Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

Libic:

Dobry den

prozradil by jste mi prosim, kde najdu informace o tom CCI indikatoru? Dival jsem se do Eldra, ale tam o nem nepise.

Dale jsem se Vas chtel zeptat, vzhledem k tomu, ze jsem ve vlaknu cetl, ze jste se zminil , ze mate od Rosse nastudovane dalsi knihy v originale:

1. vstupujete do obchodu pouze pri prorazeni formace RH, Ledge a TR nebo vyuzivate i dalsi metody ktere Ross uvadi, treba metodu k sledovani trendu a prorazeni congestions?

2. jaky je Vas nazor na pouzivani metod uvadenych v Rossove "Dennim obchodovani" - 123 klesajici lows pl. korekce, 123 st. hihgs plus korekce, 123 kles. highs, 123 stoup. lows, MS, MOK - pri planovani pozicniho obchodovani? U nekterych metod, pise, ze jsou proveditelne v jakemkoli casovem ramci, zajimalo by me, jestli nektere z techto metod testujete pri planovani pozicnich obchodu a jak Vam funguji?

3. Prozradil by jste mi, jakou vyuzivate k realnemu obchodovani platformu?

Za Vase odpovedi moc dekuji a jsem s pozdravem

Pterodaktyl

P.S. Martinek: pokud se nekde o CCI pise na Financnikovi, tak se omlouvam, ze jsem vyslovil dotaz, nemam toliko casu vse poctive cist ... I Vam pekny den ... -)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pterodaktyl:
...nic ve zlém, ale pokud napíšete že "...nemam toliko casu vse poctive cist..." tak to je přesně to co jsem i tu x-krát zmínil: ano, doba je klikavá, blikavá, není na nic čas (jen zdánlivě!!!kde chce si jej najde a udělá). Až půjdete do kšeftu natvrdo a budete prodělávat (nepřeji vám), tak čas jak to vylepšit si pak už určitě najdete. Nebo taky ne?
:-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pterodaktyl:
kolegove maji pravdu, o CCI se tu pise snad na kazdem rohu :) Je tu nekolik vlaken na tema WCCI, nekolik clanku na titulni strane prezentujici WCCI, prelozeny manual na WCCI [take na titulni strane].

1. V tuto chvili obchoduji pouze RH a 123 H/L, a to jak intradenne tak pozicne. Pripravuji se na zarazeni ledge, congesce, range breakoutu. Avsak na tyto zatim nespecham.

2. Posledni knihu Daytrading jsem od Rosse necetl. Cetl jsem dve predchozi vydani teto knihy, ktera jsou asi jina. Formaci 123 H/L a 123 H/L+RH obchoduji intradenne pomoci WCCI [spise CCI zobrazene jako WCCI]. Pres CCI se mi intradenni trh lepe cte. MS, MOK neznam. Metody Joe Rosse jsou vesmes univerzalni a aplikovatelne na kazde timeframe a kazdy trh.

Pro pozicni obchodovani pouzivam TNT. Pro intradenni obchodovani sleduji Market Aspects a nove Trade navigator.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MNovak:
z ceho vychazi Vas pocit? Ja si nevsiml, ze to tu nekdo tvrdi. CCI je stejne hodnotny indikator jako jakykoliv jiny prvek TA. Dulezite je, jak umite s indikatorem pracovat. A v tomto vidim vyhodu indikatoru CCI. Woodie [a nejen Woodie, ale mnozi dalsi na jeho strankach a zde na financnik.cz] ukazuji mnoho triku jak s indikatorem pracovat, coz je pro mnohe obchodniky velkym prinosem.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Miciko

