Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

Liliputek... jestlize byl vstup jasny tak jsi tam mel byt.. jestli jsi tam nebyl tak si to rozeber co se stalo a zapis nekde, Ja mel jasny vstup 17:04 short a tento by mi konecne vydelal (120 usd na mensi S/R) a nebral jsem ho protoze kdyz se ve dni uz zacinam zamotavat (presne dneska) tak radsi v 17:00 koncim... a protoze jsem v 17:00 skoncil protoze jsem se uz do toho zamotal tak jsem s dneskem spokojeny a 120 usd je mi jedno ze nemam budou priste.. chapes :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

roman06 : já nebrál schválně...začínam po 3 live (1 účet ). a jelikož jsem si z předchozích pokusů zjistil že jsem "magor" v množství obchodů tak mám pravidlo úspět a pak se radovat :) koncentraci udržím cca 1 hodku pak začnu vymýšlet blbosti. Ale pracuji na tom :) ale dneska jsem si zapsal " nepočítej zisky když jsi neobchodoval - nebudeš zklamaný".
A stále si zakresluji možné vstupy a výstupy. takže takový paper :)

Liliputek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

komin:
Určitě ne, na tf 1min. nemá Hi/Low úsečky téměř žádnou váhu jakožto S/R, při jejím dokreslení vše vypadalo na short, teprve po proražení 123 se dalo uvažovat o longu, protože vrchol 123 byl na hraně TR. Obchod by ale byl proti příliš blízé EMA tf3min. a také vyžadoval velký SL, tudíž obchod s nejistým výsledkem a mizerným RRR.
Ať se daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all and JiM36 Pridal jsem screen, abych mohl lepe popsat muj dotaz. V pravo na grafu je CG, ve kterem je 1,2,3 . Dle meho nazoru nehezke, proto jsme to oznacil jako CG. Samotna formace bych nezobchodoval, ale vzhledem k tomu, ze je tam R/S uroven (zelena horizontal line), ktera jiz byla jednou uspesne zobchodovana (prvni zobrazeny long nebo-li formace 123 na levem grafu), predpokladam i jeji druhe uspesne prorazeni. Navic na mem oznacenem CG ceny prorazily a vytvorily Rh. Vstup na Rh by vyzadoval velky stop loss, proto bych zobchodoval druhe prorazení CG , tedy i formaci 123, nebo take TTE k Rh a hlavne take jako druhe prorazení zelene S/R urovne. Zde bych ocekaval vyraznejsi pohyb, ikdyz nebyl, ale ztratovy obchod by to take nebyl. Jeste jedna dulezita vec! Podle me to druhe vyrazne prorazeni se nekonalo, protoze tomu nenasvedcoval denni graf. Muj dotaz tedy je, jestli tato uvaha je mozna, kdybych denni graf nebyl proti me? Dekuji za vyjadreni

