Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím všechny,měl bych dotaz ohledně backtestu,testuji pořád stejný časový úsek a zapisuju max. plus od vstupu,než dojde k zasažení SL,opačnému signálu,nebo nastane konec časového rámce který testuju,dále max. mínus od vstupu,ale jen do hodnoty SL.
Chci se zeptat,jestli se z těchto hodnot dá spočítat MAE,MFE, je tu o tom vlákno které jsem přečetl,ale mám v tom trochu chaos,případně jestli někdo nemá jednoduchou tabulku v Excelu,kde by se dali tyto hodnoty zpracovat,jsou tu k dispozici některé obchodní deníky,ale pro mě jsou zatím zbytečně složité a Excel ,i když se ho pomalu učím používat zrovna není má silná stránka.
Díky za každou radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím Vás pěkně SIDE


ve Vašem seriálu o forexu je kapitola jak na fund. an. č1 je tam žlutá tabuka s přehledným repotem našel jsem si na Forex factory kalendář je to přesně to očem se píše v tom článku ?


www.forexfactory.com/calendar.php?s=49f5a8d64ee0ba552185c22b0241ec40

Já myslím že ano ale raději se zeptám - a jsou dle vašeho názoru data z tohoto serveru ta správná děkuji za vaší odpověď , vím že se ptám jako hlupák ale začínám tak si vše raději 10 ověřím i když budu vypadat trapně ale jistota je jistota .


D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DeLucky
seriál vycházel před 4 roky a ukázka je tam prezentována z jiného ekonomického kalendáře. Myslím, že to bylo tehdy z Daily FX. Ale EK jsou si vesměs podobné, ať z FF, od Dukascopy, Daily FX atd. Liší se jen svou podrobností, grafikou a někdy jsou trochu rozdílná avizovaná data.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj lidi pomozte mi někdo je těch informací moc

Tak ted v tom mám pěknej bordel , našel jsem si nějaká data ale vůbec se v tom nevyznám , pochopil jsem to tak že abych si udělal nějaký obrázek o pohybu trhu musím vysledovat třeba toto . první je Stávající hodnota , druhá je Očekávaná hodnota , třetí je poslední hodnota před reportem

14:30 USD Core Retail Sales m/m 0.5% 0.3% 1.0% očekávaný propad 0,2%
14:30 USD Retail Sales m/m -1.5% -2.0% 2.2% očekávaný propad 0,5%
14:30 USD Import Prices m/m 0.1% 0.3% 1.6% očekávaný propad 0,2%
16:00 USD Business Inventories m/m -1.5% -0.8% -1.1% očekávaný růst 0,7%

Tři položky očekávají propad cca 0,9% jedna položka očekává růst cca 0,7% když je od sebe odečtu dostanu součet oslabení 0,2% trh tedy pravděpodobně oslabí o 0,2% ??? a oslabí od poslední hodnoty před reportem ???


Je to tak nebo se na to dívám špatně , já už nevím jak se na to dívat mám v tom guláš .







:S :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím forexáky:)

Mám (hloupý) dotaz. Obchodujete i přes půlnoc? Nebo spíš zavřete pozice a zkusíte to až další den? Backtestuji jeden systém a ze začátku jsem vždy zavíral pozice před půlnocí, ale zjistil jsem, že kdybych je nechal otevřené, profity by zřejmě porostly.
Děkuji

majrou :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...