Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Tak jsem na to přišel, jsem slepej a díky za navedení.
Mám symbol TFM14.D a teď jsem si všiml že je delay (D).
Můžu se zeptat jaký data objednat pro tento symbol? Mám Globex Value Bundle. Myslel jsem že obahuje i data z Nybotu.
A teď koukám že bude asi potřeba objednat ICE US.

Honza K. díky moc

Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

do svých strategií se snažím zakomponovat position sizing, ale ať dělám co dělám, tak se nemůžu dostat k žádnému rozumnému výsledku. Vše končí na tom, že nejsem schopný získat hodnotu velikosti účtu, na které bych position sizing mohl postavit. Koukám že EasyLanguage definuje sadu GetXX funkcí jako například GetRTCashBalance, GetRTPurchasingPower, ale ty mi v backtestu vracejí leda tak nulu a přesně tohle je i řečeno zde help.tradestation.com/09_00/elword/el_libraries/account_order_and_position_words.htm

Dá se tedy v backtestu načíst velikost účtu či nějak jinak otestovat position sizing?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cokoliv je GetRT, tak se týká pouze real time hodnot a nelze je použít v backtestu. Simulovat sizing v historii lze, nejjednodušší je nastavit si např. jako input počáteční stav účtu, s kterým strategie začne pracovat např.:

inputs: Backtest_vyse_uctu(25000);

a pak zapisovat pro proměnné vývoj equity a podle hodnoty té proměnné použít příslušný počet kontraktů podle vámi zvoleného sizingu, přičemž si jenom ověřujete, jestli jedete backtest nebo si chcete tahat aktuální stav účtu, např.:

If GetAppInfo( aiRealTimeCalc ) = 0 then
PurchasingPower = Backtest_vyse_uctu + NetProfit
else
PurchasingPower = GetRTPurchasingPower(GetAccountId);

Tím máte velikost účtu a použijte ho pro výpočet kontraktů.


Jo a ještě možná link na více info:
community.tradestation.com/Discussions/Topic.aspx?Topic_ID=112092

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosim o pomoc s fundovanim uctu, nedavno sa to tu riesilo. Futures uz mam. Teraz chcem fundovat Forexovy ucet uz je schvaleny ale na moje prekvapenie pri forexe uvadzaju Beneficiary Bank, ale aj Correspondent Bank. Tak teraz som zavahal kde mam vlastne poslat peniaze. Prosim kto s tym ma skusenost poradte. dik.

28422

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andros, nemáte častější výpadky? Tyto hlášky se objevují, pokud dojde k výpadku nebo pokud zrušíte a obnovíte automation. První se ptá, jestli chcete zavřít aktuální pozici, pokud jde jenom o výpadek a reálná pozice souhlasí s pozicí automata, tak zvolte do not close. Druhá hláška se ptá, zda má právě pouštěný automat převzít "iniciativu" a právě aktivní pozici automata v reálu zavřít nebo si jí nevšímat a jít až do další pozice. Exit this position = automat má nějakou pozici v grafu a když dáte automation na ON, tak při zavření pozice v grafu půjde na trh reálný příkaz, Do not exit = nic se nebude dít a počká se až na další entry automata.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...