Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

Pavel K.
Je to trochu složitější, protože používám tzv.1PT, jejich úspěšnost je cca 95%, pokud budu brát pouze pokračovací kontrakty tak cca 78%. Průměrná ztráta -44,- USD, průměrný zisk na pokračovací kontrakty se též liší podle typu výstupu - pevný PT(180)- +129,-USD, pohyblivý PT- +135,-USD, TSL- +174,-USD. Vše čísla za letošní rok. RRR jako takové ode mne nečekej, pevné SL nepoužívám, před vstupem do obchodu chci min.1:1, pro pokračovací kontrakty+min.0,6bodu na 1PT, ale podstatná je pro mne situace na trhu, vždy výstupy kombinuji s TSL. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AND1:
SL stejný pro celou pozici, základní posun pod low úseček tf3 min.v barvě do směru obchodu, podle situace na trhu a vstupního patternu případně i pod low.úseček tf.1min.(do BE-5) - radši se nechám vyhodit na TSL s min.ziskem nebo min.ztrátou a počkám si na další obchod. V případě 123 na tf1min. proti pozici - posun pod tuto formaci.
Jak říká M.Douglas - vím naprosto přesně, jak musí trh vypadat, nebo co musí udělat, aby již obchod pro mne nebyl nadále příležitostí. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M888:
No pár let to trvalo ;)
Ale dám ti radu k nezaplacení - největší dynamiku mé obchodování dostalo poté, co jsem si uvědomil, trhy hýbou lidé kteří je obchodují a že je potřeba na trhy pohlížet z pohledu toho, co znamená ta která situace v grafu pro ostatní tradery - přinutí je nakupovat, nebo naopak prodávat? A ne jesli ten nebo onen indikátor překříží tu či onu linku. Tím ale neříkám, že je nesleduji a indikátory nejsou důležité - ale opět zase jen a jen z toho pohledu, jestli ty nejznámější přinutí "stádo traderů" nakupovat nebo prodávat.
Ať se daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivan111: Gratuluji, uspěl jsi v testu. Schválně jsem ten včerejší screen udělal tak sražený k sobě, aby to na tf3 min. bylo dobře vidět s tím, jestli se někdo ozve. Pro mne jsou hranicí TR ty SR úrovně které vidím na grafu. Na dalším screenu jsem ti je označil - pokud dobře počítám horní má 7 dotyků a spodní 6 na tf 3 min. Nejpodstatnější je ale pro mne vždy ta, kam očekávám proražení. Jinak dnes opět super 2 obchody a už mne ani nezajímá ten 3, který bych možná vzal, pokud by nebyly ty 2 předtím. Jen víc takovýchto dní. ;)

12667

12668

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivan111:
Ještě k té včerejší TR - TR je to pro mne z důvodu pohledu na tf1 min., kde na pravé straně je cca 30 čárek v úzké TR, poté teprve vyhledávám SR k jejímu ohraničení na více tf. Možná to není úplně v duchu obecně prezentovaných technik, ale mně to tak funguje. A o tom to je. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivan111:
Všechny vstupy posuzuji z pohledu celkové situace na trhu. Analýzu začínám na deních grafech, přejdu na tf 240min., poté tf 60min.a nakonec důkladně posoudím nejpožívanější tf 15min., tf.5 min., tf.3 min. a tf 1 min. Pak se podívám na situaci na grafu s RB. Na všech těchto grafech hledám SR, nejviditelnější TL + formace J.Rosse - TR, CG, RH a jejich TTE. Poté posoudím obecně nejznámější indikátory, podle kterých se řídí nejvíce traderů - EMA, MACD. No a pokud se vytvoří můj vstupní pattern na tf.3+1min. a celé mi to přijde jako dobře čitelná formace na vyšších tf, podpořená předpokládaným zapojením dalších traderů po pohybu po vstupu na základě signálu indikátorů, spolu se smysluplným SL tak do toho jdu.
No a teď jsem vám tu všem vykecal v podstatě celý OP, ale jak se toho chopíte je na vás.
Ať se daří. (tu)
JiM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...