Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

Zdravím a děkuji za odpovědi,
co se týče dema tak je určitě fajn si vyzkoušet ovládání a strategii,ale v plusu na demu dokáže být skoro každej kdo se tomu trochu víc věnuje,pak pošle peníze a je to úplně jiné a i když se vždy píše že to je jen tím jak působí psychika tak to se mi nezdá,protože když mám odzkoušený na demu přesný vstup do pozice při určitém signálu,stop loss i profit a jsem dlouhodobě v plusu tak proč v reále bych to pak dělal jinak a nedodržel to,když vím,že ta strategie je zisková,jestli tam pak hraje takovou roli zpožděné plnění příkazů nebo roztahování spreadu,no asi by to chtělo víc praxe a ne jen teorii,takže zkusim demo a pak se uvidí :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

darbujan
z môjho pohľadu si optimista. Medzi "skoro každých" nepatrím, lebo až po roku sa mi vrátilo na deme to, čo som prehral. Jeden guru radí zdvojnásobiť demo účet a potom ešte raz a až potom ísť na live s malým účtom. Je to dobré aj na psychiku. Uvítal by som radu, ako byť bez problému na deme v pluse, určite by to zaujímalo aj iných.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
ja myslím,že co se týče forexu jsem spíš pesimista.Jak byt v plusu na demu nevím,ale jestli se mi to někdy podaří tak dám vědět :),ale občas někdo napíše,že mu to na demu jde a předpokládám,že většina těch co to zkouší za opravdové peníze taky nejdřív musela být v zisku na demu,ale nečetl sem tady o nikom,kdo je například tady u nás u nějakého českého brokera opravdu ziskový.
Každopádně určitě je forex lepší než třeba ruleta a sportovní sázení
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

darbujan Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj,
> ja myslím,že co se týče forexu jsem spíš
> pesimista.Jak byt v plusu na demu nevím,ale jestli
> se mi to někdy podaří tak dám vědět ,ale občas
> někdo napíše,že mu to na demu jde a
> předpokládám,že většina těch co to zkouší za
> opravdové peníze taky nejdřív musela být v zisku
> na demu,ale nečetl sem tady o nikom,kdo je
> například tady u nás u nějakého českého brokera
> opravdu ziskový.
> Každopádně určitě je forex lepší než třeba ruleta
> a sportovní sázení

Myslím že před realem se musí minim. rok trenovat na demo.Pak, když se podaři za měsic ztrojnásobit depozit, pak je možnne začít live obchody. Při live obchodovyni max riziko = 1-5% depozitu.
Zisk 20-40 pips denně (napřiklad GBP/USD) = dobrý vysledek


Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula Napsal:
-------------------------------------------------------
> Fletmaster
>
> > Sdělte prosim jak a gde mam ukazat statement
> .
>
> Také bych rád na něj kouknul. Dáš ho k nahlédnuti
> třeba sem?
> Jest-li potřebuješ podrobný návod, jak to sem
> vložit, tak si řekni.
>

Mohu vložit jako soubor rar. ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...