Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Airmike,

pozrel som si tu paródiu na biznismenov , ale furt neviem čo to má spoločné s kartami, ok to nechajme tak.
S podobnými "expertmi" vo veku 25 rokov s 2 týžnovým kurzom o investovaní som prišiel viackrát do kontaktu v rokoch 1998-2000 , taktiež prednášali v televízii (ked si zaplatili zopár milionov aby ich tam vôbec pustili ) a stálo ma to nejaké peniaze , ale naštastie nie veľa no môj kolega vdaka takýmto expertom prišiel o 24 mil korun....taktiež boli členmi všetkého možného a mali hrbu papierov a mudrych dristov atd. To že sú členom burzy neznamená že sú dobrý a seriozny obchodníci, netvrdím že členom burzy môže byt hocikto, ale peniaze vládnu svetom a ked máš dost penazí dajú ti aj certifikát že si potomkom královnej Alžbety:-)).Skrátka nepresvedčil si ma o ničom hoci určite si to nemyslel zle ale toto nieje server na propagáciu podobných pokútnych spoločností, takže navrhujem skončiť túto debatu .
Na záver, aj spoločnost Colloseum prednášala v telke , prispievala do hospodárskych novín, boli poradcovia a analitici na všetko možné a teraz choď a prečítaj si v sekcii Brokeri recenzie na nich. Nech sa ti darí v biznise a nespomínaj na mna v zlom.


Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pardon, teraz som si vlastne uvedomil. ze sme vo vlakne ktore sa vola otazky zaciatocnika. Neuvedomil som si ze moze existovat Cesky Trader, ktory by nepoznal pribeh tejto spolocnosti. Tento clovek je prototip uspechu v tradingu. a na chate a v diskusiach sa myslim o nom popisalo tolko ze je neprehliadnutelny. teda aspon som si to myslel.

porovnavat ho s colloseom mi pride uz trosku ako urazka. to je fakt prejav neucty do vlastnych radov. ale budis, ked ani nevies kto to je tak to dokazem pochopit.

Btw: na margo clenstva CME a Euronext Liffe. Vies si predstavit kolko penazi musia zaplatit aby tam mohli obchodovat?
vies si aspon trosku predstavit co je to ked niekto robi najvacsie objemy na burze v Londyne? videl som prirovnanie krozpoctu ceskej republiky a to prirovnanie bolo dost silny argument.

skutocne tato diskusia nema velky vyznam, ale uz len pre buducnost. obcas je dobre vediet viac

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Gladiator028:

Predpokladas? Mam cas na teoretizovani? Par stokorum?
Tvuj ton se nelibi. O hre moc nevis a tvrdis tady neco o pocitani karet. Pro tve info - ve hre vidis pouze 2-7 karet a na to je nepotrebujes pocitat. Nebo snad ano? Navic snizujes mou cinnost tim, tim kdyz tvrdis ze pouze filozofuji (mam zkusenost nekolika let) a predpokladas, ze si hraji se stokorunami. Prestan predpokladat a snizovat me prispevky a pokud nemas nic konstruktivniho, cim muzes bez svych predpokladu, ale na zaklade svych VEDOMOSTI obohatit me a nase znalosti, tak na me prispevky prosim nereaguj.


Diky

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Airmike,

vieš kolko penazí musia dat do reklamy aby našli dost (jemne povedané) naivkov ktorý im tie peniaze daju? :) :) :)
Prosím ťa už mi na to neodpisuj, lebo by to nebolo konštruktívne. Nech sa ti darí vo všetkom.

To Mirro,

tebe sa ospravedlnujem ak som ta urazil, len mi neprišlo na mieste porovnávať trading s kartami. O kartách neviem nič a možno máš v niečom pravdu.

Gladiator028

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike Napsal:
-------------------------------------------------------
> Pardon, teraz som si vlastne uvedomil. ze sme vo
> vlakne ktore sa vola otazky zaciatocnika.
> Neuvedomil som si ze moze existovat Cesky Trader,
> ktory by nepoznal pribeh tejto spolocnosti. Tento
> clovek je prototip uspechu v tradingu. a na chate
> a v diskusiach sa myslim o nom popisalo tolko ze
> je neprehliadnutelny. teda aspon som si to myslel.
>
>
> porovnavat ho s colloseom mi pride uz trosku ako
> urazka. to je fakt prejav neucty do vlastnych
> radov. ale budis, ked ani nevies kto to je tak to
> dokazem pochopit.
>
> Btw: na margo clenstva CME a Euronext Liffe. Vies
> si predstavit kolko penazi musia zaplatit aby tam
> mohli obchodovat?
> vies si aspon trosku predstavit co je to ked
> niekto robi najvacsie objemy na burze v Londyne?
> videl som prirovnanie krozpoctu ceskej republiky a
> to prirovnanie bolo dost silny argument.
>
> skutocne tato diskusia nema velky vyznam, ale uz
> len pre buducnost. obcas je dobre vediet viac


Zdravím,

nemohl bys prosím hodit link na "příběh této společností"? Popřípadě nějaký info, kde bych se o tom mohl víc dozvědět?

Předem dík.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Daj si do vyhladavaca meno Karel Janeček. a vsimaj si linky ktore suvisia s tradingom. linky sem nedam koli pravidlam diskusie. ale precitat si mozes ze objem obchodov ktore urobia je 233 x vacsi ako rozpocet Ceskej republiky.alebo clanok :ako studium matematiky otevira dvere do byznysu. myslim ze v niektorych clankoch mozes najst aj informacie o povode penazi. ktore obchoduju. kto hlada najde :)

je to skutocne zaujimave citanie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Všechny, potřebuji poradit s následující věcí : Založil jsem si demo forexový účet u ampforex na zkoušku. Chtěl bych zkusit miniloty a oni umožnují založení 300 dolarového účtu. Když se ale připojím přes demo platformu Ninja trader nejdou mi obchodovat miniloty a jeden pip je pořád 10usd...mělo by to být 1 usd za pip.Nevíte jak to nastavit nebo v čem by mohl být problém?Zkoušel jsem to porůznu ale pořád mi to počítá stejně. Předem děkuji za jakoukoliv radu. Willy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

William.1945:

s ninjou neporadim... Navic kdyz nejde o penize, nejde o nic, takze je podle me sumak co vam tam lita za cisla. Hlavni je pocet pipu, nasobit nebo delit deseti uz takovy problem neni. Kazdopadne jet miniloty s 300$ uctem je vyzva. Na miniloty bych doporucil zacit aspon s 1000$, tam je sance, ze ten ucet nepolozite behem prvniho mesice.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

william1945

sice to nesouvisi,stim na co jste se ptal,ale můžu vědět proč jste si vybral zrovna ninju??v demu mate plnou verzi NJ,ale když jsi založite real učet tak budete mit jenom zakladni skoro žadne funkce,existuji platformy,kde mate za malo peněz hodně muziky,jinač si myslim že ty miniloty musi povolit broker,aby vam šli,

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...