Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

AND1: Co se týče těchto formací, než jsem se je rozhodl obchodovat live, tak jsem si samozřejmě udělal svůj backtest na datech rok zpět. U filtrování je to ale i o pocitu z trhu při tvorbě úseček a pohledu na různé časové rámce. Jinak dnes tedy žádná sláva, jo není každý den posvícení. Short po 16:30 již beze mne.

12483

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM36:
Super vlákno, som fanda Rossovho systému, obchodujem demo NQ.
Rád by som sa spýtal na umiestnenie SL pri prvom obchode.
Keď je nad bodom 3, tak riskuješ pomerne veľku čiastu v pomere k PT1, takže vychádza zlé RRR.
Nie je lepšie takýto obchod radšej pustiť, alebo sa pokúsiť vstúpiť skôr?
PT2 máš pravdepodobne nad low dňa, PT1 máš fixnú hodnotu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivan 111: Sl skutečně původně nad bodem 3, poté ihned posun nad Hi 1 min.úsečky. U takhle pěkně zformovaných formací s relativně slušným potenciálem, pokud nepřekročíš poměr SL vůči velikosti účtu, proč ne. 1 PT dávám pokud možno do logických úrovní, minimum musí být 0,6b. RRR posuzuji podle 2 PT, to je právě úskalí MM dle J.Rosse, pokud nemáš dost disciplíny a zkušenosti na posun SL, tak je tento MM poněkud nebezpečný. Nicméně zase na druhou stranu pomáhá s psychikou. Uź tu na různých fórech proběhlat na toto téma bouřlivá diskuse. PT2 logické úrovně. Jinak dnes z mého pohledu katastrofa, po hóóódně dlouhé době bez obchodu. :S (td)

12489

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 JiM36:

Kdyz mi reknes co to ma presne delat, tak ti ho zkusim napsat.

To dnesni 1-2-3 se mi taky dost libilo, premyslel jsem v souvislosti s tim o vstupu na 625.5, ale nakonec jsem sel a "svym" zpusobem o cca stovku vys.. zase jsem tam vydrzel az do konce (322.3) :) Ale tak to jen tak na okraj. Ja ho neobchoduju, pouzivam ho jen jako doplnkove info. Ale ty tvoje vstupy na 1min tf... to je mazec :) (Mozna jsem to uz nekde zminoval)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99:
Díky moc! Do tohoto vlákna to ale nepatří, tak se když tak přesuneme do vlákna SCH. Jde o klouzavý průměr počítaný z Hi, nebo Low úseček, přičemž se v grafu zobrazuje jako body nad úsečkami pouze na jedné straně, podle toho jaký je jeho sklon - tj. při downtrendu nahoře počítaný z Hi a při uptrendu dole počítaný z Low.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JiM36 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dnes jeden obchod, zbytek tredu již beze mne. Když
> tak na to teď ale koukám, možná uzrál čas zařadit
> alespoň do testů další možnost výstupů - nemáte
> někdo do Sierry funkční Hi-Lo Aktivator? Já mám
> pouze několik let starý a ten mi v poslední verzi
> SCH nefunguje. :S


Do vlakna www.financnik.cz/forum/read.php?21,10370,page=93 jsem vlozil funkcni HiLo, ktere pouzivam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No.... Hodinu jsem tomu longu veril, a byl v pozici na 631.6, ale pak jsem to z bezpecnostnich duvodu zavrel, protoze to zas popadalo a nic se nedeje. Kdyz je plno fundamentu, tak je to vsechno bleskovka, ale tohle uz je moc ospale. Za rok 2009 jsem byl v prumeru v obchodu 38 minut a ted od ledna je to uz v prumeru 126 minut.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...