Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl jsem otevřít DEMO u mbtrading s platformou MT4, po stažení platformy, nainsatlování se nemohu přihlásit. Vlastně už to zahučí, když zvolím "Založit účet". Nehodí to heslo. Nevím, kde dělám chybu. Neví někdo v čem by mohl být problém? A jest-li vůbec jde demovat na platformě MT4? Dík

7263

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ulipispirus

Dík. Já jsem se o založení demo u nich snažil snad před půl rokem a dopadlo to stejně, jak dnes. Tehdy jem nepátral po příčině a demuji u jiného. Akorát teď mne zaujali tím, že je to ECN broker, tak jsem to chtěl vyzkoušet. Psát jim raději nebudu, neboť by to asi nedopadlo dobře. Asi tušíš proč. (EN (td) :()
Tak hold budu hledat dál, ale pokud se nepletu, tak ECN bokeži s platformou MT4 nejsou. Nebo mám zlé info?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula Napsal:
-------------------------------------------------------
......Psát jim raději nebudu, neboť by to asi nedopadlo dobře. Asi tušíš proč. (EN )


Na tomhle linku www.mbtrading.com/metaTrader4Demo.aspx dole je napsáno, že MetaTrader bude brzo dostupný. Zatím ho stále upravují a testují. V současné době ti musí demo nastavit ručně na tebou zadané údaje (mohu dát kontakt) ale doporučuji spíš vyčkat, protože po každé změně se přihlašovací údaj mění, občas mění i server atd. a je potřeba se s nimi stále domlouvat. Tož trpělivost, jako při obchodování. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro

> Na tomhle linku
> www.mbtrading.com/metaTrader4Demo.aspx dole
> je napsáno, že MetaTrader bude brzo dostupný.
> Zatím ho stále upravují a testují. V současné době
> ti musí demo nastavit ručně na tebou zadané údaje
> (mohu dát kontakt) ale doporučuji spíš vyčkat,
> protože po každé změně se přihlašovací údaj mění,
> občas mění i server atd. a je potřeba se s nimi
> stále domlouvat. Tož trpělivost, jako při
> obchodování.

Jo, dík, určitě bych to risknul, ale [i](teď musím šeptat)[/i], mám velmi slabou EN, tak že kdybych se musel s něma domlouvat tel. to ani náhodou. Mejlem snad, ale raději ne. Tak že co, počkat? Oni to tam mají už dost dlouho, tak tipuji, že je nic k tomu netlačí. Teď jsem u nich otevřel demo na MBT Navigator a hledím do toho. Chybí mi tam graf. Už jsem požádal Volfa, jest-li neporadí a jest-li tam taková volba vůbec je.

Dikes

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro

Díky. Dnes mi přišel od nich mejl:

"IMPORTANT METATRADER MESSAGE: If it was your intention to sign up for a MetaTrader 4 Demo, please reply and I will forward your information onto the correct department. "

z čehož jsem pochopil, že je třeba jim napsat. Produmám a možná zkusim. při nejhorším, translator helfne. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak opet zdravim a mam dalsi prudce inteligentni dotaz,mam demo VT 2 a zkousim trosku pozorovat graf,druhy prikazu atd,ale co me zajima je spread-platim pouze jednou pri vstupu do obchodu,nebo i pri vystupu,podle toho co jsem se snazil vycist z vypisu obchodú me vychazi ze platim jen jednou pri vstupu do obchodu ale chci si to ujasnit,takze treba pri paru EUR/USD kdyz je spread 2pips vsoupim do obchodu -2 a tim to konci nebo vystupuju za horsi kurz i pri vystupu,takze 4pips za obchod ? Diky za trpelivost...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj [b]SID[/b]e. Sorry za OT, ale když Tě tu zrovna vidím. Na TRIQETRA je teď jiná tabulka "FREE WEEK WITH TFG!".

Ta před tím byla o hodně lepší :). Je to pořád jenom ukázka, nebo to zůstane free?
Ale ta před tím byla fak o hooooodně lepší. Nešlo by to tam dát z5 a nechat to free?

Já vím, nešlo. No to nic. Ale zeptat jsem se mohl, že? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...