Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Setkal jsem se tu i s tradery, kteří mají dlouhou zkušenost a krátkou registraci. Zřejmě jich ale asi není tolik... Jde evidentně o ruského brokera, ale nepletu-li se, tak trochu podobně je/bylo na tom i alpari a mnozí s ním mají dobré zkušenosti. Ale ruku do ohně bych za to nedal. Ovšem absence výše zmíněného brokera na stránkách pro porovnání brokerů zřejmě hovoří za vše. Proto jsem se snažil co nejrychleji reagovat na Alešův příspěvek, který mohl být třeba nadšen podmínkami, jelikož když ptáčka lapají...

Jen69:

zkus hledat přes: www.financnik.cz/forum/search.php?0 ale myslím, že zde toho příliš o e-toro není. Pokud se nepletu tak měli také slušný cashback přes IA. Předpokládám, že ten "vstupní" bonus funguje jako u Plus 500, kde musíš vybrat, který bonus chceš a následně zobchodovat potřebný objem, po jehož uskutečnění je Ti bonus připsán. Ale upozorňuji, že když jsem zjišťoval co je Plus zač, tak byly i stránky, které o něm hovořili jako o Scamu - podvodníkovi. Už jen to, že mají dobře česky přeložené stránky a když s nimi komunikuješ, tak mají automatický překladač do AJ, odpoví a jde to zas do češtiny automaticky, takže je to vtipný.
Teď jen přepíšu, leč neodcituju, radu majitelů webu z jedné jejich knížky. S mini účtem zřejmě nezažiješ, co dělá psychika při takovém obchodování, které je k tomu aby opravdu vydělávalo rozumný obnos. Tuším, že informace zněla asi tak, že slušný počáteční vklad je od 5000$ a to byl zřejmě dollar minimálně stejně silný či silnější než nyní. Radím testovat, důkladně a pozorně na demu. Na začátku jsem měl na demu výsledky v kladných desítkách procent na měsíc, myslel jsem si, že ztrácím peníze tím, že jedu jen demo, uspěchal jsem to a tratil cenné peníze které mohly být užitečnější později. To je sice trošku mimo, ale zřejmě i eToro ví, proč nabízí bonus a má takovou mediální kampaň. Pokud se nepletu, je eToro regulováno NFA a CFTC doporučuji porozhlédnout se po nějakém s jinými (evropskými) regulacemi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

H0nz@
Dík za příspěvek, celkem o těch 5000 USD vím a snažím se na ně pomalu nastřádat a rád bych šel na ostro s Ducascopy, zatím jsem si chtěl zkusit něco mini na ostro, protože Demo není to ono, odbíhám od toho něco třeba udělat a nedám tam SL a když přijdu, je tam ztráta jako hrom, prostě u reál účtu si to nedovolím ani na minutu , nehodlám tam nacpat jmění, u Dema je to vlastně jedno a učit se nedůslednosti raději nechci, tak si chci zahrát na mini až mikrolotech. S těmi bonusy už jsem to zjistil, je to lákadlo ( hned mi bylo podezřelé ), obezlička je v tom, že bonus nelze withdrawnout, na př. jestliže si vezmu bonus 250 USD a 1000svých, tak těch 250 se dá použít jen pro zvýšení marginu a nedej bože to prohrát pod limit, lze vybírat jen to co zbude přes 250 USD , jejich dvěstěpadesátka jim musí zůstat. Nevím, možná u plus 500 je to podobné, ale tam to zkoušet nebudu, mají vysoké marginy ( snížili páky ), a nemíním tam nacpat deset tisíc či víc.
eToro mají jednoduchou platformu, na vedlejší záložce si můžu vést demo MT4 stejného násstroje ( třeba EUR/USD ) a když mi indikátory a graf dema ukáže dobrý signál, přepnout na eToro s pákou 1:400 naostro + nepřetržitě hlídkovat a případně nekompromisně zavřít - no nevím, zkusím, uvidím. Účelem je tu necpat tam fůru svých peněz a trochu víc vyhrát.
Jinak dík a zdravím !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ne neni to muj rocnik narozeni. Registrace 10.7. moc se do diskuzi nezapojuju ale rekl sem si ze doporucit brokera by mohlo byt pro tradery dobre. Ale jak vidim moc lidi o to zajem nema. Jenom by me zajimalo jak dlouho obchodujete a jestli mate uspechy?? Ja obchoduju uz vice nez 8 let uspesnost obchodu na % cca. 87.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ales94:

Vida psal jsem o takových lidech. Jak jsi viděl, zajímá mne, sice taková osobní věc - zdali jsi vybíral peníze. Víš lidé jsou dost skeptičtí, včetně mě. Spousta nových brokerů je podvod nebo jsou "nedobytní" zejména s registrací mimo USA a EU. A aby nový broker utáhl přes 100 párů, je dost náročné. Spousta dobrých broerů má 20-30 párů. Sám hledám brokera pro EUR/CZK s rozumným spreadem pro mini loty bez nutného velkého odstupu čekajících pokynů, jako má třeba XTB. Takže mě by to určitě zajímalo, ale vůbec netuším, jak bych dostával peníze z Ruska, kdyby se jim nechtělo.

