Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

Koupit obchodni system od tymu Rosse?
Co tomu traderi na financniku rikate?
www.tradingeducators.com/tradingmethods/ambush-trading/
Jsem zacatecnik a o trading se zajimam 1 rok. Porad cucim do simu a stale nevim kde hledat svuj edge...
Myslim ze nejtezsi je na tradingu prave psychologie (nejdulezitejsi statistika ktera se neda nabacktestovat---jak budu schopen dodrzet svuj obchodni plan), to se clovek prave dozvi az na live. Proto si myslim ze pro zacatek je dobry mit plan ktery bude jednoduchy na vstupy, SL a vystupy...a to tento system slibuje: Po otevreni zhodnoceni situace a zadani prikazu a dale se o to clovek nemusi starat. Nejsou tam sice zadne stovky procent zhodnoceni rocne, ale me jde o to neblaznit na zacatku a trochu se zocelit. Chtel bych uz ale nekde zacit delat zive obchody a musim priznat ze me svrbi ruce...si to poridit.
:S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 rossi: Zakladni myslenka otevrit pozici po Open dale uz neresit, vecer zavrit je urcite ok, v tomto pripade jak sam Ross pise funguje pouze v netrendujicich trzich. Z uvedene screenu je celkem zrejme, ze pokud se trh mota v CG, tak se nakupuje/ prodava na BO se spekulaci na navrat do range, SL se zrejme moc neresi a vystup je na dennim Close, proto treba ta ztrata 380$ na YM. Ted mas moznost otevrit si graf a na zaklade uvedene tabulky Profit/Loss zkouknout ty vstupy, pridadne posilat penize, to je Tva volba. ;)

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rossi:
Myslím, že nejdůležitější krok jsi již učinil, pokud jsi skutečně pochopil, že na tradingu je nejdůležitější psychologie, tj. přesné dodržování svého plánu. Základním krokem k tomu, abys byl schopen plán dodržovat, ale je to, že mu budeš věřit. Z tvého příspěvku mi připadá, že už jsi nedočkavý, abys konečně začal vydělávat live. Ale věř mi, to není tak jednoduché. Možná si myslíš, že čím dražší systém si koupíš, tím víc mu budeš věřit, ale tato přímá úměra podle mne nebude fungovat. Rozhodně ne v případě, že se vydáš jakýkoliv systém obchodovat příliš brzy live. Na naučení se disciplíny v dodržování plánu si nemusíš pořizovat systém za 1.000,- Usd, vícero funkčních systémů J.Rosse najdeš v jeho knihách za mnohem menší peníze. Vyber si něco jednoduchého - např. obchodování prvního RH po formaci 123 nebo CG(TR), již potvrzené sklonem EMA ve směru obchodu ve svém a vyšším timeframe, doplň to výstupem na PT nebo na posouvaném SL pod swingy. Obchoduj to na sim tak dlouho, dokud nebudeš schopen to exekuovat naprosto bez chyb a zaváhání minimálně měsíc a hlavně se neboj, trhy tu budou i po této době a nic ti neuteče. (tu)
Ať se daří!
JiM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dekuji panove za pohled zkusenejsich.
Uprimne je to tak ze chci uz jit do akce...respektive zacit vydelavat tradingem. Proto se me tato nabidka taky tak dostala pod kuzi.
Diky za upozorneni na ty drawdowny Jime (jeste neumim poradne vyhodnotit jejich vyznam v systemu) a za osvetleni na jakem principu to asi funguje Hanzi. V prvni rade diky za usetrene penize.
Knizku Daytrading od Rosse mam...
Citim to ze mi chybi nejaka malickost (podstatna) ktera by mi umoznila prohlednout...Asi jako kdyz se snazite dostat pres plot k sousedovi na zahradu na hostinu a skacete nahoru a koukate skvirama v plote jak ostatni hoduji a nedojde vam ze staci vzit zidli co se vali v koute a plot se da jednoduse prelezt.

PS:Diky Tomasovi a Petrovi za tyto stranky a vsem co ochotne poradi... (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rossi:

pokud ještě nechápete význam a důležitost drawdownů, pak jste (bez urážky) ještě hodně na začátku..tj. pouštět se do akce, jen protože vás to láká, nebo chcete rychle miliony, je hloupost a klasická zbrklost a netrpělivost..tj. i já radím - počkejte a učte se, koupené systémy vás bez zkušeností a znalostí k milionům nepřivedou..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rossi:

drawdown (DD) je max. pokles účtu v určitém časovém období..když někde čtete o DD, je to zpravidla celkový DD, tj. max. pokles účtu za celé testované (obchodované) období..lze si např. vést i statistiky měsíčních DD atd. ..co se týče výše DD, tak myslím neexistuje univerzální poučka, každý dokáže akceptovat jinak velkou ztrátu..musíte to brát podle sebe...např. unesu ztrátu 20% účtu? unesu ztrýtu 30% účtu atd.

článek přímo o DD tady tuším není, ale o DD se píše v řadě článků, tj. použijte vyhledávání..to samé platí pro diskusi či google..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...