Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

Posílám dnešní obchody. Vše jsem zapsal do grafu. Posílám jen první dva, které se povedli, pak jsem chytil ještě jeden SL. S tím se chlubit nebudu, byla to moje blbost. Ale SL jsem přijmul v pohodě, beru ho jako ponaučení. Vstoupil jsem do obchodu v momentě kdy už trh byl v pohybu a já zapoměl vstoupit, tak jsem vstoupil, protože jsem chtěl trh "dohonit". Porušil jsem svoje pravidlo obchodování "Když mineš pattern a nevstoupíš včas, tak už trh nehoň a nevstupuj. Počkej si na další vstupní signál" Pavel

12386

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AND1:

ten opomenutý vstup bych asi osobně neobchodoval jako 1-2-3 Low Break vrcholu 2. Osobně mám radši když je formace 1-2-3 taková souměrnější. Ve tvém případě je velký prostor mezi 1 a 2 a naopak malá korekce mezi 2 a 3.
Já bych to viděl jako, že cena opustila Congestion utvořené na Low dne a pak se v uptrendu vytvořil Rh.

Berto jako můj názor, rozumím, že to každý může vidět jinak ;-)

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karelk:
Já tedy ninju nepoužívám, ale zjednodušeně - problém bude zřejmě v tom, že máš nastaven počet kontraktů 2. Já používám nastavení v DOM na 1 kontrakt a při vstupu si umístím do stop příkazu kontrakty po jednom. Pak mohu i libovolně vystupovat po jednom.
Ať se daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dneska celkem 3 obchody: 1.obchod Short SL -9t 2.obchod Short TSL +9t 3.obchod Short TSL +15t V 17:33 se vytvořila formace 1-2-3 Low, která se dala obchodovat jako průraz bodu 2. Nešel jsem do toho, protože byl bod 3 moc blízko bodu 1. Prostě mám radši když je bod 3 cca v poloviční vzdálenosti mezi 1 a 2. Dalo by se to podle vás zobchodovat (Long 17:36) na proražení bodu 2? Jak se na to dívate vy? Pavel

12417

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pavel436: No vidíš jak ti to jde ;) K tvým obchodům: Obchod 1 - pokud obchoduješ proražení formace 1,2,3 SL patří nad bod 3. Je li to přílišný risk vzhledem k velikosti tvého účtu, do obchodu nechoď. Posouvaný SL by tě udržel v obchodě až do výstupu z obchodu 2. Obchod 2 - naprosto v pořádku, proražení RH na SR úrovni Obchod 3 - do toho já bych už nešel, dost daleko od EMA, vstup již na 3 korekci, blízko před SR, naštěstí pro tebe to vyšlo. Z mého pohledu nejlepší obchod jsi ale vynechal - proražení RH těsně u EMA po jejím otočení a odrazu od SR úrovně (td) Co se týče tebou zakreslené formace 1,2,3 Low, z mého pohledu jde již o RH, protože formace 1,2,3 Low má z mého pohledu bod 2 již na tvém bodu 1. Tvé body 1 a 3 tím že jsou téměř na stejné úrovni, tvoří naopak formaci DB. Ideální vstup byl v rámci TTE na proražení dvojité rezistance na Hi úšečky tvořící tvůj bod 3. (tu) Ať se daří! Jinak na TF dnes z pohledu J.Rosse ze začátku nic moc, nakonec se jeden pěkný obchod narodil. Následný downtrend již beze mne.

12421

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM36:

Diky za komenty.

k Obchodu 1: souhlasim, mel jsem SL na bodu 3, ale pak se mi na 1min vytvorila korkce a ja ten SL utahnul
k Obchodu 2: tou S/R urovni myslis High predesle Congestion?
k Obchodu 3: jakou S/R jsi mel na mysli?

k neobchodovanemu vstupu: Myslel jsi ten vstup v 17:00? Short

Ta dvojita resistance na High usecky (bod 3) a jejim zobchodovani o kterem pises je ted mozna jasne, ale myslim, ze je tento tvuj nazor ovlivnen tim, ze vidis jak to dopadlo ;-) Ta nasledujici usecka je opravdu krasna, ale zkus si predstavit, ze tam jeste neni. To pak ten graf vypada uplne jinak :-)

Mohl bych se zeptat jakou mas strategii pro "utahovani" SL. V kterem okamziku a do ktereho bodu? Ja posouvam na korekci, ktera se mi vytvori na 1min grafu (obchoduji 3 min) plus 2 ticky. Nebo kdyz vidim, ze se mi zacina nepotvrzovat muj vstupni pattern a tvori se mi CG, TR, nebo pattern opacny.

Dik

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...