Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dakujem, velmi strucna a lahko pochopitelna odpoved.
Chcel by som este vediet kto si pripisuje tento Swap na ucet, ked broker si "uctuje" za obcodovanie tzv pips alebo spread.
Urocenie toho paru najdem priamo u brokerana stranke? alebo si to mozem pozriet aj niekde inde resp. je to jurocenie jednotne alebo kazdy broker ma svoje?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny a prosím o radu,nějaký ten měsíc už se ve Forexu plácám a konečně jsem zjistil že mi celkem nedělá problém úspěšně vstoupit do trhu podle přesných pravidel , dá se říct že jsem určil rozumnou hranici SL ,kde jsem se však zasekl jsou výstupy,zkoušel jsem MAE-MFE,různé hodnoty EMA, Oscilátory... Ovšem nezvládám toto vše zohlednit v backtestu.Může někdo poradit s výstupem na grafech 5 min EUR/USD ? Díky .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nohavica - Obchod koncim (mimo sl) ked na grafe vidim, ze pohyb v pozadovanom smere sa spomali alebo dochadza k otocke. Ak je cena este blizko vstupu, ponechavam volnejsi priebeh. Ak uz mam 2 - 3 nasobok sl , zatvaram aj pri mensom naznaku otocky alebo tesnejsie pritiahnem stopku. Pre vystup nepouzivam ziadne indikatory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nohavica - skus posuvat stopku po ema6 alebo napr ma 18 ,20 . Sucasne vystupuj, ked ti to vyskoci viac do profitu napr. podla cci 14. Ina metoda je napr. dve sviecky v protismere. Tiez mozes posuvat stopku po dolnej ciare bollingera napr 10,1 alebo 20,1 (pre long) a sucasne vystupis ak ti close sviecky pretne trendlinku do protismeru. Je tu aj nejake vlakno vystupy z trhu. Alebo tahaj stopku po minimach predchadzajucej hodinovej sviecky ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim,
doufam, ze to patri taknak do tohoto vlakna..Muze mi prosim nekdo vysvetlit co znamena presne Market Range? Pouzivam VT trader (cms forex) a tam se pri nakupu nebo prodeji prave zadava Market Range, ktery mam standartne na hodnote nula. Co jsem pochopil z napovedy, tak to je jakasi ochrana pred tim, abych nahodou neodklepnul jinou cenu k prodeji (nakupu), ktera by se prave nahle zmenila pred odklepnutim nakupu\prodeje. Ja ale prece stale vidim aktualni hodnotu menoveho paru, tak proc by se mel pouzivat Market Range? A uz vubec nechapu proc se pouziva u limit buy, limit sell, stop buy, stop sell..

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...