Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

xero:

Ja by som odporucal zahranicneho brokera, najlepsie v USA ak chces obchodovat americke trhy. Niektori maju SK/CZ hovoriaceho cloveka, ktory s tebou komunikuje. Pozri vlakno Brokeri a tam nieco urcite najdes lebo aj tak sa musis rozhodnut sam. A platformu v ang. urcite zvladnes, zaklad do mesiaca aspon mne to tak trvalo a moja ang. je asi nulova.


the best Larry Williams :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Xero:
Ahoj, tiez som riesil tuto situaciu, zatial sice len na baze informacii ale nasiel som to vhodne.
Odporucal by som ti brokera AMT traders stranku maju www.ampfutures.com/
Maju velmi nizke marginy oproti ostatnym pri intradennom obchodovani. A co hodnotim veli kladne je moznost dorozumiet sa slovensky alebo cesky s panom ktory ma na starosti ludi z ceska a slovenska. Myslim ze sa vola Martin.
Pripadne este skus www.mirusfutures.com/ ale neje mi zname ci maju slovensku alebo cesku podporu.
Osobne ked zacnem obchodovat live zacnem realne uvazovat prave o tomto brokerovi AMT.

Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň ! Posielam pozdrav zo Slovenka .

Zaujímam sa o obchodovanie už pár mesiacov.... Prečítal som si viacero príspevkov na tomto fóre, pozrel aj filmy a prečítal pár kníh ... veľmi ma zaujala kniha od L.R.Williams(a) ako zarobil svoj prvý milión.
Rozhodol som sa , že by som šiel na ostro .... vyskúšal som si zopár demo účtov ... Ako +500(najväčšia blbosť) , ST , VT ,
najviac ma však zaujali komodity či už futures alebo CFDs.... preto by som potreboval jednu radu , ak sa nenahneváte
Viem , že je to tu niekde spomenuté , ale aj tak sa spýtam ... potreboval by som radu na dobrého brokera s prehľadnou platformou . Som ochotný zložiť kapitál 10k USD . avšak bol by som rád keby som si na grafoch mohol zobraziť momentum , open interest , kĺzavy priemer, %R , atď aby to bolo prehľadné ... aby som nezabudol aby mal broker najnižšie spready a poplatky :) dúfam ,že som nikoho nenahneval svojou hluposťou. samozrejme serioznosť spoločnosti :) ďakujem za odpoveď :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň !

Potreboval by som radu ... Tí , ktorí už majú nejaké skúsenosti s obchodovaním by mi mohli pomôcť .prosím vás.
Potreboval by som radu ohľadom brokera a platformy ...chcem sa venovať hlavne komoditám ..vie mi niekto poradiť nejakú brokersku spoločnosť a platformu na ktorej sa môžem testovať zatiaľ, ako demo...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

johnny_wthf:
Skus brokera AMP Futures, ma nizke komisie a o spolahlivosti nikto nepochybuje. Taktiez ponukaju demo na testovanie Ninja trader s kvalitnymi datami od Zen Fire.
Demo je ale casovo obmedzene. Takze ak chces dlhodobo testovat vloz si tam 500 $ a mozes testovat do zblaznenia. Neuctuju sa pri tom ziadne poplatky.

odporucam precitat si vlakno o tomto brokerovi:
www.financnik.cz/forum/read.php?4,101207,183145#183145



[ital] Osobna poznamka:
Niesom mozno o nic skusenejsi od teba, ale skus po precitani tych knih a clankov o ktorich pises vyssie, urobit si OP, znesitelny MM a zacat napriklad Backtestingom, potom paper tradingom a az ked ti to bude vynasat podla predstav, potom sa pust do Live ostreho obchodovania. A samozrejme pracovat na sebe neustale. [/ital]

A z "par mesiacov" sa stane rok a viac no budes mat zaklady ktore musis mat ak nechces platit vysoke skolne v podobe vybielenia uctu. Mozno si skryty talent. drzim palce.

Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger

dakujem ti za radu uz som si pisal aj mirom S. ale ta platforma NT mi vobec nesedi ...akoze vobec sa v nej nevyznam ...
V saxo tradery to slo uplne jednoducho sice trosku som si musel zvyknut na komplikovane uzatvaranie obchodov ale grafy instrumenty vsetko bolo super...az na tie komisie a trosku nepresne data...co sa tyka dema...

preto ak by som mohol niekoho poprosit kto ma skusenosti s NT ci by mi mohol vysvetlit ako vobec pracovat s NT lebo ani z youtube vobec tomu nechapem .... chcel by som len vediet ako mam nakupit wheat corn atd pozriet sa na grafy naznacit si na nich OPI, VOLUME ,MOmentum klzavy priemer atd,... pomohol by mi niekto s tym? ak by sa nasiel clovek ktory tomu rozumie a podeli sa o skusenosti vopred dakujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

johnny_wthf:

To, co ti napisal stranger by ti poradil asi kazdy jeden trader, ktory uz ma cosi za sebou, ja osobne sa venujem tradingu uz nejaky ten rok a v zaciatkoch som bol podobnym optimistom ako ty, ale nedopadlo to dobre..... Trading nie je jednoduchy, treba si uvedomit, ze okolo 90% percent obchodnikov v nom o svoje peniaze prichadza, naozaj si myslis, ze po par mesiacoh sa dokazes zaradit medzi tych hornych 10%? Sedim za PC okolo 5 hodin kazdy den a aj ked konecne moje cisla na ucte idu do plusu, citim, ze to este stale nie je to, co by malo byt, lebo aj ked zmaknes trading po technickej stranke OP, MM.....este je tam psychicka stranka veci, ktora nie ze dokaze, ale aj nici skutocne dobrych traderov, strach zo vstupu do pozicie, skore vystupovanie z pozic atd.... Je na tebe, ako sa rozhodnes, ale radsej to este prehodnot a zameraj sa skor na to, co spomenul stranger a az potom, ked budes zarabat v sime a to aspon par mesiacov konzistentne rozmyslaj o otvoreni si uctu. To len moja rada, ktoru ak si vezmes k srdcu ti mozno usetri velke "skolne", ktore by si tu mohol nechat. V kazdom pripade ti drzim palce, nech sa dari!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Johny ohladom ninja trader sa vela dozvies na tejto stranke
www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader-1.html
Na lavo mas menu v ktorom su plno dalsich odkazov o ninja trader v podobe clankov ale aj praktickych videi.
Mimochodom ten nt je jeden z najlepsich software k tradingu vseobecne co sa tyka backtesting paper alebo live ci ine. Ale kolko ludi tolko chuti. Tiez sa mi prv dostal do ruk vt , vsetko pekne svieti, tabuliek hodne ale prakticnost ziadna. Na nt nedam dopustit. Ale ako som napisal hore kolko ludi tolko chuti.

Nech sa dari

Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MydloSK

Samozrejme beriem tvoju radu za srdce :) mám ešte dostatok casu kym naberiem dostatok vedomosti ....ale prirovnal by som to k pokru ....vela ludi casto s malou sancou uspechu (ak maju zle karty) idu skusat stastie a neuvedomuju si ze protivnik casto caka na ich chybu aby mohol vyuzit situaciu :) a presne tomu sa ja vyhybam nejdem riskovat to co si nemozem dovolit stratit? trpezlivostou dalej zajdes a ked mas "tutovku" tak to len skus... a ked si si isty ze mas na vrch chod do toho plnou silou..... chcel som tym len povedat ze predtym ako pojdem do obchodu si o nom zistim vsetko sance k uspechu ale aj k prehre aj budu vysoke sance uspechu oproti prehre RRR tak ide to toho...a clovek nepotrebuje ani tolko intrumentov staci mu silna psychika trpezlivost a sebavedomie(istota) a dokaze ako L.W. premenit 10K USD na pekný milion :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

johny wthf :

ked mas "tutovku" tak to len skus... a ked si si isty ze mas na vrch chod do toho plnou silou..... chcel som tym len povedat ze predtym ako pojdem do obchodu si o nom zistim vsetko sance k uspechu ale aj k prehre aj budu vysoke sance uspechu oproti prehre RRR tak ide to toho.

"tutovky" to v tradingu neexistujue a ak to takto chapes tak by si mal este viac studovat

kazdy potencionalny obchod treba brat ako strarovy, lebo ak si povies ze toto je" tutovka" a ono to nevide tak to casto boli viac ako ine obchody a potom to ide dolu vodou

odporucam knihy : psychologie_obchodovani- John Nowak
Dlouhodobá tajemství krátkodobých obchodů- Larry Williams

:) :) :) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

johny, neuchvatila teba ta veta ako premenil 10 000 do 1 miliona za rok?
Precitaj si zivotopis Larryho Williamsa a pochopis ze nez to dokazal musel prejst aj on svojou cestou.
Ak prejdes nou aj ty tak potom mozno aj ty to dokazes.

Tu "tutovku" ktoru si objavil si predpokladam aj backtestoval. Mozem sa opytat kolko dat si zbacktestoval, kolko obchodov si urobil na historickych datach ze si prisiel k zaveru ze je to "tutovka"

Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...