Jen69:

S Dukasem můžeš začít od 1000 $ nebo ekvivalentem (CZK neberou), budeš mít jen maximální komise - 96 $ RT za zobchodování každého milionu. Protože objem asi vyšší než 5 milionů $ s malým vkladem neuděláš. Takže co se týče spreadu, tak ten je na EUR/USD většinou mezi 0,5-1,5 ale musíš připočíst 0,96 za komise. Ty se dají snížit výběrem IA o cca 40%. Myslím, že špatné na mini není ani dříve zmíněné Apari UK, můžeš se zkusit někoho poptat, docela se tu Alpari probíralo. Je zdůrazňuji - kvůli lepším regulacím Alpari UK nikoliv US.
Plus radím rozhodně nezkoušet, je/byl to podvod a je mi jasný proč snížili páku - lákají na vstupní bonus a ten se zýskává zobchodovaným objemem, když Ti snížej páku, hůř děláš objemy... Teda to je pouze můj subjektivní pocit, proč...
Nechci šťourat, ale obchodovat miniloty s pár set dolary, to je rychlej konec, teda pokud nebudeš mít trošku štěstí a nebudeš obchodovat naprosto zřejmé zprávy. Radí se tu taky na jeden obchod riskovat max 2% kapitálu a to při 100$ dáš do spreadu při prvním minilotu třeba běžně na GBP/USD, já sám teda o něco tuhle hranici 2% taky překračuju. Ještě jednou si to celé spočítej. A opravdu radím, začni live až potom, co se demu budeš věnovat jako live a budeš vědět co to dělá, když dodržuješ plán. Osobně si myslím, že mini live, zejména pokud to nepůjde dle představ, tak se k němu začne většina lidí stavět jako k demu + může dojít ke strachu či nechuti obchodovat... Jo a páka je dobrá věc, pokud jí valná většina využívá jen tak, jak by jí využívala u brokera s nižší pákou, nebo pak Ti, kteří vědí co dělají, ať už třeba vhodně diverzifikují jak strategie tak zvolené páry atd...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

H0nz@
Díky za dobré nápady. No myslím, že pojedu po ještě nějakém tréninku na to Duko, nevěděl jsem, že šli na 1000 USD, moje poslední informace ještě z loňska byla 5000 USD, tak jsem se na ně nedíval, studoval jsem je loni a když 5K USD nebylo, tak jsem se šťoural v různých retailech, stahoval dema a moc se mi to nezamlouvalo, zkoušel jsem HY Markets ( Uk regul. FSA, mají na měnách šílený spready, a zaujaly mi komodity a indexy - tam by to šlo, ale dost složité tirády se zakládáním účtu - snad chybělo jen číslo bot, výběry taky složitý a hlavně nedobrá uživatelská smlouva dokonce i případné požadavky na odškodnění i od příp. dědiců, tak jsem odplul, nebudu do toho tahat i rodinu ). Alpari má dobré páry, myslel jsem na ni, no zatím jsem do live nešel k nikomu a e-Toro asi taky nepůjdu, není to špatný, ale mají hrozně velké rozdíly v kotaci, u měn by to jakžtakž šlo, ale třeba ropa atp-moc velké spready, na skalp to vůbec nejde, poněvadž vydělám sotva na ten spred, takže vlastně nulu + ty bonusy jen do marginu - no může se obchodovat za něj trochu déle, ale jinak je to nanic. Myslím, že máš pravdu v těch mikrolotech člověka to svede k nedůslednosti, jako demo, tenhle názor mám taky, čučet na pozici s pár centy +-, přestane bavit. Myslí asi tak měsíc tvrdšího tréninku ( už v tom jedu pár měsíců) a pak určitě jdu na Dukase za ten litr USD.
Zdravím, hodně úspěchů !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já trochu přispěju svojí troškou do mlýna..:-)

Mám asi půl roku účet u Alpari UK a ....včera jsem ho zrušil. Nemám moc na obchodování čas a i tak mě dokázali naštvat.
Klasické problémy forex brokera....zamrzání MT4, "náhodný" diskonnect, na stížnosti nikdo nereaguje...!
Podle diskuzních fór, je MT4 lehce manipulovatelná platforma, broker vidí všechny vaše akce a může si s vámi dělat co chce.

