Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

markon:

www.avafx.com/

tyto su jediny, ktorych som nasiel, ze maju indexy a mali by povolovat az mikroloty, tak vyskusam demo a dam vediet ... len predpokladam, ze ucet len v dolaroch ...

spread by mi az tak strasne nevadil ... neplanujem robit intraday obchody, ale naopak malo obchodov v dlzke tyzdnov az mesiacov na vacsom mnozstve instrumentov, ktorych pohyby sa ciastocne offsetuju a potrebujem presne vyvazovat pocty kontraktov, takze mikroloty by mi vyhovovali viac nez miniloty ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

ak uz existuje niekde podobna otazka tak sa ospravedlnujem za opakovanie.

Hladam brokera na long term investovanie do akcii.
Celkom rad by som mal na vyber rozne burzy (USA a europu).
Vyssi poplatok za obchod by mi az tak nevadil, ale hladam brokera ktory nema ziadne poplatky za neaktivitu, a za udrziavanie uctu. Nasiel som par zaujimavych brokerov, ale vacsinou v USA (thinkorswim, optionexpress, ...) a teda bez pristupu k europskym akciam, stava sa ze ani nie je moznost otvorenia urctu pre NON US citizens.


kazda rada bude vitana.
dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Armike:

Zdravím, prosím nevíš o dobrém brokerovi, u kterého lze obchodovat EUR/CZK se slušným spreadem. Mě docela zaujala Patria, ale dle toho co jsem četl obchodují minimálně lot a za tenhle pár mají ohromnou marži, myslím 800€ na lot. XTB má spread 35 a pak po odpoledni až do rána 100, což mi přijde příliš. Hledám brokera kde nejsem omezen na non-hedgeing a nemám SL PT ve stovkách. Ptám se, jelikož vím, že jsi řešil měny ku €.

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pancakes Napsal:
-------------------------------------------------------
> ahoj, hledal jsem tu, ale nenašel jsem...tip na
> brokera na intradenní obchodování e-mini, s účtem
> 5000, RT okolo 5 dolarů, nízké marginy, všude je
> tu doporučován IB ale tato doporučení jsou
> staršího data, kdy k fundování účtu nebylo
> zapotřebí 10 000, které nemám...díky


jen namatkou, brokeri podle toho co jsi napsal: Mirus Futures, AMP futures, GLobal Futures a dalsich x...




Link to comment
Sdílet pomocí služby

pancakes Napsal:
-------------------------------------------------------
> ahoj, hledal jsem tu, ale nenašel jsem...tip na
> brokera na intradenní obchodování e-mini, s účtem
> 5000, RT okolo 5 dolarů, nízké marginy, všude je
> tu doporučován IB ale tato doporučení jsou
> staršího data, kdy k fundování účtu nebylo
> zapotřebí 10 000, které nemám...díky


jen namatkou, brokeri podle toho co jsi napsal: Mirus Futures, AMP futures, GLobal Futures a dalsich x...




Link to comment
Sdílet pomocí služby

E Toro - dotaz:
Nejprve-zkouším Dema na různých platformách vesměs na MT4. Po pravdě, ( jak kdo to vidí, berte to jen jako osobní názor bez kritiky, či jiných aspektů ) prostě mi tato platforma připadá velmi složitá, pravda spousta nástrojů jistě není k zahození, ale všechny ty indikátory či Fibo linie atd. stejně nijak nezaručují úspěch, zvláště pak u retail brokerů ( např. u jednoho raději nejmenovaného brokera jsem postřehl v normálním trendu asi uprostřed, jak kurz najednou vyletěl cca o 40 bodů nahoru, pak slétl o 80 bodů dolů a vzápětí se vrátil na původní hodnotu, na grafu zůstala jen svislá čárka, trvalo to cca 5 vteřin, čili stihl " vykopnout stop lossy jak "býkům", tak i "medvědům" ). Takže na takové praktiky složitou platformu nepotřebuji, na lepší brokery zase nemám dost peněz na vklad a tak jsem dlouho nemohl nic najít.

Nyní jsem jako dalšího v pořadí zkusil E Toro - mají teď dost reklamy. První dojmy: registrace B.Panenské, sídlo Kypr, prostě další offshore, ale údajně mají pobočky i v dalších zemích vč USA či UK, regulované , FSA atd. Mini vklad 50 USD, stáhl jsem Demo, je jen 2000 USD virtuál, lze prodlužovat, ale k reálu při vkladu 100 USD už je bonus 25 USD, při 400 vkladu pak 100USD atd až do 1.000 Usd. Takové bonusy asi budou nějak podmíněny, aby se někdo zaregistroval, shrábnul bonus a odešel, nepíší, jak, ale určitě nejsou padlí na hlavu, aby se takhle dali lehce napálit. Platforma je Webtrader, na demu plní dobře, sice grafy nic moc, připomínají plus 500, ale to lze sledovat na vedlejším demu MT4. Chybí :čekající pokyny", pro mne to nevadí, chci to zkoušet intradenně, to si můžu tu chvilku počkat sám.Mají ale nastavitelné páky: od 1:5 do 1:400, ta 4stovka sice budí hrůzu, ale pokud něco pojede v trendu, tak může umožnit pěkný výdělek za malý margin. Dále pak se stopka automaticky nastaví na hodnotu páky ( lze ji změnit, ale ne přes margin), takže nehrozí " margin call ", při jeho dosažení se pozice automaticky uzavře. Jinak jsem z recenzí o nich nic špatného nevyčetl ( tedy zatím, začínám ), tady na fóru svoje vlákno nemají ( pokud se o nich nepíše v jiných, nelze zpětně číst tu fůru příspěvků ), ale samostatné vlákno je snad na ně brzo.
Zaujali mne, víte někdo něco bližšího o E Toro ? Nerad bych naletěl !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

www.@#%@#%@@

Forex broker. Vyhodne spready nabizi obchodovaní na více nez 100 menovych parech, komoditách zlato a stříbro i z jinými měnami nez USD ( napr. Euro, Libra ...). S dalsich komodit ropa, zemni plyn, platina, palladium a dalsi. CFD s nekolik burz evropskych, asijskych, ameriky a take ruske akcie. Osobne muzu doporucit.
3 typy uctu vklad od 100 USD. Ale muzete si vybrat i ucty v jinych menach vcetne ceske koruny. :)
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...