Jiste mate pravdu. Nicmeme "uceni " v posledni dobe venuju tak prumerne 2-3 hodiny denne. (studovat muzu zpravidla odpoledne po 16 h kdy se vracim ze zamestnani) Piluju Rosse intradenni obchodovani a uprimne Vam reknu, ze k tomu, aby se mi "skladacka" zacala davat dohromady, jsem potreboval tohoto min 7x precist (cca 300 stran) a kdyz jsem ho tento vikend cetl po osme a velice pomalu, nektere veci i 5 x, uzasl jsem, kolik veci jsem predtim nevnimal. Porad a porad mi dava neco noveho a privadi me k novym myslenkam, ktere jakoby cerpam z textu mezi radky.
To, ze jsem nevedel, ze jsem nevedel, ze existuje nejaky indikator CCI, neznamena ze bych se naucil. Vazim si odpovedi Libice, protoze citim, ze je to dobry trader a vzhledem k tomu, ze se snazim proniknout do podobneho systemu ve kterem pracuje on, zajimalo me co mu na zaklade Rossovych metod dale filtruje obchody.
Vzhledem k tomu, jak jsem rekl " nemam toliko casu vse poctive cist .. " jsem myslel, ze se radeji budu venovat dlouho a poctive Rossovemu obchodovani nez chvilku tomu a chvilku tomu a ve finale vlastne nebudu umet poradne nic, ale jen od vseho trochu ... -) Zajimave clanky si na Financniku vzdycky rad prectu, ale kombinovat mnoho metod a taktik dohromady nechci a mozna i proto nectu vse tak podrobne jak se mi vytyka -)
Ale diky teto diskuzi, kdy mi vy zkusenejsi traderi odpovite na me otazky, za coz dekuji, nemusim spoustu informaci slozite nekde shanet a co si budeme rikat, mozna bych je ani nikde neziskal.
Vzhledem k tomu, ze uz jsem se dival, ze na financniku je skutecne mnoho informaci o indikatoru CCI nebudu uz k tomu tematu pokladat zbytecne a hloupe otazky, ale vse si poctive prectu a nastuduju.

Za Vas prispevek dekuji. Opravdu je hloupe se zacit "ucit" az clovek prodelava.

Pekny den

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pterodaktyl:
v podstate jsem se dostal do faze, kdy mi nefiltruje obchody nic. Pozicne obchoduji ciste jen graf a intradenne Rosse pres CCI [jak jsem psal, CCI mi pomaha lepe cist graf a patterny na grafu].

Jedna se o drobnustky [trade management], ktere jsem si musel doladit dle sveho, jinak obchoduji jak pise Ross. Upravy se tykaji nutnosti prizpusobit strategii memu uctu, tj. vstupni timing, umisteni SL, vystupni timing. Vse vychazi z uceni Rosse.

Preji mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Avatar:
urcite na tom neco bude. Problem je, ze uceni Joe Rosse je zalozene ciste na umeni cist graf. Myslim si, ze obchodnik se musi rozhodnout pro jedno [Joe Ross] nebo druhe [WCCI]. Ja jsem se rozhodl pro Joe Rosse a prvky z WCCI pouzivam jako pomucku pri intradennim obchodovani. Na WCCI jsem nasel mnoho podobnych prvku jako u J.Rosse.

Preji Vam mnoho uspechu!!

Libic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

libic: pekne zdravim, tiez sa snazim poslednu dobu ist len na zaklade ceny+ mam prvky WCCi v tom ze riadim obchod na zaklade neho...
ucenie rossa mi je trosku zname, nejake materialy som mal od neho..
sa vas chcem spytat ci nahodou nemate nejake materialy od neho, ktore su dobre ako zaklad studia, ale su velmi tazko zohnatelne... alebo po pirpade ci mi odporucite nejake webstranky...

dakujem , Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libic

Dobry den. Rad bych se Vas jeste zeptal. Mate zkusenost s vyuzitim Bolinger Bands spolu s TLOC a TTE jak ho pouziva Ross?

Rikal jste, ze nove pouzivate Navigator. Mate tento placeny a nebo zatim jen demo? nevite zda se toto demo da, pod novou emailovou adresou opetovne pouzit za predpokladu, ze to cele znovu nainstaluji?

Pouzivam demo navigatoru tyden a jsem nadsen, ale tento si chci poridit v ostre verzi spolu s uctem, coz bude tak za 2-3 mesice a do te doby bych na nem jeste rad cvicil. Mesicni deno je malo.

Diky za odpovedi.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...