Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Začínající mladík


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 214
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Ahoj,
s 2000 USD nebo 3000 USD to fakt asi nemá cenu. Je lepší si počkat. Je mi taky 18 a dost dlouho jsem si šetřil až jsem našetřil 3000 USD. OP jsem měl tak jsem začal. Při mojem testování jsem nepočítal se slippage. Dával jsem malý SL (okolo 75 USD) a vycházelo to. Tak mě dost překvapilo, když jsem vystoupil s předpokládanou ztrátou 75 USD ale nakonec z toho bylo 150 USD. A tak jsem se blížil k 2000 pak jsem vydělal 500 a zse pád. Pak už mi nezbývalo na nic jiného než na minikontrakty CORN a WHEAT. Ale s poplatky 30 USD a slippage 20 USD jsem zase padal. Zastavil jsem se na 800 USD a teď mám 200 USD a není co obchodovat. Asi po měsíci jsem se zase vrátil a chci začít s WCCI s částkou 5000USD u IB.Koupil jsem Sierru a dnes zaplatím SCMagic. Počítám, že tak za dva roky snad pojedu zase live. Tentokrát už ale nic nepodcením....
Ostatním přeji mnoho zdaru a neztrácejte naději :)
Dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Souhlasim s GIFTEM 17. Je lepší si pár měsíců počkat a našetřit více prostředků do začátku. Jako optimální minimální částku pro start e-mini inexů ER2,YM $5000. Méně $$$ je opravdu dost podhodnocený. Počítejte, že systém vám dá nějaký drawdown, k tomu slippage, vaše psychyka v prvních live obchodech a uvidíte, že budete rádi, že jste začali z vyšším kapitálem než např. $2000-3000. Pokud navíc vím tak IB otevírá dnes už účty od $5000.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Nazdar borci
nahodou jsem narazil na tohle vlakno a nestacim se divit kolik tady clovek ma vrstevniku :-) Prave se chystam kuopit data od SCMagic a hura na backtesting.

Jinak vsem preju uspesny obchody.

PS: Najdete si nejakej hodne silnej motor kterej vas bude motivovat....fakt to hodne pomaha! (doporucuju ebooka Kompletni pruvodce psychologie obchodovani...uz ji ctu podruhy:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

divím se některým zkušeným přispěvovatelům, že se vůbec zůčastňují takových to diskuzí.

Mimochodem tímto se jen "zapleveluje" toto fórum jako celek.

Takto za chvíli přestanu fórum úplně sledovat, protože to bude jen změť "prázdného povídání" místo věcných diskuzí a myslím, že to tak určitě necítím jen já.

S úctou

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Libici, diky za upozorneni. Uz jsem veskere tyto nekonstruktivni a provokativni blaboly vymazal.
Pro ostatni adminy tohoto serveru: prosim, vubec nepoustejte podobne idiocie ven. Vetsinou jde o provokace zavistivcu a jedincu, co svuj zivot jiz natolik po vsech strankach prohrali, ze nemaji na starosti nic jineho nez davat svou hloupost a omezenost jeste vice na "obdiv". Politujme je, pofoukejme jim jejich bolistky, ale at si diskutuji jinde.
Pro ostatni: prosim, na podobne stupidity nereagujte, snazme se zde drzet vecnou diskuzi na urovni. Obdobne veci nestoji ani za vterinu naseho drahoceneho casu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomnes: OK, jsem rád, že to bylo smazáno. Svoje příspěvky jsem psal právě proto, aby si někdo maserattiho příspěvky nevyložil jako seriózní a nezkoušel to s jeho přístupy v tradingu. Odstranit celou diskusi a nadále nevpouštět podobné výtvory vůbec přes schvalovací proces je nejepší řešení. Tím jsme asi téma maseratti, doufám, vyčerpali :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych se zeptat na data od propnet,zaregistroval jsem se,program mi funguje,ale nějak nemůžu do programu zadat e mini russel 2000.Zkoušel jsem vyhledat symbol pomocí programu a nejblíže mi připadal symbol ETRUX,ale i tak mi nefungují grafy.Nevíte co s tím?Možná je to nějaká triviální blbost,ale já nejsem zrovna programátor:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...