Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Triviální dotazy


Doporučené příspěvky

stranger:

Neber mojí reakci nijak zle, ale člověk, který se tu prezentuje s úspěšností > 90%, zisky x tisíc usd na kontrakt, zakládáním offshore společnosti atd, tak si nedokáže sehnat základní informace jako jsou obchodní hodiny burzy ve svátek?

Můžu napsat, že u každé burzy a trhu to je jinak, takže i dotaz je nepřesný.


PS: Angličtina taky není překážkou - Existuje google překladač a slovníky.

Třeba to povede trochu k zamyšlení. Hodně úspěchu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

All of the U.S. Markets will be closed for regular trading hours except for the following:
CME Globex: Equity Products will halt trading at 11:30 EST, trading will resume at 18:00 EST
CME Globex: FX and Interest Rate Products will halt trading at 13:00 EST, trading will resume at 18:00 EST
NYMEX, COMEX and DME Products on CME Globex will halt trading at 13:15 EST, trading will resume at 18:00 EST
Real Estate and Wood Pulp will halt trading at 13:00 EST, trading will resume at 18:00 EST
Note: Order entry, modification and cancellation allowed
NYBOT (ICE): Financial Products will close at 13:00 EST, TAS trading will not be held
NYBOT (ICE): Index Products will close at 11:30 EST, TAS trading will not be held

All of the Canadian Markets will be closed for regular trading hours

All of the Mexican Markets will be open for regular trading hours

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger,

poslal jsem ti odkaz na stránky, kde jsou vypsané všechy podrobnosti ohledně obchodních hodin. Myslím, že je to přínosnější než vypisování časového údaje, který se vztahuje pouze k jednomu svátku, protože za měsíc buďto ty, nebo někdo jiný zase bude mít problém s tím, že se mu "cena nehýbe". To se ti musí vážně všechno naservírovat na stříbrném podnosu? . A závist? Věř tomu, že ani já, ani spousta ostatních ti nemáme co závidět. ;)

S pozdravem Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

mám dotaz na platformu IB. Platforma funguje ale nedostanu se na customer service. Pokud se chci nalogovat na svůj účet ze stránek IB, vždy se objeví: YOU ARE USING AN OLDER VERSION OF INTERNET EXPLORER. UPGRADE TO TAKE ADVANTAGE OF ALL APPLICATIONS. Tak se chci zeptat, která verze Windows je aktuální. Doteď jsem používal XP, pack3, 2002. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...