Pokud budu někdy obchodovat Forex, tak jedině z nezávislé platformy..Ninjatrader atp. Ale, teď to pro změnu zkusím s komoditami, kde platí jasná pravidla..!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Asi budem opakovat mnoho ludi, ale aj ja by som sa chcel poradit pri vybere brokera.
Moje poziadavky su, aby sa dal forex obchodovat bez problemov a grafy fungovali tak ako maju. Taktiez by som chcel indexy trhov. Rad by som bol keby sa dalo obchodovat este aj zlato, ropa popripade par akcii (no nie je to podmienkou). Hladam nejaku spolocnost s nizkym spreadom a nizkymi komisiami. Na druhej strane chcem mat istotu, ze ten broker je 100% seriozny. Moj vklad by mam byt medzi 6 000 a 7 000 €.

Ja osobne rozmyslam medzi Alpari UK, Dukascopy, dbfx - Deutsche Bank AG, popripade Oanda.
Rozmyslal som nad IB ale ich platforma je prilis kompikovana a absoutne sa v nej nevyznam :(

Som otvoreny vsetkym radam, nazorom a kritike.

Vopred dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte
Zatial mi je iba 17 no o tradin sa zaujímam cca 2 roky.. cca 2 mesiace backtastujem woodieCCI a s výsledkami som spokojný. C tých 18-19 by som si chcel zalozit účet prv backovat a potom live len riesim dilemu kt broker by mohol byt pre mna ten pravý. Ideálne by bolo keby spolupracoval s platformou ninja (už som si na nu zvykol) tiez by bolo super keby bola moznost komunikacia po sk alebo cz. Viete mi niečo poradiť?? pretože mi to robý vrásky a to nemam ešte ani 18:D:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

e-Toro:
O několik příspěvků výše jsem se ptal na zkušenosti, jedna seriozní odpověď, tak jsem zkusil demo a jen uvedu, jak to u nich vypadá, pokud by se někdo o ně zajímal, mají hodně reklamy,jako nejlepší broker pro nezkušené. Tak tedy: Platforma jednoduchá, indikátory nic moc, grafy celkem , no lepší, než plus500, ale nešikovně umístěné, otevřením grafu se zakryje cca polovina pracovní plochy. Nástrojů moc není, ale to by pro začátečníka stačilo, páky volitelné ( výhoda ), dají se obchodovat mikroloty až loty, řada forem otevření pozic, až zábavných, např, Marathon, kde se najednou otevře až 6 pozic najednou, např. USD proti 5 dalším měnám ( Usd je vždy buy ) a obchody jsou znázorněny běžícími postavičkami. Stoploss je automaticky nastaven na hodnotu riskovaného množství, nelze jej nezadat a zrušit, jen jej lze zmenšit. Take profit lze nastavit jako pořadí, aby třeba nevyplněním většího TP při obratu se tolik neriskovalo, že obchod skončí ztrátou. Chybí čekající pokyny a trailing stop. Pro opravdového začátečníka by to stačilo. No je to offshore - panenské ostrovy, obchod z Kypru, regulovaný Kyperským dohledem ( Kypr je sice v EU, ale důvěra...nevím, už i P500 je registrována u FSA v Londýně ).
Horší je to s funkčností - platforma se často zasekává, stopka je leckdy vyplněna předčasně ( i několik ticků ), často se zasekává funkce close a ještě nějaké drobnosti, pokud je toto i na real účtu, tak když se to sekne v případě výdělku a namísto uzavření pozice se leckdy musí až jít do restartu celého počítače, tak to je několik minut a výdělek je fuč. Také scalping nepovolen, riziko zablokování účtu a nikde není přesně definováno, co scalping je a co není, tedy libovůle brokera.
Celkově: Platforma opravdu jednoduchá vč. ovládání ( pokud přesně funguje ), ty zábavné formy moc nevynáší, protože pozice proti jedné se zisky/ztráty navzájem mohou často vyrovnávat a tak dosáhnout alespoň součet spreadů je skoro nemožné. Výhodou je široký rozsah množství od mikrolotu, možnost i jinak velmi riskantní páky až 1:400 může v dlouhém trendu ( při velké opatrnosti) přinést velký zisk i při malém vkladu ( nebo taky depozit ovšem vymazat ). Zatím s reálem počkám a natrénuji demo pak se uvidí, úplně se reálu ještě nevzdávám, no musely by se trvale ty pozice hlídat ( není trailing ), a to zasekávání, ale malý vklad, od 100 USD začínají bonusy na 1. vklad, po zobchodování 10tisícnásobku bonusu jej lze i vybrat.
Vklady jednoduché, výběry složitější ( doložení dokumentů ) a asi týden i víc čekání, podle situace, nezatracuji je, pro trénink začátečníka na live účtu s možností dobře rozpoznaného a vyplněného signálu by výdělek mohl být docela pěkný, pochopitelně velká opatrnost, je tam hodně much, ale TP se vyplňuje dobře, tak by to šlo.
P.S. Je to jen info pro náhodné zájemce, myslím, že na tomhle fóru by takové trochu komplet informace o brokerech by být měly, příspěvky typu detailní diskuze mezi dvěma tradery mnoho nepřinesou pro tradery, hledající brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dostal jsem reklamní e-mail od OEC na "úžasnou příležitost" atd... na otevření účtu za : Trade futures at an extremely low rate of only 50 ¢ per side for the life of your account* on all electronic contracts when you also open and fund an account with OEC Equities. **
Nemám u nich účet,nemohu posoudit, ani jim nechci dělat reklamu, ale pokud je to tak, bez dalších podmínek, pak se může tahle informace někomu hodit.
tak ještě doplním:
Offer limited to self-directed online trader accounts using the OEC Trader platform. All pit and options contracts will follow the Standard OEC Commission Rates. These rates are not retroactive and do not apply for existing accounts. This offer cannot be combined with any other offers and is void where prohibited. This offer expires September 30, 2010. Both accounts must be funded by September 30, 2010 for special rates to apply. Futures accounts must be open with the OEC required minimum balance of $5000 USD. OEC Equities accounts must be open and funded with $25,000 USD. Standard rates will apply until all offer conditions and account minimums are met. Special rate will take effect the month after all offer conditions are met. The OEC Equities account and futures account must stay open and maintain a $5,000 USD balance to retain special rates. Open E Cry LLC reserves the right to change rates upon an exchange fee adjustment.

