Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

Mám pro mě trochu trapný začátečnický dotaz. Tohle bych měl už dávno vědět, ale asi se mi to vykouřilo z hlavy.
Na mini účtu s leverage 200:1 bude margin 50 USD, že ano. 10 000:200= 50 USD. A jeden mini lot je jeden dolar a mikro lot je vlastně deset centů, správně? Takže na mini účtu s leverage 200:1 mě bude stát jeden lot 1 USD a záloha bude 50 USD. Při páce 400:1 bude záloha 25 USD a jeden lot bude 10 centů? Už jsem z toho celý nějaký zmatený :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cau

Jeden Lot je množstvo 100 000.

Paka 400:1 pre jeden lot znamena:
Margin 250 usd a pohyb jedneho tiku +- 10 USD

Pri pake 200:1 maš margin 500 USD.


Pri minilote je množstvo 10 000
Paka 400:1 Pre minilot znamena:
Margin 25 USD pohyb jedneho tiku +- 1 usd

Pri pake 200:1 Maš margin 50 usd.

o mikro lotoch som nepočul. asi ti bude to iste ako minilot.

BD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,rozhodl jsem se už před delší dobou, že za téma mého maturitního projektu zvolím forex.Ten se točil kolem teorie burzy atd.Pro zajímavost jsem uvedl,že v závěru práce si vyzkoušim investovat v jednom z demo účtů za virtuální peníze a čekat zda bude obchod ziskový nebo nikoliv.V tom se na Vás obracím s požadavkem, zda by jste mi doporučili do čeho peníze vložit, popřípadě k tomu vložit podle čeho jste tak soudili(plány,stav ekonomiky apod.) Za jakoukoliv diskuzi budu vděčný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Greeny Napsal:
-------------------------------------------------------
> Na cms u dema vt traderu, to nikde nepíšou, kolik
> je na demu leverage. Někde se po tom podívám. Díky
> všem
>
>
>
> Editováno 1 krát. Naposledy editováno dne 03.03.
> 09:18 uživatelem Greeny.


Ahoj, pokud ti to pomůže, přikládám script do Metatraderu, je dobrý v tom, že ti po aktivování ukáže aktuální nastavení účtu, včetně leverage, min. velikosti lotu, max. velikost lotu, stav účtu, hodnotu ticku, minimální stoploss na daný pár a také swapy. Bohužel pro VT2 nic podobného nemám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To si zase nemyslim. Když budeš mít lot za dolar a pak za deset, tak z toho budeš docela vykulenej. Já to neberu jako demo. Já to beru jako obchodování a obchoduju pořád, abych si zvykl na ztráty. Když to dneska nepůjde, tak si na konci dne ( noci :) ) řeknu "dneska jsem moc dobře neobchodoval, ale alespoň jsem se zase trochu naučil obchodovat ve stresu a ve ztrátě". Tohle se tu učim také.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...