASE BANK, N.A., 4 NEW YORK PLAZA, FLOOR 15, NEW YORK


...a dále jsem našel na netu tyto informace k BIC:
Pokud má banka jen jednu pobočku, doplní se tři poslední místa kódem „XXX“, který se pak zpravidla ve sdělení BIC vynechává; např. ČSOB má pouze jediný BIC „CEKOCZPPXXX“ pro celou ČR, obvykle se ale setkáte s krátkým tvarem „CEKOCZPP“.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer. Po čase zase prosím o pomoc. Můj problém je následující. Pro jeden trh mám dvě strategie..jedna obchoduje long, druhá short. Pro každou mám vytvořen jeden Workspace. Na záložce Automation na obou Workspacech mám zaškrtnuto "Alow multiple automated strategies.....". Měla jsem zato, že tato volba zabrání uzavření pozice jedné strategie při vstupu druhé strategie do opačného směru. Bohužel se tak neděje. Je-li první strategie v dlouhé pozici a nastanou podmínky pro strategii short, tato vstoupí, obchod se uzavře a je vymalováno. Mluvím samozřejmě o reálném obchodování. V Trade Manageru samozřejmě vidím průběh obou strategií i nadále, ale v reálu jsem již mimo hru..Může prosím někdo poradit, co ještě nastavit, aby v podobných situacích k uzavření reálné pozice nedocházelo? Děkuji moc za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mirko, to je v pořádku, obě strategie by měly být stále na position match = true. Logika věci - pokud jste na stejném symbolu jednou long a druhá strategie jde short, tak +1 a -1 = 0, budete tedy flat. Jakmile jedna z těch strategií zavře, tak budete najednou long nebo short podle toho, která zavře. Tj. pokud zavře ta, co je long, budete správně short na strategii, která je stále short (sell příkaz long strategie prodá kontrakt na stav -1 = short 1 kontrakt) a na strategii, co je long jste tedy správně flat. A opačně pokud zavře short strategie, pak bude stav +1 long (buytocover se stane de facto buy ).
Tato situace může být ku prospěchu nejenom ke vzteku a může být součástí money managementu. Např. vám to může "zamknout" zisky na longu po dobu, kdy trh dělá retrace (pokud short strategie vystihla správný moment a dobře ten short zavřela) a znovu otevřít long pozici níže, nebo vám to může snížit risk, pokud jde trh proti vám k SL.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzo děkuji. Je to tedy makačka na bednu ale snad to chápu. Já jsem to v tomto případě zazdila tím, že jsem v úleku obě strategie odstavila (Odškrtla automate execution...) a nechala jsem pouze Generate strategy orders... abych viděla jak se to vyvine. Takže jsem skončila asi -150. Strategie nakonec vydělaly překvapivě obě..každá asi 15 dolarů. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Filip81: pokud z toho neco vyctes, tohle jsem mel od nich v e-mailu....


For your convenience, data is in ASCII (.csv), MetaStock ASCII (.txt),
NinjaTrader ASCII (.txt) as well as TradeStation 4.0/2000i format (.omz
and/or .xpo).


If you are using TradeStation, please do not forget to download the Pre2005
OMZ(or XPO) files from their subdirectories. If you have problems adding the
symbols to the TS2000i GlobalServer portfolio - let me know and I will
e-mail you an .xpo file with the current symbol(s) to import.

You have to be very patient when importing all data into TradeStation - it
may take > 24 hours to complete the process. You may want to import data in
smaller chunks by specifying date ranges when importing.

disktrading.is99.com/disktrading/instructions/index.htm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

piggi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ano, Generate strategy orders... mám zaškrtnuté a
> účet mám přes 30 tis. Kdyžtak se obrátím na
> podporu TradeStation.

Při pokusu o zaškrtnutí "Automate execution..." se objeví nebo neobjeví okénko s volbami I agree a I do not Agree?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...