Zdenek [bold] [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim vsetkych ,

Dufam ze som v spravnom vlakne na otazku ohladom brokera . Hladam serioznu spolocnost cez ktoru je mozne obchodovat futures kontrakty , opcie a opcne strategie na futures a daju sa cez nich robit komoditne spready teda ze zabezpecuju moznost nakupu/predaja aj vzdialenejsich mesiacov a neobchoduju cez CFD co je teraz velmi v oblube stym ze ked ked nakupite proti sebe komodity do spredu neuctuju vam tak vysoku vstupnu a udrziavaciu marzu nieco ako hedgin fx pozicie tam broker neblokuje marzu na hedgingovu poziciu . Ja som bol vzasade rozhonuty pre thinkorswim, otvoril som ucet este v dobe ked sa dal ,ale som ho nenafondoval a uz je neskoro ... Skusil som IB ale cela praca snimi mi prisla strasne zlozita s tisic otazkami a overovaniami . Skusam optionsxpress ale ty zas nemaju samostatnu platformu a vsetko sa robi cez web a xtend my stale mrzne . Ked ze nehcem otvorit ucet za 5000,- eur ale cez 150000,- Eur Hladal som brokera blizkeho burze tam som nasiel MFglobal ako mamuta cez ktoreho funguju mensi brokery ako Vankar , Striker ale komunikacia je zlozitejsia ako s online brokerom . Lebo na MFglobal som si kedysi zalozil ucet ked som nechcel moc byt aktivny trader a skusal som managet future ale ako vsetko je to o ludoch i ked som neprerobil tak ani moc nezarobil ale ucet je aktivny stale a chcel som aby ho zmenili na obchodny aneviem snimi pohnut ... Ja niekolko rokov uspesne obchodujem FX mal som brokera FXpro sice cyperska firma ale s big uctom ako som unich mal som bol `VIP klient a sluzby boli Ok bez problemu i ked platforma bola MT4, na skalpel ked sa mi chce pouzivam FXCM . Inak obchodujem NDFforwardy, spot , DCD( dual curencies deposit) na Slovensku jedina forma ako predavat opcie na meny cez dealing CSOB ale tu su veci cez niekolko mil EUR dealing bank sa pod 100000,- Eur s ludmi ani nebavi vsetko je snimi po telefone keby ze si neplatim Bloomberg a nepouzivam teda tie iste nacenovacie programi tak sa to ani neda robit . Ked ze som tu strankach nasiel niekolko uzitocnych rad urcite ma niekto prakticke skusenosti co je lepsia cesta ci online broker alebo mensi broker s prepojenim na burzu . Moj posun od fx cez opcie ku komoditam berem ako vyvoj a nechcem si to pokazit zlym brokerom .

Dakujem za pomoc .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...