Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

to raven2cz
mampodobnu skusenost, niekedy sa prikaz nevyplni cca kazdy 5. V trademanageru v message ani zmienka o tom ze sa nieco nepodarilo a ze je nejaky problem. Neviem ci TS ma este nejaky podrobnejsi vypis o udalostiach.

Jo a niedeky sa odpoji od order serveru, data idu dalej ale neobchoduje.

Do 4. updatu som isiel lebo 3. mi padala, je pravda ze teraz sa to vypada stabilne. Ale mame nove problemy :) :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K.: Dobrý den, bohužel postrádám Vaši odbornost, tak Vás požádám, jestli byste to trošku nepřiblížil i pro ty vzadu...;-)

Mám hotový backtest na volume grafu za posledních 6 měsíců a vypadá dobře, nicméně vzorek je samozřejmě malý. Rád bych tedy "natáhnul" data za delší časové období. Než začnu komunikovat s firmou z výše uvedených webovek, rád bych věděl, jestli budou podle Vás data použitelná, ať nevyhodím 20USD z okna. Testuji trh e-mini Russel2000 a používám standartní indikátory (CCI, EMA, ATR). Z Vašeho komentáře bohužel nevím, jestli by s něčím nemohl být problém.

Píšete, že nemáte vlastní zkušenost, poprosím Vás tedy spíš o Váš názor. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jeste vam sem hodim nazor Tomáše (admin):

Když jsem se začal hlouběji zabývat mechanickými systémy, neměl jsem ještě TradeStation, potřeboval jsem však velkou historii nejrůznějších trhů. Zakoupil jsem tedy za minimální částku balík dat na stránkách Disktrading (tuším, že je provozuje někdo z Ruska nebo Bulharska). Za cenu nějakých 110 USD jsem nejenom nečekal, že by data byla světové kvality, ale upřímně jsem ani nečekal, že DVD s daty vůbec dorazí na mou portugalskou adresu. Data ale skutečně dorazila a celková kvalita nebyla tak špatná, jak jsem předpokládal. Jinými slovy, data naplnila zcela účel, ke kterým jsem je zakoupil. Bylo to v době, kdy jsem také zakoupil licenci k programu MultiCharts a na datech jsem stavěl a testoval několik prvních strategií. Když jsem strategie později ověřil na podstatně kvalitnějších datech od TradeStation, rozdíly byly v naprosto přijatelné míře. Takže data od Disktrading nejsou rozhodně špičkou, ale za minimální cenu určitě naprosto použitelnou volbou pro mechanické i diskréční intradenní obchodníky, kteří potřebují velkou historii dat k baktestování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bebe3 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to raven2cz
> mampodobnu skusenost, niekedy sa prikaz nevyplni
> cca kazdy 5. V trademanageru v message ani zmienka
> o tom ze sa nieco nepodarilo a ze je nejaky
> problem. Neviem ci TS ma este nejaky podrobnejsi
> vypis o udalostiach.
>
> Jo a niedeky sa odpoji od order serveru, data idu
> dalej ale neobchoduje.
>
> Do 4. updatu som isiel lebo 3. mi padala, je
> pravda ze teraz sa to vypada stabilne. Ale mame
> nove problemy
>

bebe3 - to, že se příkazy nevyplní, nemusí být problém v platformě. Pokud používáte limit příkazy, může být i problém v trhu :) Jinak podrobný výpis např. v trademanageru záložka messages. Pak také v adresáři TS (v program files), složka LOGS.
Pokud se odpojujete od trade serveru, ověřte si, jestli máte v pořádku internetové připojení, např. pingy (výpadky=ztrátové pingy, příliš dlouhá doba nad cca 150 - 200 ms do USA)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Filip81 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Honza K.: Dobrý den, bohužel postrádám Vaši
> odbornost, tak Vás požádám, jestli byste to trošku
> nepřiblížil i pro ty vzadu...;-)
>
> Mám hotový backtest na volume grafu za posledních
> 6 měsíců a vypadá dobře, nicméně vzorek je
> samozřejmě malý. Rád bych tedy "natáhnul" data za
> delší časové období. Než začnu komunikovat s
> firmou z výše uvedených webovek, rád bych věděl,
> jestli budou podle Vás data použitelná, ať
> nevyhodím 20USD z okna. Testuji trh e-mini
> Russel2000 a používám standartní indikátory (CCI,
> EMA, ATR). Z Vašeho komentáře bohužel nevím,
> jestli by s něčím nemohl být problém.
>
> Píšete, že nemáte vlastní zkušenost, poprosím Vás
> tedy spíš o Váš názor. Děkuji.

