Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

patas:

BE = Buy Entry.. proste misto, kde jsi do obchodu vlezl. Nekteri obchodnici to delaji tak, ze pokud jsou jiz v urcitem plusu v aktualnim obchode, posunou svoji stopky na BE coz jim zaruci, ze obchod uz nemuze skoncit ve ztrate a to +1 je maly profit na bonus.. Kazdopadne posunovat na BE neni vzdycky uplne to nejlepsi, pac insideri takove techniky moc dobre znaji a velice radi vedou zpetne korekce prave do tech mist

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

1) ukazte mi nekdo prosim (odkazem) nejhodnotnejsi vlakno k backtesitngu. Pokud mozno FX.

2) Pak mne take zajima jakym zpusobem si oznacujete jiz prectene prispevky (pokud to jde). Vice mi vyhovuje forma vlaken napr. na zpravodajskych serverech jako iHN..d- a tady jsem porad nejak ztracen. Uvitam i nejaky napad pro lepsi orientaci jak to delate. Pokud jiz bylo diskutovano a mate odkaz - budu take rad. (tu)

Diky
Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak svuj predchozi bod c.2 jsem jiz z casti vyresil tim, ze jsem:

a) objevil "Sbalit diskuze"
b) v predmetu budu vzdy davat opravdove tema predmetu a tim padem, kdyz sbalim diskuzi uvidim i celeho pavouka. Bylo by dobre, kdyby to delalo vice a vice lidi.
c) ve svych zalozkach jsem si otevrel pod Forexem zalozku "Diskuze FX" a pod ni mam zalozku napr. "Dotaz zacatecnika", kde si vzdy po precteni posledni stranky stahnu odkaz primo na konkretni posledni stranku.

:)

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Testuju svou strategii u Alpari (MT4) na mikrolotech a děje se mi divná věc.

Koupím třeba za 1,2750 EUR/USD a nastavím PT na 30 pips. Obchod se uzavře za 1,2780, ale Profit je 2,2 USD, nebo dokonce 1,2 atd. Ikdyby se od profitu odečítal Spread, tak mi pořád mizí peníze.

Nevíte kde by mohl být problém?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...