Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Medved QT


maty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 248
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim Vas, snazil jsem hledat v ruznych forech, ale zatim neuspesne.. mozna to ani neni realne. zajimalo by mne, zda se da napojit na Medved QT data z GHCO ? Mam Strategy Runner,ktery ma omezene funkce pro me potreby, a tak zkoumam moznosti, jestli by to slo zmenit. Pokud jste to nekdo nahodou resili, muzete mi prosim poradit? Hledal jsem jak na financniku,tak i na oficialni strance GHCO, Medvet QT a nemel jsem stesti.

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

RoboCZ,

jeste kdysi davno kdyz jsem mel chut zacit s GF jsem zkoumal jestli je mozne mit jinou platformu nez nabizeji oni. No nebudu tady rozebirat GF, hruza, tak pokud clearujes pres GHCO tak kdysi pokud se nepletu umoznoovali 3rd parties. RCG to nepovolovala. Taky zalezi ale na GF a rovnou ti rikam, ze jakakoli komunikace s tema komediantama je ztrata casu. Je to natolik komplikovane reseni ze bud si zobrazuj v QT data z IB nebo pohuzivej SR. volil bych radsi mensi zlo, tedy IB nez GF :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim,
chtel bych popropist nekoho , kdo vyuziva data od IB ,jestly muze sem hodit obrazek GRAFU vcerejiho dne, tzn. 26.2.07,e mini rusell2000 BREZEN 2007, prosim o candlesticky á 15 min, od cca 01:00.
Delam porovnani grafu, a graf s IB datama nemam k dispozici. ¨
Zatim mi vychazi - QT s datama od prophetu se hodne podoba na grafy futuresource, a grafy od refca,
zatimco barchart se od nich lisi nejvice.
Pri ID trejdingu jsou to male odlisnosti, ale na aktivaci SL nebo k aktivaci prikazu vstup/ vystup se obcas projevi razantne.
Predem dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

uprime nevim. ja se zajimal o rozdili mezi brokerama, netusim jak moc kvalitni data jsou na barchartu, resp. odkud je berou. tusim ze je to ddf, jejich firma. na futuresource je to myslim LindWaldock, coz je velka firma. Open, close by meli sedet, high, low muze byt problem pri datech. placena data jsou vzdy kvalitnejsi

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...