Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Ahoj,
chystám se otevřít účet u TradeStation a mám jednu nejasnost ve zdejším návodu. Abych získal TS na 6 měsíců po fundování účtu zadarmo musím zadávat kód 3029-ABKH a potom mám problém se Sales Representative. V bodě 4 (ještě v online části zakládání účtu) je uvedeno jméno Geraint Phillips, ale v bodě 9 (v tištěném formuláři) je, že mám vyplnit Sales Representative Peter Albino. Co je tedy správně?

Lexx

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lexx Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> chystám se otevřít účet u TradeStation a mám jednu
> nejasnost ve zdejším návodu. Abych získal TS na 6
> měsíců po fundování účtu zadarmo musím zadávat kód
> 3029-ABKH a potom mám problém se Sales
> Representative. V bodě 4 (ještě v online části
> zakládání účtu) je uvedeno jméno Geraint Phillips,
> ale v bodě 9 (v tištěném formuláři) je, že mám
> vyplnit Sales Representative Peter Albino. Co je
> tedy správně?

Pokud vim, spravne je Peter Albino.

viz www.financnik.cz/forum/read.php?3,1274,245928#msg-245928

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji uživateli Detroit za ujasnění.
Už jsem začal s registrací a po vyplnění webové části se mi vyskytl malý problém. Stažený formulář, který mám vyplnit, podepsat a poslat má podivnou příponu .ashx a není interaktivní. Je mi jasné, že při nejhorším to můžu vytisknout a celé vyplnit ručně, ale kdyby někdo věděl jak to udělat v elektronické podobě, byla byt to velká pomoc...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lexx Wrote:
-------------------------------------------------------
> Děkuji uživateli Detroit za ujasnění.
> Už jsem začal s registrací a po vyplnění webové
> části se mi vyskytl malý problém. Stažený
> formulář, který mám vyplnit, podepsat a poslat má
> podivnou příponu .ashx a není interaktivní. Je mi
> jasné, že při nejhorším to můžu vytisknout a celé
> vyplnit ručně, ale kdyby někdo věděl jak to udělat
> v elektronické podobě, byla byt to velká pomoc...


Myslim ze je to nutne delat rucne. Osobne jsem si vytiskl to co mi poslali od TS, vyplnil a poslal to. Ten co je zde v tom navodu uz je stejne stara verze, to by ti asi neuznali.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,
omlouvám se všem, že zase otravuju, ale mám s TS jeden problém... Včera jsem chtěl vstoupit do svého prvního intradenního obchodu na trhu TF, ale z nějakého důvodu mi vyskočila hláška "Invalid account" a vstup se neprovedl. Na účtu mám 5000 USD a měl jsem nastavené OSO se Stop-lossem, takže bych měl splňovat podmínky pro intradenní margin. Dost mě to naštvalo, protože bych býval vydělal cca 1000 USD. Neví někdo co s tím? Volal jsem na podporu a tam mi řekli, že tuhle hlášku vůbec neznají...
Další chybička je, že mi posílají cizí výpisy z účtu, ale to zase není takový problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...