TS vám dá pouze 6 měsíců zpět, nicméně pokud si data stahujete (zobrazujete si průběžně grafy prodaný symbol), tak jich budete mít postupně více a více. 20 USD vám v tomto směru nepomůže, pokud máte subscription pro zpožděná nebo real time data, tak vám nechají stáhnout těch 6 měsíců tickových dat zpětně, změna na dražší balíček nepomůže.
Pokud chcete natáhnout více dat, pak asi nezbyde než použít ascii data nebo si najít někoho, kdo by měl těch dat více :) Není to ale zrovna jednoduché.
Mimochodem připomente mi, u čeho nemám vlastní zkušenost? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Martin22,

od TS mně bylo potvrzeno, že vše by mělo fungovat, nic se s promo kódech neměnilo:

Your codes are still working correctly. If the client had an issue, they may have attempted to enter the Subscription code (2330ABLX) in the application process, or the 6 month brokerage offer code in the subscription process.

Pokud by však přetrvávaly jakékoliv problémy, prosím, kontaktujte přímo naší "spojku" v TradeStation, pana Petera Albina:

PAlbino@TradeStation.com

Napište, že jste z Finančník.cz (nutné zmínit) a Peter by se měl pokusit s vámi případný problém pořešit. Je však třeba komunikaci provést v angličtině.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzo,

Mělo by to být takto (píšu jen to, co nemáš dobře):
Majitel-ulice: 8050 SW 10th Street, Suite 2000
Majitel-město: Plantation, FL 33324

Info pro příjemce 1: Further credit to: "tvoje jméno a příjmení"
Info pro příjemce 2: Account number: "číslo tvého TS účtu"
Info pro příjemce 3: By order of: "jméno a příjmení majitele účtu, ze kterého posíláš peníze, tedy tvoje jméno"


POZOR na toto: The title of yourTradeStation Securities account and the title of the account from which you are transferring funds must match.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honza K.: Asi jsem se nevyjádřil správně. Mám zaplacená data za 85USD/měs a vím, že delší období než 6 měsíců k dispozici nemám. Těch 20USD jsem myslel cenu za data jednoho symbolu z webu, který uváděl Sinuhet. Svou basic english jsem to tak pochopil (" We now also offer separate symbols for $20.00 each ($17.00 ea. if ordering 6 or more symbols). You can order (a combination of) any of the symbols from our DVD."). Pokud byste mi třeba napsal, že data budou mít mizernou kvalitu a že s jejich implementací do TS může být problém (což jsem tak nějak odvodil z Vašeho příspěvku), asi bych raději dvacku ušetřil, ale vzhledem k tomu, že mě jiné řešení stejně nenapadá, asi to risknu. Napsal jsem jim dotaz, tak uvidím, co mi odpoví.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

díky zdenekt za pomoc, jsem už o krok dál.

Ještě mám problém s kolonkou: BIC kód/SWIFT
Mám zadáno: CHASUS33
ale banka mi píše: SWIFT identifikační kód banky (BIC) není jednoznačný. Specifikujte konkrétní pobočku banky (na pozici 9 až 11).

Hledal jsem na netu ty 3 znaky, ale je stovky možností.
Volal jsem Petrovi Albino, pry to prověří, ale vypadalo to, že se s tím nikdy ještě nesetkal.

Neví náhodou někdo z vás co s tím?

Díky za radu.

Honza.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...