Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

X-Trade Brokers


flakac

Doporučené příspěvky

mirawaby Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak a máme tady vítěze!
> Na XTB někdo zhodnotil 200tis. na 20mil. tak tomu
> říkám hukot.
> Do soutěže bylo přihlášeno přes 40tis. lidí. Řekl
> bych že to splnilo účel a kdyby si třeba jenom 10
> procent lidí založilo reál tak můžou být nad míru
> spokojeni.
> Jestli se tady na tyto stránky dostane ten pražák
> co to vyhrál tak by nebylo na škodu s ním založit
> nějaké vlákno.
>
> Gratuluji!!!!

Je mi lito kazdeho neznaleho, ktery na zaklade prezentovanych vysledku souteze zacne u XTB obchodovat.

H.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevím, zda jsou uvedená čísla správně, ale na otázku proč jsou tak vysoká je odpověď IMHO jednoduchá. Protože XTB si to tak stanovili. Je to čistě v jejich moci a trader s tím musí souhlasit, pokud tam chce obchodovat.
Abych řekl pravdu, mám u nich sice otevřený live účet, ale hlavně právě tyto jejich "poplatky" mě odradili od vlastní realizace obchodování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ohladom tych megazhodnoteni: Tato sutaz nema so skutocnym obchodovanim nic spolocne. Skutocne sa taketo vysledky dosahuju tak, ze vsadite maximalny pocet lotov do smeru, ktorym to podla vas pojde, a cakate (aj ja som to tak robil, s vedomim ze toto je sutaz, nie zivot). Bud sa to pohne vasim smerom a naskoci vam pekna sumicka, alebo sa to pohne opacnym, a vy cakate kym sa to otoci, az kym nezbankrotujete. Ak mate tych uctov 20, jeden bankrot nic neznamena. Toto ovsem nie je ani umenie, ani trading. Preto si nemyslim ze by nam vitaz mal co povedat, alebo ze je lepsi trader nez ludia ktori tu na strankach su, a ktori sa realnym tradingom zivia.

Tie megamarze u XTB hovoria samy za seba... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to limonadejoe:

Tak jsem se na to mrknul - broker CMS

Je to trošku jinak:

Na platforme VT Trader od spoločnosti CMS Forex, máte možnosť využívať až tri typy maržových požiadaviek, zobrazených na obrázku:
základný pákový efekt 400:1 (0,25%), pre prvé 3 loty (300.000 jednotiek), čo predstavuje maržovú požiadavku 250USD na pozíciu 1 lot (100.000 jednotiek).
pákový efekt 200:1 (0,5%), predstavujúc maržovú požiadavku 500USD na 1 lot (100.000 jednotiek), pre ďalších 7 lotov (700.000 jednotiek).
pákový efekt 100:1 (1%), predstavujúc maržovú požiadavku 1000USD na pozíciu 1 lot (100.000 jednotiek), pre ďalších 40 a viac lotov.

Zde je odkaz přímo na CMS
www.cmsfx.com/en/forex-trading-services/forex-trading-terms/margin-policy/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasne jirko vidís toto som si nevsimol a ani ten prijemny hlas v telefone mi to nevysvetlil :-)

No a mam este niaku otazočku vsade sa hovorí že xtb má navýšený spread ako sa to myslí ved kej je napr EUR/USD
1.2222 a 1.2224 tak je spread 2pips, navyseny spread znamená napr 3pips oproti inému brookerovy? alebo to navysenie znamená ze je tam 1.2222 a 1.2224 ale v podstate sa tie cisla len tak tvária ale v skutocnosti su niako posunuté voci realnym cislam niekde na burzach. teda: na burze 1.2222 a 1.2224 a u xtb niako pospekulované, boháčaq neviem to ani napísat :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike: To je pravda s tím forem. Ale nemyslel jsem odchován forem, ale finančníkem celkově... Věřím že informace na finančníku byly prvním impulzem pro většinu traderů (a nebo Řepíkův manuál :-) ) a informace na něm "odchovali" mnoho traderu a většina by se bez něj k tradingu pravděpodobně ani nedostala. Ale myslím, že tohle nějak rozebírat je zbytečné a moje zpráva nebyla mířena tímto směrem.
Psal jsem že je škoda že se výherce zde nepodělil o informace, zkušenosti a nebo alespoň o to jaké to je sedět poprvé v Porsche :-D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ale ne jen výherce Porsche.... Samozřejmě mnoho demařů dosáhlo kvalitních výsledků (i když někdo bude namítat, že to je jen demo, že to není live trading, že to je jednoduché, to by uměl každý, o tom nepotřebujeme diskutovat a pod.) I přesto bych byl rád, kdyby se ostatní podělili, jak uspěli, jakou strategii volili a podobně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevím přesně, ale bylo přihlášených asi 40 tis. účastníků (hráčů), tak úpřimně pochybuji, že z tohoto množství by se nenašel ani jeden, který by zavítal na finančníka. Tak to zase já považuji za - řečeno terminologii Airmike - "totalnou somarinu". Matně si pamatuji, že to byl právě Airmike (alespoň se k tomu hlásil), který se zůčastnil nějaké podobné soutěže u nějakých Bulharů. Že by byl na finančníkovi jediný?

Já osobně vůbec netoužím o postřehy výherce, neboť se domnívám, že žádný regulérní výherce neexistuje. Jest-li si někdo myslí, že se jedná o korektní soutěž, tak prosím. Já tento názor nesdílím, tudíž si myslím, že nikoho nemůže jeho styl obchodování obohatit. Nehledě k tomu, že se o žádný seriozní obchodování nemohlo jednat.

Tak že se přikláním k [b]AGEDOG[/b], že je to přinejmenším zvláštní, že se nikdo neozve. Asi účastníci jsou stejného názoru, že vlastně "není o čem diskutovat".

:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...