13275

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gloom:
tvoje úvaha je správná, protože tam je ta SR úroveň, v tvém podání by to byl dokonce dobrý obchod, protože potenciál byl k 50% retracementu předchozího pohybu, tj. cca k bodu 3 předchozí formace 123Hi, přesně tak, jak to nakonec dopadlo. Nemůžeš očekávat, že vždy dojde k výraznému pohybu po proražení SR, vždy jsou v cestě další SR, se kterými si trh nemusí poradit, proto je podle mého názoru na místě vždy TSL.
V screenu jsi pčesně označil způsob, jak z obchodu s mizerným RRR - proražení formace 123Low(který jsem rozmlouval výše kominovi), udělat dobrý obchod s velmi slušným RRR.
Ať se dál daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte všichni v tomhle úžasném vlákně Posílám jak jsem viděl trhy já. Trhy pro mě začly být čitelné až po 16:00, kdy se začalo tvořit LG v Downtrendu, 16:12 na hodnotě 697,0 bych vstoupil long. Podržel by mě SL pouze 1,1 Bodu a větší :( PT1 1 Bod dosažen PT2 2 Body také dosaženy Po té se vytvořila nádherná formace 123 podpořena Tag, neváhal bych ani chvilku a 16:36 na hodnotě 699,4 Long. Bohužel plný SL 1,3 Bodu * 2 kontrakty. V čase 16:51 jsem zaregistroval LG a také že se mi vytvořilo TR na hodnotě 700,0, které bych okamžitě po proražení zobchodoval. LG v čase 16:45 udělalo falešný průraz, nebo i RH, jelikož je vzdáleno pouze 3 ticky zobchodoval bych v čase 16:54 průraz tohoto RH -694,5 Short, SL by stačil i 1 Bod, PT1 1 Bod dosažen, PT2 2 Body dosaženy, dalo se vytřískat mnohem víc, ale to budu muset otestovat. Přehlédl jsem, že se v čase 1636 vytvořilo DT na TR přičemž tato druhá noha DT tvoří 1 ve formaci 123 a na proražení 2 se dalo vstoupit Short, naštestí jsem naprosto totožný obchod zrealizoval jako průraz RH - LG popsaný výše. V čase 1748 bych vstoupil na průraz CG -687,3 Short (nečekal bych na průraz falešného průrazu - RH), protože byl příliš vzdálen. Stačil by SL 0,5 Bodu ,ale já pro začátek používám 1,3 Bodu. PT1 1 Bod dosažen PT2 2 body dosaženy. Dnešní Skore:4 Obchody po 2 kontraktech. 900 Dolarů Win, 260 Dolarů Loss. Takhle kdybych uměl obchodovat dlouhodobě, tak jsem objevil Svatý grál :) Moje patterny: Které ještě netestuji, ale pouze pozoruji: TR PRM průraz 1 TR PRM průraz 2 TR průraz 1 TR průraz 2 123 po DT,DB 123 s Tag LG průraz 1 LG průraz 2 CG průraz 1 CG průraz 2 Pokud někdo máte co dodat nebo poradit, budu velmi vděčný. At se daří Tomáš

13276

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,dneska jsem bojoval s trhem, vůbec jsem ho nečetl. Držel jsem se dál. Nakonec vstup a konec na SL BE+10. výsledek mohl být lepší viz.popis obrázek. Zatím jedu jen 1 x kontrakt, plán je postaven tak že bych s 3 kontraktem zůstal v trhu a vybral bych hooodně :) Víc kontraktu planuji za cca měsíc pokud půjde vše dobře. s pozdravem Liliputek

13280

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, pro me byl NQ dneska pekne citelny davam screen je tam toho hodne, kdyby tam nekdo videl nejake chyby nebo nesmysly tak budu rad za komentar :) ten RH v ramecku jsem v tom shonu proste nestihl.. a necekane by vysel nejvetsi zisk ale tak co no neda se... Liliputek... to je jaky vystup BE10? 50% zisku? Ja dlouho bojuji s tim jak davat druhy PT a ted pri vsech vypoctech me nejlip vychazi takto 50%.... chytnu ho skoro vzdy ale naopak misto BEcek mam porad 40 usd a vic (davam az po 80 usd v profitu 50%) jeste takova technicka.... radsi si chart trader skryj pri screenu, nemusime videt cislo tveho uctu a kdo vi jestli to nejde nejak zneuzit...

13281

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxim C: Tvoje formace LG určitě není Ledge, protože ta vzniká na trendujícím trhu a to co jsi označil je formace 123Hi, po jejímž proražení se teprve trh dostal do downtrendu. Navíc tam nevidím žádná ani přibližně shodná low. Naopak CG vpravo můžes naopak označit i jako LG, protože tam téměř shodná low jsou. Liliputek: Já nejsem přítelem pevných BE, vždy by BE mělo reagovat na situaci na trhu. Pevné BE mnohokrát zcela zbytečně skončí tímto BE. Já dnes 3 obchody, dnes mě trh(narozdíl od včerejška) na velký sešup stihl naložit včas. :)

13284

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jime prosimte nenasel jsem to ... co je TaG popripadne jak to pouzivas? Dekuju...

Pavel K. tak te S/R jsem si vubec nevsiml tak priste budu pozornejsi pred openem diky :) Ale i kdybych ji videl tak do toho jdu protoze je pro me dulezitejsi urcita pravidelnost ktera dneska byla dobra a kdyby mi tam nejaky obchod nevysel jak jsem si predstavoval tak bych poodstoupil a popripadne bych dalsi obchody nebral... Takze se ridim asi tak ze pokud vse vychazi tak jdu klidne i proti S/R protoze mam PT1 hned na 1.50 bodu takze to se da i na S/R zvladnout...no a kdyz dostanu pres * tak zvysuji opatrnost...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...